Як легко справлятися з уроками математики

Часто, коли справа доходить до математики, деякі люди прикладають масу зусиль, щоб усвідомити якісь поняття, оскільки вважають їх занадто складними. Але дотримуйтеся цих кроків, і уроки математики здадуться вам простіше простого.

Кроки

 1. 1

  Вдосконалюйте основи своїх знань. Перша причина того, що людям складно на уроках математики, полягає в тому, що їх основи і фундаментальні знання ще повністю не сформувалися. Алгебра і геометрія є так званими будівельними блоками для більш просунутою математики в подальшому (обчислення, диференціальні рівняння, і т.д.).

 2. 2

  Працюйте наперед. Більшість шкіл видає вам підручники для математики, і це досить велика книга. Що ви можете зробити, так це вивчати все наперед. Всякий раз, коли у вас є вільний час, ви можете переглянути наступний розділ і підготуватися до завтрашньої подачі матеріалу.

 3. 3

  Займайтеся самонавчанням. Це найбільш ефективний спосіб вивчення математики. Я б рекомендувала вам купити математичні підручники в місцевому книжковому магазині. Для покращення знань в математиці, ви також можете шукати книги в інтернеті. Не купуйте книгу, розмір якої дуже маленький (100 стор.), Особливо для такої великої теми, як геометрія. Купуйте підручники або збірники вправ на цю тему. Було б непогано купити більше, ніж одну книгу, так як деякі з них опускають частину матеріалу.
 4. 4

  Вчіться. Коли ви займаєтеся самонавчанням, майте при собі книгу і блокнот, бажано такі, які схвалені вашим навчальним закладом. Запишіть всю лексику і терміни, а також приклади вправ. Ви не повинні робити кожну вправу в підручнику, якщо вони повторюються, просто дайте інтуїтивний відповідь. (До тих пір, поки ви розумієте процес вирішення цього рівняння). Хороша також звичка працювати над текстовими задачами, які зможуть допомогти вам застосувати цю концепцію в реальних життєвих ситуаціях.

 5. 5

  Змагайтеся. Якщо ви виконуєте досить багато вправ самостійно і у вільний час переглядаєте свої записи, то вже повинні мати дуже хорошу освітню базу в математиці. Якщо ви швидко вчитеся, це ще краще, так як ви зможете швидше дізнатися поняття більш високого рівня знань. Якщо ваша школа має математичний клуб або команду, то ви можете приєднатися до неї, зробіть це! Швидше за все, ви зустрінете дуже талановитих в математиці людей, які допоможуть вам розширити свої знання, відвідуючи математичні змагання.

 6. 6

  Любіть математику. Після того як ви виконаєте цей пункт, математика взагалі не буде для вас проблемою. Як тільки ви станете краще розбиратися в математиці, допомагайте іншим, адже це добре - демонструвати свої знання хорошим способом. Як тільки ви починаєте проявляти інтерес до математики і посилено вивчати її, відвідуєте математичні змагання та розширюєте свої знання в математиці, ви полюбите її. Раз вже у вас є пристрасть до математичних завдань, ви хочете дізнатися більше і досягти більшого, то ви можете стати таким великим математиком, про який і не мріяли.

Поради • Завжди перечитуйте ще раз, якщо ви не зрозуміли питання. Спробуйте вирішувати його поступово і, врешті-решт, ви зрозумієте.
 • Знайдіть студента, який повністю захоплений математикою, і подружитеся з ним, він буде надавати дуже хороший вплив на вас!
 • Завжди виписуйте вправи. Ваше бажання вирішити багато математичних задач в голові, особливо лінійні рівняння, просто напрошується на неприємності. Маленька помилка на початку шляху стане великою помилкою надалі.
 • Можливо, варто найняти репетитора, щоб ви могли більше дізнатися, чи спробуйте попросити маму чи тата про допомогу.

Попередження

 • Не намагайтеся швидко зубрити! Вивчати все повільно і потроху за раз - це нормально. Зубріння - це не дуже гарна ідея! В кінцевому рахунку ви просто забудете деякі поняття.