Як поліпшити свої пізнання в алгебрі

Засмучувалися ви від того, що часто не можете вирішити якусь алгебраїчну задачу? Спадало вам на думку думка про те, що алгебра незбагненна для вас? Прочитання цієї статті допоможе вам у вивченні цього розділу математики. Віриться вам чи ні, але математика - це всього лише мова, зі своїми суворими правилами. Давайте ж придивимося до нього ближче.

Кроки

 1. 1

  Повторюйте пройдений матеріал. Якщо ви чого-небудь не зрозуміли, попросіть своїх батьків, друзів чи старшого брата або сестру роз`яснити вам. Вони напевно будуть раді допомогти вам. Щодня повторюйте пройдений матеріал, оскільки може виявитися так, що ви забули що-небудь, необхідне для засвоєння нового матеріалу. Краще закріпити вивчене тоді, коли воно ще свіжо в пам`яті.

 2. 2

  Знайомтеся з новим матеріалом заздалегідь. Це допомагає його кращому засвоєнню. Якщо ви підготувалися до "сприйняттю мови математики", то легше зрозумієте, про що викладач розповідає вам на заняттях.

 3. 3

  Будьте уважні і намагайтеся задавати питання під час занять. Якщо ви неуважні, то засвоїте небагато що з того, що дає викладач під час занять. Якщо у вас виникли питання, задайте їх викладачеві, або, якщо ви боязка людина, запитайте про це вашого сусіда, намагаючись говорити тихо, не привертаючи увагу інших. Ще краще, якщо ви запитаєте своїх однокашників після закінчення заняття. Бажано зробити це відразу після заняття, поки інформація ще свіжа в пам`яті. Можете також підійти до викладача і поставити йому запитання після занять, якщо він має вільний час.

 4. 4

  Вчіться, вчіться, і ще раз вчіться! Але ніколи не зазубрювати матеріал. Деякі вважають, що зубріння хороша, допомагаючи твердо і майже дослівно запам`ятовувати предмет. Але такий метод призведе до того, що всі визубрений попросту вилетить у вас з голови на наступний же день, коли ви спробуєте вивчити новий матеріал, оскільки не можна утримати занадто багато чого в пам`яті одночасно. За два тижні до контрольної роботи або іспиту почніть повторювати пройдене протягом 0,5-1 години щодня.
 5. 5

  Чим більше завдань ви вирішуєте, тим краще. Практика - найкращий спосіб вивчити алгебру. В результаті постійної практики ви звикаєте вільно користуватися формулами! На рішення кожної наступної задачі у вас йде менше часу і зусиль. Практика, практика, і ще раз практика. Насправді це правило застосовується до будь-якій сфері діяльності. Тренуючись, ви вдосконалюєте свої навички і в результаті досягаєте поставлених цілей!

 6. 6

  Ніколи не обманюйте! Ні в якому разі не шахраювати при перевірці знань. Цим ви нічого не доб`єтеся, ваші знання не виростуть ні на йоту. Ви ж не хочете такого сумного результату? Обман може призвести до недовіри по відношенню до вас і більше сумних наслідків, аж до відрахування, пам`ятайте про це при виникненні спокуси списати ... але найсумніше полягає в тому, що при цьому ви не вчитеся. Якщо ви відвідуєте заняття, не пізнаючи нічого нового, це проста і нікому не потрібна трата часу. Мошеннічая при навчанні, ви обманюєте самого СЕБЕ.

 7. 7

  Не панікуйте під час контрольної роботи або іспиту. Інакше ви не зможете мислити ясно і забудете необхідні формули. Якщо ви старанно вчилися і вирішували все, задане на будинок, то напевно зможете вирішити і завдання контрольної роботи. Чи не піддавайтеся паніці.

 8. 8

  Приймайте свої оцінки як належне. Так, все вірно. Якщо після закінчення контрольної роботи або іспиту ви вважаєте, що отримали занадто низьку оцінку, звинувачуйте в цьому лише себе самого. Проаналізуйте свої помилки і визначте, як краще вивчати предмет надалі. І що більш важливо, твердо вирішите приділяти навчанню більше часу і сил у майбутньому. Чи отримали ви погану оцінку через те, що приділяли навчанню недостатньо часу? Припустилися ви помилки просто через неуважність? Яка б не була причина, встановіть її і усуньте якнайшвидше замість того, щоб безрезультатно картати себе.


  • Зверніть увагу на свої тестові оцінки. Хочете покращити їх? Ніколи не думайте, "Ура! Я отримав 100 балів! Тепер я можу розслабитися і спочивати на лаврах!" Якщо ви так подумали, то наступного разу отримаєте погану оцінку, оскільки охолоне до навчання. Якщо ви отримали 100 балів, подумайте: "Я утримаюся на цьому ж рівні!".
  • Аналізуйте свої помилки. Вивчіть неправильно вирішені завдання ще раз і визначте, де саме ви допустили помилки. Вирішуйте їх до тих пір, поки не отримаєте правильних відповідей. Займайтеся цим кожен день. Завданням контрольних робіт є виявлення того, що ви погано засвоїли, щоб підтягти ваші знання за цими розділами надалі.
  • Слідкуйте за своїми оцінками.

 9. 9

  Ви поліпшите свої знання алгебри, постійно розвиваючи і підтримуючи на належному рівні звичку старанно і правильним чином вчитися!


Поради

 • Більшість людей краще сприймають новий матеріал на свіжу голову. Якщо ви занадто стомилися, ваше сприйняття притупиться. Намагайтеся повторювати пройдений матеріал вранці відразу після сну, або хоча б після сніданку. Розгляньте нескладні завдання, повторіть кроки і методи їх вирішення, вже засвоєні вами правила, перш ніж приступати до вивчення нового матеріалу. Таким чином ви разомнете і підготуєте свій мозок до засвоєння ще незнайомого предмета. При правильно організованій навчанні ваш розум збереже свіжість і легкість у сприйнятті нового.
 • Практикуйтеся щодня. При цьому не просто згадуйте методи і кроки рішення вже пройдених завдань, але і намагайтеся безперервно вдосконалюватися в математиці!
 • Намагайтеся не просто запам`ятовувати, але зрозуміти суть- так ви досягнете глибокого розуміння алгебри (і математики в цілому) і будете отримувати величезне задоволення від подорожі у світі математики.

Попередження

 • Чи не переучівайтесь (не зубри матеріал перед іспитом), залишайте достатньо часу на сон, оскільки інакше ви перевтомився, і ефективність навчання різко знизиться. Робіть перерви в навчанні. Перевтомився, ви не вивчите практично нічого й заробите головний біль.