Як підготуватися до іспиту з математики

Багато людей намагаються підготуватися до іспиту з математики, як якщо б вони готувалися до інших предметів, наприклад, розповіді - зазубрюючи формули і рівняння так само, як запам`ятовували б дати і факти. Знання формул і рівнянь важливо, але краще вчити їх, використовуючи на практиці. Найкраще в математиці те, що її можна використовувати на практиці, чого не можна сказати про історію.

Частина 1 з 4: Заняття

 1. 1

  Відвідуйте заняття щодня. Слухайте уважно що говорить вчитель. Математика більш візуальна, ніж інші науки через рівнянь і рішень.
  • Випишіть всі проблемні приклади з уроку. Коли ви будете переглядати їх після, у вас буде краще представлення про тему уроку, ніж просто прочитавши підручник.

 2. 2

  Задавайте своєму вчителеві будь-які питання, які можуть виникнути перед іспитом. Учитель звичайно не скаже вам, що буде на іспиті, але він чи вона можуть правильно направити вас. Вони не тільки покажуть як вирішити завдання, але і якщо він бачить вашу зацікавленість і знає вас особисто, захоче вам більше допомагати в майбутньому.
  • Виділіть питання, які викликали у вас труднощі і задайте їх учителю, який завжди радий вам допомогти.

Частина 2 з 4: Вивчення

 1. 1

  Прочитайте. Переконайтеся, що ви прочитали весь текст, а не тільки приклади. Теоретична частина включає в себе доведення теорем, які ви повинні знати. Це важливо для повного розуміння матеріалу.

 2. 2

  Робіть домашню роботу. Деякі заняття передбачають обов`язкове виконання будинки найбільш корисних, на думку викладача, завдань або за вашим бажанням. Багато завдань практично один в один схожі на домашні завдання-іноді вони можуть бути ідентичними.
  • Зберігайте ваші рішення. Зберіть листи з рішеннями і домашні завдання в окрему папку.
  • Вирішуйте стільки, скільки можете так ви будете більш підготовлені до всіх варіантів рішень на іспиті.

 3. 3

  Спробуйте знайти кілька рішень задач. Наприклад, у системі рівнянь ви можете знайти рішення методом підстановки, складання / віднімання або графічним методом. Графічний спосіб підходить, коли відповідь легко вираховується і є можливість отримати точну відповідь. Але якщо ви не можете ним скористатися, скористайтеся рештою двома методами. Це краще, ніж сконцентруватися на одному методі, який навряд чи дасть потрібну відповідь.
  • Завжди корисно розуміти, як формула працює, ніж просто її запам`ятати. Також формули легше запам`ятати, якщо запам`ятати кілька базових формул.

Частина 3 з 4: Коригування

 1. 1

  Починайте вчити за два місяці до іспиту. Не чекайте останньої ночі. Щоб не нервувати перед іспитом, а розслабитися. Обов`язково поспите, що також допоможе засвоїти матеріал.
  • Повторюйте матеріал весь день до іспиту.

 2. 2

  Спробуйте знайти інші завдання, які схожі на домашнє. Використовуйте цю можливість, щоб закінчити рішення.
  • Знайдіть або завантажте робочу книгу потрібного вам розділу і рівня. Спробуйте відповісти на питання-все це дасть вам додаткову практику і знання, які можуть знадобитися в найближчому майбутньому.
  • Запитайте свого вчителя, чи є онлайн версія вашого підручника. Іноді електронна версія підручника допомагає тим, що в ній є тестові завдання і додатковий матеріал.

 3. 3

  Приєднайтесь до групи захоплених навчанням. Різні люди розуміють матеріал по різному. Іноді те, що ви розумієте погано, хтось інший розуміє добре та навпаки. Точка зору напарника може допомогти вам по-новому поглянути на вирішення завдання.

 4. 4

  Знайдіть напарника, який перевірить ваші знання. Поставте йому кілька запитань з підручника, дайте подумати над яким-небудь питанням з математики або підготуйте приклад, схожий на той, що ви вивчали і перевірте рішення, відповідь. Не створюйте свій власний список прикладів поки не будете досить розбиратися в матеріалі. 5. 5

  Пам`ятайте про те, що ви вчили колись. Навіть якщо ви вчите по чолі або дві, вони можуть поліпшити ваші знання з попереднім головам або навіть те, що ви вчили на початку року.

 6. 6

  Спіть по 7-9 годин, щоб тримати розум ясним і здатним до обчислень.

Частина 4 з 4: Під час тесту

 1. 1

  Заспокойтеся. Почніть з найлегших завдань. Це допоможе вам після сконцентруватися повністю на більш складних.

Поради

 • Заспокойтеся і мислите позитивно, будьте впевнені, що у вас вийде.
 • Будьте впевнені, що коли ви розумієте приблизно суть питання - це ще не означає, що ви можете вирішити його. Вам потрібно розуміти його і якщо є найменші сумніви в рішенні, ви повинні запитати або уточнити у вчителя.
 • Якщо ви вважаєте математику нудною і навіть покаранням, то можливо вам слід зробити перерву або якось стимулювати себе. Наприклад, пообіцяйте собі улюблену страву або перегляд телешоу і т.д. після 20 вирішених завдань. Ви також можете об`єднатися з друзями і влаштувати гонку. Ви можете поговорити зі своєю сім`єю про винагороду, якщо ви здасте тест на певний бал. Таким чином у вас буде стимул до навчання.
 • Вирішуйте завдання. Це допоможе вам зрозуміти на практиці дію формул. Ви можете попрактикуватися на задачх, які вам дали. Прорешать кілька завдань навіть якщо ви не знаєте відповіді і дайте їх кому-небудь перевірити.
 • Не покладайтеся тільки на вашого вчителя в розумінні теорії або завдання. У вас ніколи не буде хорошого результату, якщо ви не будете працювати самостійно. Ви можете лише відчути деяку неприязнь по відношенню до себе, коли не зможете підвести свій рівень знань до вирішення необхідних завдань. Постарайтеся вирішити всі від початку до кінця. Деякі завдання так заплутані, що легше їх Запон, так що відзначте їх і постійно повторюйте перед іспитом поки завдання добре, не запам`ятається.
 • Почніть вчити тоді, коли у вас є час, щоб відвідувати консультації викладачів. Якщо ви почнете вчити занадто пізно, ви можете залишити себе без додаткових джерел інформації.
 • У всіх математичних тестах найскладніші завдання, які ви вирішуєте під час підготовки, зустрічаються в самих тестах, тому перегляньте тести минулих років, довідники, домашню роботу.
 • Математика повинна подобатися. Вам має подобатися займатися математикою і вирішувати завдання.
 • Переконайтеся, що ви багато п`єте води і досить перекушуєте. Це допоможе вашим мізкам бути в тонусі.

Попередження

 • Чи не вирішуйте все за раз. Робіть перерви і давайте інформації засвоїтися, а потім знову приступайте до вирішення завдань.
 • Чи не підглядайте в відповіді поки не вирішите задачу. Помучиться задачу деякий час - це може допомогти вам поглянути на проблему з іншого боку. Але якщо вам зрештою все одно, підглянете в відповіді.
 • Не піддавайтеся спокусі використовувати калькулятор при вирішенні завдань. Насправді, ви повинні практикувати основи додавання, віднімання, множення і ділення. Практикуйте їх якомога частіше. Проте, як тільки ви приступите до більш складних обчислень, ймовірно, вам доведеться скористатися калькулятором.
 • Намагайтеся не просто знайти приклади завдань, які схожі на вашу. Постарайтеся зрозуміти всі етапи рішення. Якщо викладач проникливий, то знання прикладів мало чим вам допоможе, але тим не менш, дозволить краще пізнати матеріал. Пам`ятайте, що в задачах завжди є кілька підказок.