Як переконати своїх батьків зробити вам подарунок

Як часто ви просите батьків про щось і отримуєте відмову? Читайте далі і дізнаєтесь, як ця відмова звернути в згоду. Врахуйте, що ніякої спосіб не може бути ефективним нескінченно, але спроба - не катування, правда?

Кроки

 1. 1

  Ведіть себе добре як можна довше. Виконуйте домашнє завдання, не забувайте про свої домашні обов`язки, намагайтеся заробити похвалу! Робіть все, що просять батьки без зайвих суперечок і сперечань - вам потрібно підтримувати позитив у відносинах з ними. Якщо вам здається, що це занадто складно, варто згадати про те, що ви хочете отримати від мами з татом натомість. Щоб легше виконувати наведені вище рекомендації, завжди тримайте в голові картинку вашого заповітного бажання. Отже, не втрачайте мета з виду - це допоможе вам рухатися вперед. Якщо у вас вийде зробити щось екстраординарне, наприклад, заробити хороші оцінки в табелі успішності, не пропустіть шанс, звернутися до батьків зі своїм проханням.

 2. 2

  Поясніть вашим батькам, ніж куплена річ може бути корисна і їм теж. Скажімо, вони вже в курсі, що ви мрієте про гру Nintendo DS, значить варто розповісти батькам про те, що з цією річчю в руках ви будете вести себе тихо протягом всієї поїздки, або що вам доведеться виконувати їх доручення, щоб отримати дозвіл пограти .

 3. 3

  Ловіть момент, коли ваші батьки в хорошому настрої, наприклад в день зарплати.

 4. 4

  Не варто вимолювати бажане. Якщо ви постійно вимагаєте, сперечаєтесь або просто «клянчити» те, що хочете отримати, ви можете остаточно відбити у батьків бажання зробити те, що ви просите. Пам`ятайте, вдалий час, щоб попросити про заповітну покупку - це момент, коли вони щасливі або коли у них сталося щось хороше. Наприклад, якщо вони самі щойно отримали подарунок, напевно, вони захочуть теж комусь щось подарувати.

 5. 5

  Скажіть, що куплена зараз річ, буде вважатися подарунком на день народження або на якийсь інший свято. Зазвичай це діє.

 6. 6

  Чи не скигліть і не вередує. Дорослі не виносять таку поведінку. Спокійно поясніть, що ви хочете і що ви готові зробити, щоб заслужити подарунок. Чим ввічливіше ви будете себе вести, тим більше шансів на те, що вас почують.

 7. 7

  Чи не забуваєте про свої жестах. Чи не заламувати руки і не сутультесь. Стійте прямо і посміхайтеся. Навіть якщо це спрацює тільки на підсвідомому рівні, все одно ваші шанси отримати бажане збільшаться.

 8. 8

  Стійте на своєму. Будьте наполегливі, але не переборщіть. Чи не скигліть, не плачте, що не хлопайте дверима, що не дуйте, не обговорюйте, прийняті ними рішення. Шлях переговорів скоріше приведе вас до успіху, ніж шалені суперечки. Скажіть батькам, що ви готові заслужити подарунок, але обіцяти це потрібно щиро. Тато з мамою напевно зрозуміють, якщо ви говорите неправду, так що, якщо ви не хочете попрацювати, не обіцяйте цього.

 9. 9

  Подумайте, може у вас є накопичення, щоб оплатити частину покупки самостійно. Дуже ймовірно, що ваші батьки оцінять цей крок, навіть якщо вирішать самі оплатити всю суму.

 10. 10

  Якщо бажана річ, може якимось чином посприяти вашому навчанню і розвитку, обов`язково скажіть про це батькам!
 11. 11

  Якщо нічого не виходить, спробуйте проявити креативність. Наприклад, якщо ви хочете машину, намалюйте її на плакаті або знайдіть плакат зі схожою машиною і повісьте його на стіну, в часто відвідуваному місці будинку. Кожного разу, коли вони проходять мимо, робіть що-небудь із зображенням, наприклад, імітуйте заповнення бака або натирайте машину до блиску. Якщо ваші батьки мають почуття гумору, це цілком може спрацювати. Можна навіть зробити презентацію в PowerPoint!

 12. 12

  Подаруйте батькам щось, що їм завжди потрібно. Наприклад, якщо вашій мамі подобаються якісь парфуми, подаруйте їй саме їх. І не забудьте сказати, що придбали подарунок на свої кишенькові гроші. Батькам це сподобається. Вони, швидше за все, не розуміють, що у вас є свої, відкладені гроші, і що ви можете відповідально підійти до їх витраті. Вони будуть у хорошому настрої і до них можна буде звернутися зі своїм проханням.

Поради

 • Переконайтеся, що батьки знають про те, наскільки ви хочете дану річ, щоб покупка не здавалася їм безглуздою тратою грошей.
 • Переконайтеся в тому, що ваші батьки довіряють вам і вірять в те, що ви досить відповідальні, щоб самостійно розпоряджатися бажаної річчю.
 • Не варто раптово ставати ангелом. Батьки бачать вас наскрізь. Краще поступово ставати послушнее, приносити більше користі, нехай навіть на це піде час.
 • Навчіться вичікувати якийсь час після того, як отримаєте від батьків відмову. Якщо постійно набридати з однією і тією ж проханням, ваші шанси на те, що вам підуть на зустріч, різко знизяться.
 • Принципово важливо стримати дану обіцянку, сплатити частину покупки самостійно.
 • Ніколи не вимовляєте фразу: «Якщо ти мене любиш, ти мені купиш ...». Батьки можуть відмовитися купувати вам щось з міркувань вашої ж безпеки. Крім того, це не правильно, це маніпуляція і ознака вашої незрілості.
 • Не бійтеся йти на компроміси. Можливо, вам запропонують нову гру в обмін на додаткові домашні обов`язки. Що краще - потрудитися додатково або залишитися без гри?


 • Просіть один раз і не підвищуйте голос. Багаторазові прохання набридають, а підвищений тон викликає гнів.
 • Якщо те, про що ви просите - об`єктивна необхідність, зробіть на цьому акцент. Але не перегніть палицю, просто нагадайте про це, в спокійному і доброзичливому тоні.
 • Напишіть список причин, чому батьки повинні купити вам даний предмет.
 • Пожертвуйте що-небудь зі своїх старих речей або якусь суму грошей. Потрібно зробити щось дійсно хороше для оточуючих. Ваша доброта і чуйність може спонукати ваших батьків заохотити вас.

Попередження

 • Якщо ваші батьки так і не здалися, прийміть це як належне. Не варто демонструвати, як ви їх ненавидите за відмову. Така поведінка знищить ваші шанси отримати що-небудь у майбутньому.
 • Чи не хлопайте дверима і не висловлюйте свого невдоволення в будь-який інший формі. Батькам це дуже не сподобається і навряд чи після такої поведінки вони стануть вам щось купувати. Не реагуйте занадто бурхливо на їхню згоду, інакше вони вирішать, що ви планували щось заздалегідь. Також не варто прикидатися, що вони до глибини душі поранили вас своєю відмовою, щоб вони зглянулися і виконали ваше прохання. Батьки обов`язково зрозуміють, що ви брешете, і ви втратите їх довіру.
 • Не обіцяйте батькам сплатити частину покупки, якщо ви не можете цього зробити, інакше наступного разу вони вам не повірять.
 • Не потрібно робити вигляд, що ви знаєте все про те предметі, який хочете отримати. Але розповісти мамі з татом про деякі його переваги, все ж варто.
 • Не потрібно також думати, що ви розумніші, ніж вони, в іншому випадку, вам навряд чи підуть на зустріч.
 • Переконайтеся в тому, що ви добре розумієте, що за річ ви просите купити, щоб потім для вас не було неприємних сюрпризів.
 • Чи не набридає їм нескінченними проханнями про одне й те ж, інакше ви викличте на себе тільки гнів.
 • Не намагайтеся викликати у них потрясіння! Це призведе до зайвої стресу і втрати часу!
 • Чи не крадіть гроші у батьків. Немає нічого гіршого цього.

Що вам знадобиться

 • Батьки
 • Річ, яку ви хочете
 • Відповідний час, щоб озвучити прохання (бажано підібрати момент, коли вони розслаблені або щасливі)
 • Вагому причину, по якій вам ця річ потрібна
 • Демонстрація своєї любові, за коштами дрібних сюрпризів / подарунків батькам
 • Терпіння