Як переконати батьків купити вам iPhone

Ваші батьки сумніваються, чи варто купувати вам iPhone? У даній статті ви знайдете кілька порад, як переконати батьків, що ви готові до такої покупки.

Кроки

 1. 1

  Обговоріть з батьками достоїнства й недоліки iPhone. Виділіть можливі проблеми, які можуть виникнути при наявності iPhone, а також знайдіть їх рішення.

 2. 2

  Зробіть що-небудь, щоб зробити приємне батькам. Заробіть трохи грошей (або потратьте накопичення), щоб зробити недорогий подарунок мамі і татові.

 3. 3

  Підтягніть оцінки в школі. Гарні оцінки зроблять ваших батьків щасливими і гордими за вас. Якщо ви будете добре вчитися, у вас буде більше шансів довести, що ви відповідальна людина, якій можна довірити дорогу річ. Якщо ви вчитеся погано, пообіцяйте виправитися і доведіть свої наміри.

 4. 4

  Запропонуйте сплатити половину. Можливо, вся справа в ціні. Ви повинні розуміти, що це солідне вкладення, але воно буде того коштувати, якщо ви будете ретельно стежити за телефоном і часто їм користуватися.

 5. 5

  Будьте терплячі. Як кажуть, "хто вміє чекати, тому дістається найкраще". Якщо ви будете виявляти нетерпіння, вам буде потрібно більше сил і часу, щоб отримати свій iPhone.

 6. 6

  Будьте відповідальні. Поводьтеся з уже наявними у вас речами, щоб показати, що вам можна довірити iPhone! Нічого не втрачайте, інакше батьки вирішать, що ви не готові до володіння такою дорогою річчю.

 7. 7

  Поважайте рішення батьків. Якщо вам відмовили, ймовірно, на те є причина. Можливо, вони не можуть собі дозволити таку покупку або вважають, що ви занадто безвідповідальні. Якщо погодилися - радійте! Подякуйте їх і пообіцяйте вести себе добре навіть після покупки iPhone!
 8. 8

  Просіть, як дорослий. Якщо в одного (або обох) батьків є iPhone, покажіть їм, що ви можете так само відповідально поводитися з речами, а також вести спосіб життя дорослої людини. Наприклад, що ви теж можете готувати і забиратися. Звучить нудно, але так ви зможете отримати заповітний телефон, а якщо ви вже допомагаєте по дому, ви зайвий раз доведете свою зрілість.

 9. 9

  Чи не канючьте. Батьки ненавидять, коли постійно ниють у них під вухом. Можливо, це спрацює пару разів, але не у випадку з iPhone. Зберігайте спокій і трохи почекайте, перш ніж запитати ще раз або два, але не дуже часто.

 10. 10

  Виконуйте роботу по дому. Часто пропонуйте свою допомогу в збиранні, виносьте сміття, доглядайте за домашніми вихованцями, мийте посуд та ін. Намагайтеся все робити після першої ж прохання.

 11. 11

  Допоможіть оплачувати рахунки. Накопите трохи грошей, щоб оплачувати розмови по телефону. iPhone - досить дороге задоволення, так що допоможіть батькам відняти оплату за його обслуговування з сімейного бюджету.

 12. 12

  Покажіть батькам свою любов. Батьки люблять, коли діти поводяться добре і поступливо.

 13. 13

  Якщо вам відмовили, не потрібно ображатися і погано себе вести, як би натякаючи, що хорошу поведінку повернеться покупкою iPhone. Батьки не схвалять таку поведінку. Продовжуйте вести себе слухняно і, можливо, незабаром батьки змінять свою точку зору. 14. 14

  Будьте слухняні.Покажіть їм, що ви будете користуватися вашим айфоном якомога акуратніше.

Поради

 • Коли вам куплять iPhone, подякуйте батьків, а потім продовжуйте виконувати роботу по дому і виконувати свої обіцянки. Так, ви покажете, що дійсно заслужили телефон.
 • Поважайте батьків і слухайтеся їх. Робіть все, що вам скажуть, і показуйте свою любов до них.
 • Не грубо, інакше вам не куплять iPhone.
 • Постарайтеся поліпшити успішність у школі!
 • Дбайливо ставтеся до свого справжнього телефону, щоб батьки бачили, що вам можна довірити iPhone.
 • Чи не скигліть, ви лише ще більше переконайте батьків у відмові.
 • Тільки те, що вам купили iPhone, не означає, що ви не повинні виконувати обіцяне і перестати допомагати по дому. У вас можуть його відібрати.
 • Намагайтеся не канючити. Так, ви лише більше переконайте батьків, що ще не доросли до iPhone.
 • Не кажіть фрази в стилі: "У всіх у школі є iPhone". Це слабкий і досить образливий аргумент.
 • Якщо вам сказали припинити канючити і більше ніколи не заговорювати на тему iPhone, залиште цю затію в спокої. Особливо якщо вони говорять ДУЖЕ СЕРЙОЗНО. Якщо ні, зачекайте кілька тижнів і спробуйте знову.

Попередження

 • Покажіть батькам, що ви дійсно заслужили цей телефон, інакше його можуть у вас відібрати. Не потрібно ображатися і скандалити. Цілком імовірно, незабаром вам ще щось знадобиться.
 • Попросіть один раз, а потім закрийте тему. Якщо ви продовжите випрошувати, шанси отримати iPhone зведуться до нуля.