Як переконати батьків купити PS3

Ви дуже хочете ігрову консоль Playstation 3 (PS3), але ваші батьки непохитні? Задумайтесь, як ви можете заслужити PS3, або якими вчинками довести батькам, що ви гідні такої серйозної покупки. Доведеться докласти зусиль для більшої переконливості, але це коштує того!

Кроки

 1. 1

  Дізнайтеся, чи не хочуть батьки, щоб ви займалися чимось конкретним. Наприклад, батько хоче, щоб ви більше займалися спортом. Запитайте, чи купить він PS3, якщо ви будете займатися футболом або баскетболом (або обома видами одночасно) протягом певного часу.

 2. 2

  Переконайтеся, що батьки дійсно куплять PS3, а не обіцяють подумати над цим, тому що це зовсім не переконлива обіцянка. Але не тисніть на них занадто сильно, інакше вони зовсім закинуть цю ідею.

 3. 3

  Чи не діставайте своїх батьків постійним клянченьем приставки. Але періодично нагадуйте їм, коли ви проходите повз магазин. Якщо вони сильно дратуються при згадці про PS3, відступите на час.

 4. 4

  Скажіть батькам, що самостійно оплатіть частину вартості консолі, наприклад, 3500 рублів.Можливо, така знижка сприятливо подіє на них.

 5. 5

  Попросіть про додаткові домашні обов`язки. Допомагайте батькам усередині. Покажіть, що ви відповідальна людина і заслуговуєте PS3.

 6. 6

  Натрапимо батьків на думку про те, що всі диски оновлені під формат Blu Ray, але спеціальний програвач Blu Ray варто 25000 рублів, а PS3 також здатна відтворювати Blu Ray диски і коштує всього 10 000 рублів.
 7. 7

  Надайте батькам вагому причину для покупки PS3. Отримуйте гарні оцінки і виконуйте більше обов`язків, щоб показати, що ви будете дуже відповідальним, коли отримаєте консоль. І якщо ви все це зробили, попросіть PS3 в подарунок на Різдво, Новий рік чи День Народження. Можна навіть сказати, що у всіх хлопців вже є PS3, а ви поза грою. Створіть для батьків позитивне уявлення про PS3. Розкажіть скільки всього на ній можна робити, наприклад домашнє завдання за допомогою інтернету і т.д.

 8. 8

  Пошукайте на розпродажі в магазинах і на інтернет-сайтах дешевшу PS3

Поради

 • Будьте дорослою людиною, а не плаксивим дитиною. Займайте серйозну впевнену позицію в переговорах з батьками. Знайдіть спільну точку дотику, таку як, гарні оцінки або додаткова робота у дворі протягом усього літа.
 • Не здавайтеся! Можливо, у вас піде декілька років на отримання PS3, але це краще ніж нічого.
 • Чи не складайте великий список бажань на Різдво або День Народження, на чолі з дорогої PS3. Скоротіть список до однієї PS3 або ж PS3 і пару дисків з іграми. Ви не отримаєте всіх подарунків одночасно, так що, можливо, PS3 замінить інші речі зі списку.
 • Використовуйте той факт, що консоль може відтворювати Blu Ray і відео безпосередньо через ваш домашній інтернет. Нехай вона стане пристроєм, яким може насолоджуватися вся родина.


 • Навчіть батьків звертатися з PS3 і скажіть, що вони можуть користуватися їй, коли їм знадобитися. Нехай батьки відчую, що це хороша покупка.
 • Зберігайте спокій і не надто наполягайте, якщо батьки не захочуть купувати PS3. Краще відступите трохи назад і почекайте поки фінансовий стан або інші фактори поліпшуватися.
 • Пам`ятайте, що покупка дуже дорога і, можливо, ваша сім`я не може собі її дозволити. Будьте розумні.
 • Запросіть друзів, які зможуть розповісти вашим батькам про переваги PS3.
 • Скажіть батькам, що вони зможуть зменшити ваші кишенькові витрати після покупки PS3.
 • Можна продати або обміняти вашу стару консоль.
 • Найкраще просити батьків після закінчення навчального року. При цьому, у вас повинні бути гарні оцінки.
 • Чи не хваліться покупкою перед людьми, вони можуть відібрати її.

Попередження

 • Якщо вам купили PS3, не грайтеся на ній занадто багато протягом перших тижнів, інакше батьки відберуть її.
 • Чи не шантажуйте батьків, це ніколи не спрацює. А якщо ви спробуєте, то вже точно ніколи не отримаєте бажаного.
 • Якщо у батьків принцип, що вам не потрібна PS3, не турбуйтеся, життя продовжується і без неї.