Як вмовити батьків купити вам новий комп'ютер

Вам потрібен новий комп`ютер, але у вас немає ні грошей, ні роботи? З цієї статті ви дізнаєтеся, як вмовити батьків купити вам новий комп`ютер.

Кроки

 1. 1

  Подумайте, чому ваші батьки не хочуть купувати вам новий комп`ютер? Може справа в ціні? Може справа в шкарпетках, які ви постійно розкидаєте у своїй дитячій кімнаті? Або забуваєте вигуляти собаку? Може ще старий комп`ютер в хорошому стані? Якщо ви поговоріть зі своїми батьками, ви зрозумієте, чому вони не хочуть купувати новий комп`ютер. Знаючи причину, вам буде легше їх умовити. Працюйте над своїм характером, допомагайте батькам по дому. Якщо батьки кажуть «ні», прийміть відповідь спокійно, і продовжуйте вести себе добре. Можливо, батьки поміняють свою думку.

 2. 2

  Складіть список, чому вам потрібен комп`ютер. Не варто писати такі причини як: «У всіх в школі є !!» або «Тому що я хочу». Жоден батько не поведеться на такі вимоги, більш того це може зачепити їхні почуття. Деякі приклади хороших причин: «Мій комп`ютер вантажиться занадто довго, мені важко на нього писати реферати, твори, доводиться працювати допізна». Це переконливі причини, щоб отримати новий комп`ютер.

 3. 3

  Не вередує і не плачте. Цим ви покажете батькам свою слабкість, невпевненість, а також невміння боротися за свої права і бажання. Якщо ви розсерджені, побийте подушку, вибийте з себе злість, а потім оцініть ситуацію без зайвих емоцій.

 4. 4

  Внесіть корективи у свій щільний графік. Якщо ви приймаєте всі запрошення друзів, батьки цілком ймовірно рідко вас бачать будинку. Вони можуть думати, що весь свій час ви проводите з друзями, і вам зовсім не потрібен комп`ютер.

 5. 5

  Зрозумійте, ціна дійсно може бути проблемою. Гроші не ростуть на деревах, і у батьків їх не безмежна кількість. Якщо проблема дійсно в ціні, то тоді від вас будуть потрібні деякі зусилля. Обійдіть комп`ютерні магазини, знайдіть хороший комп`ютер з найкращими показниками ціна / якість. Якщо ви знайдете відповідний комп`ютер, скажіть своїм батькам, що зможете пожертвувати своїми майбутніми кишеньковими грошима, щоб оплатити половину вартості комп`ютера. Покажіть їм, що ви не розпещені, і готові затягнути пояс, якщо треба. Комп`ютер дійсно того варто, щоб економити.

 6. 6

  Ви можете пошукати підтримані комп`ютери. Це буде дешевше, ніж купувати новий. Ви можете переглянути сайти, які пропонують комп`ютери хорошої якості, але були у вжитку.
 7. 7

  Постарайтеся отримати якомога знань про комп`ютерні технології. Перш ніж купувати комп`ютер, зберіть всю необхідну інформацію про комп`ютер. Ви можете скористатися Інтернетом, відвідавши місцеву бібліотеку або інше місце, де є безкоштовний доступ до Інтернету. Почитайте відгуки про вибраній вами моделі.

 8. 8

  Покажіть батькам, ніж новий комп`ютер буде відрізнятися від старого, які нові можливості він відкриває перед вами (наприклад, ви зможете зняти фільм). Коли просите новий комп`ютер не чекайте, що отримаєте його відразу.

 9. 9

  Попросіть батьків дати вам відсутню суму грошей на комп`ютер. Можливо, ви збираєте на якусь іграшку, але якщо ви дуже хочете комп`ютер, ви можете витратити накопичену суму на придбання комп`ютера.

Поради

 • Намагайтеся говорити переконливо, скажіть, що новий комп`ютер допоможе вам підвищити оцінки або стати краще.
 • Будьте ввічливі і слухайте, що кажуть ваші батьки!
 • Альтернатива: ви можете зібрати свій комп`ютер самі. (Увага: ви не отримаєте гарантію на весь комп`ютер, але його складові зазвичай мають гарантію.)


 • Розкажіть своїм батькам про переваги придбання комп`ютера, наприклад, ви можете сказати: Тату, ти, нарешті, закінчиш роботу вчасно, так як це дуже швидкий комп`ютер! .
 • Будьте готові пожертвувати чимось (наприклад, якщо батьки хочуть щоб ви припинили грати у відеоігри, пообіцяйте не грати протягом тижня).
 • Досліджуйте нові терміни, і поясніть їх значення батькам. Ви будете здаватися розумним, і ваші батьки будуть думати, що ви дійсно заслуговуєте новий комп`ютер.
 • Якщо батьки відмовляють вам, будьте готові прийняти таку відповідь. Не будьте занадто наполегливим. Батьки забезпечують вас всім необхідним. Будьте вдячні. Принаймні, у вас є комп`ютер. Деякі діти не мають ні ляльок, ні книг. Зачекайте, поки вам насправді знадобиться новий комп`ютер. Попросіть новий комп`ютер на день народження. Рік пролетить дуже швидко.
 • Ви завжди можете піти в гості до друга і пограти на його комп`ютері.

Попередження

 • Чи не закочуйте істерики, будь ласка.
 • Вам може бути образливо. Будьте сильним.

Що вам знадобиться

 • Батьки
 • Старий ПК
 • Рішучість
 • Новий комп`ютер за хорошою ціною (пошукайте інформацію в журналах або в Інтернеті)