Як вмовити батьків купити вам скейтборд

Скейтборд відмінно підійде для розваги та активного відпочинку на відкритому повітрі. Якщо ви хочете, щоб батьки купили його вам, ось кілька порад як переконати їх зробити це.

Кроки

 1. 1

  Розкажіть батькам про скейтбордингу. Поясніть їм, що вам дійсно подобається цим займатися. Нехай вони знають, що це одне з ваших улюблених захоплень. Розкажіть їм про плюси скейтбордингу, про те, що це добре розвиває фізичну підготовку і допомагає відпочити після занять у школі.

 2. 2

  Дізнайтеся ціни на скейтборд. Після того, як знайдете кілька варіантів з прийнятною ціною, розкажіть про них батькам. Вони повинні оцінити ваші пошуки і прагнення дізнатися більше інформації. Якщо у ваших батьків немає зайвих грошей на покупку скейтборду, постарайтеся знайти недорогу модель, можливо б / в. Або, якщо у вас є трохи накопичених грошей, ви можете запропонувати заплатити половину суми.

 3. 3

  Переконайте батьків, що ви знаєте про правила безпеки. Скажіть, що будете кататися в шоломі, наколінники і налокітники, поки будете освоювати скейтборд. Крім цього, повідомте їм, що ви будете кататися в спеціально обладнаних для цього місцях - скейтпарках. Пообіцяйте батькам, що ви не будете кататися, де ні попадя.
 4. 4

  Розкажіть своїм батькам про друзів, які теж катаються на скейтбордах. Покажіть, як багато людей захоплюються цим. Поясніть їм, як вам будете весело кататися з компанією своїх друзів. Крім того, ви зможете наглядати один за одним під час катання, допомагати, якщо хтось травмується і стежити за безпекою.

 5. 5

  Попросіть своїх батьків купити вам скейтборд в якості подарунка. Скажіть, що ви готові почекати до дня народження або Нового року, щоб отримати скейтборд. Або ж пообіцяйте батькам віддати гроші після покупки, як тільки ви заробите потрібну суму.


Поради

 • Переконайтеся, що скейтборд підходить вам за розміром і дійсно вам подобається. Немає сенсу купувати те, що вас не влаштовує.
 • Пам`ятайте про те, як корисний активний спосіб життя, а також про те, що скейтбординг допоможе підтримувати хорошу фізичну форму.


 • Якщо батьки відмовили вам у купівлі, спробуйте попросити їх про це знову, наприклад, через тиждень.
 • Скажіть батькам, що ви готові продати що-небудь зі своїх речей, наприклад, гітару, щоб отримати гроші на покупку.
 • Зробіть плакат, на якому покажіть всі переваги скейтбордингу. Додайте фотографії, картинки, і заздалегідь продумайте, що ви будете говорити батькам. Це покаже їм, як сильно ви хочете скейтборд.
 • Скажіть їм, що їзда на велосипеді небезпечніше катання на скейтборді.

Попередження

 • Чи не брешіть батькам тільки заради того, щоб переконати їх. Якщо ви не збираєтеся кататися в шоломі, але не запевняйте батьків, щоб будете носити його. Вони запросто можуть повернути скейтборд в магазин або його попередньому власнику
 • Не витрачайте даремно батьківські гроші на дорогий скейтборд для професіоналів, поки ви новачок в катанні. Ви скоріше всього зламаєте його або не зможете використовувати по максимуму його можливості.