Як переконати батьків дозволити вам ходити на побачення

Бути "зрілим" це не завжди питання віку. Це поєднання зрілості, відповідальності та компромісу.

Кроки

 1. 1

  Пам`ятайте, що найчастіше, батьки не дозволяють своїм дітям ходити на побачення з багатьох причин. Цими причинами можуть бути страх, релігійні переконання, або просто непорозуміння між вами. Більшість батьків не встановлюють суворі правила просто так, вони хочуть захистити вас, оскільки світ відрізняється жорстокістю.

 2. 2

  Покажіть своїм батькам, що ви зрілий, відповідальний молодий чоловік. Виконуйте домашнє завдання і роботу по дому без нагадування, за власною ініціативою. Будьте ввічливі, проявляйте хороші манерами, і беріть на себе відповідальність за свої рішення. Не вживайте наркотики і алкоголь і не піддавайтеся спокусі гуляти всю ніч. Не носіть занадто провокаційну одяг і макіяж (якщо ви користуєтеся косметикою).
 3. 3

  Спілкуйтеся з вашими батьками. Будьте готові піти на компроміс. Якщо батьки не дозволяють вам йти на побачення, запитаєте, чи можете ви спілкуватися з хлопцем, який вам подобається в компанії друзів. Запитайте, чи можете ви зустрічатися під наглядом дорослих, наприклад його батьків. Якщо ви отримуєте негативну відповідь, попросіть батьків супроводжувати вас.

 4. 4

  Запропонуйте вашим батькам познайомитися з вашим обранцем або обраницею. Ви можете подивитися фільм всією сім`єю. Крім того ви можете познайомити своїх батьків з батьками вашого хлопця / вашої дівчини. Постарайтеся, щоб між вашим обранцем або обраницею і батьками були близькі дружні стосунки.

 5. 5

  Обговоріть це питання серйозно. Найгірший спосіб це влаштувати істерику і кричати: «Я вас ненавиджу! Ви гірші батьки в світі! ". Мало того, що ви нічого не доб`єтеся цим, ви ще раз доведете батькам свою незрілість. 6. 6

  Прийміть рішення ваших батьків і слідуйте в згоді з ним. Ходити на побачення за спиною батьків, в кінцевому рахунку, призведе тільки до негативних наслідків. Образ дорослого відповідальної людини буде зруйнований.

 7. 7

  Якщо ваші батьки дозволяють вам ходити на побачення, не тіштеся завчасно. Якщо вони побачать, що ви витрачаєте занадто багато часу на побачення і ваші оцінки / інші сфери вашого життя страждають, пам`ятайте, що вони можуть заборонити вам ходити на побачення.

 8. 8

  Говоріть батькам правду. Якщо вони коли-небудь викриють вас у брехні, біди вам не уникнути. Якщо ви завжди тримаєте їх в курсі подій, ви будете мати більше шансів отримати те, що ви хочете-зараз і в майбутньому.


Попередження

 • Не робіть цього, якщо ви занадто юні, щоб ходити на побачення. Наприклад, навіть якщо ви дійсно зрілий і відповідальна людина, батьки можуть заборонити вам ходити на побачення, якщо ваш вік тільки недавно став вимірюватися двозначним числом. Нормальний вік для побачень це дванадцять або тринадцять років. Тим не менш, ви можете спілкуватися з хлопчиками / дівчатками просто як з друзями.