Як знайти хлопця сором'язливою дівчині

Знайти молодої людини може бути складно, якщо ви дуже сором`язливі. Впевненість у собі важлива, щоб зацікавити хлопця, однак знайти потрібну людину можна, навіть якщо впевненості не вистачає.

Кроки

 1. 1

  Дійте так, як вам комфортно. Якщо ви не хочете відразу підходити до хлопця, який вам подобається, знайдіть інший спосіб наблизитися до нього. Можливо, ви захочете вступити в спілкування у великій компанії друзів або, навпаки, поговорити наодинці.

 2. 2

  Примусьте його помітити вас. Проявіть винахідливість, «випадково» опинитеся з ним у черзі або за однією партою. Використовуйте будь-які можливості, щоб опинитися поруч і заговорити з ним.

 3. 3

  Посміхайтеся і вітайтеся, коли проходите мимо - це додасть у ваші стосунки доброзичливий тон без будь-якої напористості в діях. Встановлюйте зоровий контакт, але не дивіться надто пильно. Погляд - це дуже потужний інструмент.

 4. 4

  Не будуйте з себе когось іншого. У вашому характері є безліч хороших рис - дозвольте їм проявитися, не пригнічуючи їх облудою і награність.
 5. 5

  Зміцніть свою впевненість. Для багатьох це непросто, але є відмінний спосіб стати впевненішою в собі: вийдіть із зони комфорту, відвідайте незнайомі місця і заведіть нові знайомства. Спілкуйтеся з великим числом людей, особливо протилежної статі - так ви будете спокійніше в розмові з тим, хто вам подобається.

 6. 6

  Використовуйте інтернет. Якщо ви дійсно не можете заговорити з ним особисто, можливо, вам буде простіше знайти його в Контакте, Фейсбук або Скайпі, почавши спілкування таким чином. Просто запитайте, як він поживає, чим збирається зайнятися і так далі. Так ви зможете дізнатися його трохи краще, а спілкування в реальному житті перестане вас так сильно лякати.

 7. 7

  Радійте життю. Якщо він поруч - розслабтеся, розкажіть пару веселих історій, смійтеся разом з іншими людьми. Чи не бурчіть і не скаржтеся ні про що, будьте позитивні - це дуже приваблює хлопців.

 8. 8

  Будьте задоволені тим, як виглядаєте. Зробіть нову зачіску, одягніться трохи інакше, ніж зазвичай, використовуйте улюблений макіяж. Коли ви всім задоволені, це добре помітно для оточуючих. Якщо вам щось не до душі, спробуйте змінити це. Не подобається зайва вага - скиньте його, не подобається стрижка - зробіть іншу. Кожен може виглядати добре, але над цим потрібно працювати. 9. 9

  Ходіть на різні заходи. Якщо вас запросили на вечірку, обов`язково відвідайте її. Можливо, він теж буде там, і вам вдасться можливість поговорити на різні теми. Навіть якщо його не буде, для вас це відмінний шанс розслабитися і позбутися від свого сорому.

 10. 10

  Майте на увазі, що багатьом хлопцям подобаються сором`язливі дівчата. Тому не намагайтеся змінитися надто різко, просто станьте трохи простіше, дозвольте людям дізнатися вас краще. Пам`ятайте, що хлопці теж можуть бути сором`язливі, тому зробити перший крок їм зовсім непросто.

 11. 11

  Що поганого може статися? Що, якщо ви підійдете і забудете, про що хотіли сказати? Або він не захоче з вами спілкуватися? У кінцевому рахунку все це не так важливо, оскільки навіть з самими красивими і впевненими в собі дівчатами таке трапляється. Не давайте собі засмучуватися і ставати більш замкнутою - отримуйте новий досвід і розвивайтеся.


Поради

 • Якщо ваші погляди перетнулися - посміхніться.
 • Допоможіть розвитку ваших відносин - спробуйте сісти з ним за парту або принаймні поруч.
 • Щоб перевірити, чи дивиться на вас хлопець чи ні, погляньте на годинник, а потім на нього. І якщо він швидко відвернувся, значить він уважно на вас дивився.
 • Може це здасться безнадійним, але спробуйте запросити його погуляти. Це точно допоможе вам позбавитися від сором`язливості!