Як танцювати шафл

«Шафл» - це танцювальний стиль, який прийшов до нас від «Мельбурнського шафла», веселий і клубний танець, який з`явився в пізні 80-ті, під час музичного фестивалю в Мельбурні, Австрія. Основа шафла полягає у швидкому пересуванні п`яти на носок і виповнюється краще під електронну музику. А ось сучасний шафл бере витоки з популярного кліпу LMFAO пісні "Party Rock Anthem" 2009 року, де він з`явився в клубах і поп-культурі. Щоб навчитися танцювати шафл, ви повинні освоїти такі рухи, як «крок» і «біжить людина», а також зв`язки між ними. Нижче інформація, яка вам необхідна:
Метод 1 з 3: Крок

 1. 1

  Встаньте прямо і розставте ноги на ширині 0,3 метра від один одного. Це вихідна позиція для «Кроку».

 2. 2

  Підніміть праву ногу вгору і переставте ліву ногу всередину. Підніміть її приблизно на 15 см від землі, піднявши коліно вгору і всередину, поки ваша нога не віддалиться далеко від тіла. Так як ваша права нога піднята, ліва повинна переміститися так, щоб ваші пальці дивилися всередину, а не назовні. Все це повинно відбуватися одночасно з підняттям лівої ноги вгору.

 3. 3

  Поставте праву ногу вниз так само, як переставили ліву назовні. Опускайте праву ногу вниз і назовні до того моменту, поки ваші пальці або п`ята не торкнуться землі. Це швидкий рух, тому вам не треба повністю ставити ногу на землю. Після того, як ви опустили праву ногу, перемістіть ліву назовні так, щоб пальці також дивилися назовні.

 4. 4

  Зробіть п`ять кроків вправо. Потренуйтеся комбінувати руху з правою і лівою ногою. Продовжуйте рухатися вправо, в напрямку правої ноги, яка піднята вгору, в той час як ліва переміщається всередину і назовні. Коли ви опануєте технікою, ваша права нога буде підніматися в той же час, коли ліва нога опиниться всередині, і опускатися одночасно з лівою ногою, яка виявляється зовні.

 5. 5

  Рухаємося вліво. Після того, як ви зробили мінімум п`ять кроків вправо, ви можете почати рухатися у зворотний бік. Після того, як права нога в останній раз опустилася на землю, поміняйте «бігають ноги», і почніть піднімати і опускати ліву ногу, в той час як права буде рухатися всередину і назовні.

 6. 6

  Продовжуйте пересуватися боком. Після того, як ви зробили не менше п`яти кроків вліво, почніть рухатися вправо до того моменту, поки ви повністю не освоїте «шафл», або поки вам не захочеться води. Хоча «Крок» - це рух ногами, ви можете задіяти руки, тримаючи їх трохи далеко від боків і переміщаючи їх, коли ваша нога піднімається або опускається.

Метод 2 з 3: Людина, що біжить

 1. 1

  Поставте вашу праву ногу попереду лівої (приблизно на 0,3 метра). Ліва нога повинна стояти твердо на землі, в той час як пальці правої ноги повинні трохи торкатися землі.

 2. 2

  Піднімаємо праву ногу. Простягніть і підніміть праву ногу. Підніміть ногу приблизно на 15 см вгору, трохи піднімаючи коліно. Положення лівої ноги повинно залишатися незмінним.

 3. 3

  Прослизну на лівій нозі назад. Ковзаєте на лівій нозі всю відстань, поки права нога піднята вгору.

 4. 4

  Поставте праву ногу на поверхню. В цей же час поставте ліву ногу на носочки. Так буде простіше підняти ліву ногу при наступному кроці.

 5. 5

  Підніміть ліву ногу. Тепер повторіть ті ж рухи з іншою ногою. Проведіть і підніміть ліву ногу вгору. Підніміть приблизно на 0,3 метра, трохи піднімаючи коліно. Права нога залишається в колишньої позиції.

 6. 6

  Прослизну на правій нозі назад. Ковзаєте на правій нозі всю відстань, поки ліва нога піднята вгору.

 7. 7

  Поставте ліву ногу на землю. Одночасно поставте праву ногу на носочки. Так буде простіше підняти праву ногу при наступному кроці. 8. 8

  Продовжуйте рух з іншої ноги. Переставляйте і піднімайте ноги до того моменту, поки ваші рухи не будуть нагадувати «біжить».

Метод 3 з 3: Суміщаємо руху

 1. 1

  Перехід від «Кроку» до «біжить». Щоб навчитися танцювати шафл, ви повинні комбінувати «Крок» і «Того, що біжить людини». Для цього просто слід зробити рух «крок» в одну сторону, а в іншу вже почати робити «біжить». Зробіть п`ять кроків вліво, і коли ви опустите ліву ногу в останній раз, поверніться на 90 градусів вперед або назад, і використовуйте цю ногу, як провідну в русі «біжить».

  • Зробіть «біжить» на місці, або, якщо у вас достатньо навичок, зробіть його по колу. Потім, коли ви поставили обидві ноги на землю, підійміть будь-яку ногу вгору і почніть робити «крок». Ви можете використовувати цей трюк, щоб рухатися вперед або назад між рухами.

 2. 2

  Перехід від «біжить» до «кроку». Почніть рух «біжить» на місці або по кругу, потім поверніться на 90 градусів вліво або вправо і почніть рухатися зліва на право, як в русі «крок». Дочекайтеся, поки обидві ноги будуть знаходитися в положенні «біжить», а потім підніміть будь-яку ногу і використовуйте її як піднятою ноги в русі «крок» і рухайтеся в напрямку цієї ноги.

 3. 3

  Чергуємо руху. Ви можете чергувати руху «крок» і «біжить людина» так, як ви цього захочете. Ви можете зробити пару кроків, а потім розвернутися і почати робити «біжить». Можна зробити два або три рази «біжить», а потім відразу переключитися на «крок», зробивши кілька рухів, і повернутися до першого руху.
  • Ви можете підкреслити один рух. Можна зосередитися на «кроці», зробити кілька разів «біжить» і повернутися знову до кроків. Не обов`язково використовувати два руху в рівній мірі.

 4. 4

  Додаємо обертання. Якщо ви хочете підняти ваш танець на новий рівень, то обертання необхідно задіяти, як для «кроку», так і для «біжить». Для цього слід під час руху повертатися по колу кожен раз, коли нога піднімається. Для початку спробуйте робити так повільно, поки ви не звикнете до руху з обертанням.
  • Щоб обертатися під час «кроку», просто опустіть мінливу ногу так, щоб вона була в центрі кола, а в цей час повертайте тіло за допомогою обертання піднятою ноги.

 5. 5

  Додайте до руху руки. Звичайно, рухи ногами є головною частиною шафла. Але як тільки ви освоїли техніку, ви повинні приділити вашим рукам більше уваги. Якщо під час танцю ви будете тримати руки з боків, ви будете виглядати, як робот. Замість цього тримайте руки вільно, так, щоб вони гармоніювали з рухами ніг.
  • Якщо ви робите «крок», то рухайте руками, коли ви ставите підняту ногу на землю або піднімаєте її.
  • Якщо ви робите «біжить», то рухайте руками в ігровій формі, в стилі хіп-хоп.

Поради

 • Вам не знадобиться спеціальне взуття, щоб танцювати шафл. Одягаючи звичайні кросівки на танцпол, ви будете почувати себе комфортно при поворотах і слайдах.