Як танцювати свінг

Танець «свінг» - це термін, що включає себе групу танців, назви яких взаємозамінні. Ці види танців були створені в 1920-і роки і були популярні до 1950-х і 1960-х включно. Тим не менш, вони і сьогодні користуються популярністю. Танцюристи більш просунутого рівня використовують акробатичні руху, кидки, а також постановочні стрибки. Тим не менш, найпростіші елементи танцю вивчити нескладно. Найпоширенішим видом свінгу є танець Лінді хоп, який вважається більш складним у виконанні, але і також найбільш традиційним в класі свінгових танців. Два інших поширених виду свінгу - чарльстон і свінг Східного узбережжя. Ці основні види танцю описуються нижче.
Метод 1 з 3: танець лінді хоп

 1. 1

  Починаємо з того, що обидві ноги стоять по центру. Щоб навчитися тану, дотримуйтесь подальших кроків.

 2. 2

  Лівою ногою зробіть великий крок назад, вага тіла повинен бути на ліву ногу.

 3. 3

  Крок назад і поворот на 90 градусів. У той час як Ви робите крок назад у вихідне положення, ступите трохи вперед і поверніться на 90 градусів. Ви будете стояти обличчям в праву сторону.

 4. 4

  Складіть ноги разом.

 5. 5

  Зробіть крок вліво, злегка повернувшись в тому ж напрямку.

 6. 6

  Поставте праву ногу перед лівою.

 7. 7

  Поверніться так, щоб обидві ноги торкалися підлоги і були складені разом.

 8. 8

  Зробіть два кроки вправо.

 9. 9

  Повторіть все, починаючи з великого кроку назад.

 10. 10

  Другий партнер повинен зробити ті ж самі рухи тільки дзеркально відображені.

 11. 11

  Щоб танець був зовні більш привабливим, другий партнер повинен більш артистично обертати ногами, або обидва партнери повинні разом робити викид ногою назад замість великого кроку.

Метод 2 з 3: свінг східного узбережжя

 1. 1

  Розуміння двох частин. Наступні етапи для ведучого в танці. Партнер буде дзеркально повторювати ці рухи. Ви також можете танцювати так: ведучий стоїть спиною до обличчя другого партнера, виконуючи однакові рухи.

 2. 2

  Зробіть два кроки вліво. Перенесіть вагу на праву ногу і зробіть два маленьких кроки вліво. Dance Step 13.jpg | center | 550px]]

 3. 3

  Зробіть два кроки вправо. Зробіть два маленьких кроки, щоб повернутися у вихідне положення.

 4. 4

  Великий крок. Поставте ліву ногу ззаду чи збоку, перемістивши вагу на цю ногу і назад. Поставте ногу на вихідне положення.

 5. 5

  Повтор. Повторіть руху з двома кроками вліво, двома кроками вправо і великим кроком. Саме це і є свінг з Східного узбережжя.

 6. 6

  Робіть великі просторі кроки. Коли Ви освоїли перші кроки свінгу, необхідно звільнити більше місця на танцполі. Тепер Ви зможете переміщатися під час танцю на великі відстані. Ось невеликий приклад, форма зірки або алмазу - це хороша можливість практикувати танець. Рухайтеся так, як Вам більше подобається.

 7. 7

  Додайте викидів і підтримок. По-перше, можна відійти на невелику відстань з партнером, наближаючись один до одного так, ніби Ви повертаєтеся у вихідне положення. По-друге, Ви можете розкрутити партнера або на витягнутій руці, або так, щоб він стояв під Вашою рукою. Як тільки перші два кроки зроблені, повторіть наступні кроки.

Метод 3 з 3: танець чарльстон

 1. 1

  Прийміть вихідну позицію. Ліва нога повинна бути попереду, а права - ззаду так, щоб пальці правої ноги були на одній лінії із задньою частиною лівої ноги. 2. 2

  Зробіть крок вперед правою ногою так, щоб п`ята була на одному рівні з пальцями лівої ноги.

 3. 3

  Зробіть крок назад, щоб прийняти вихідну позицію.

 4. 4

  Лівою ногою зробіть крок назад так, щоб пальці були на одному рівні з п`ятою правої ноги.

 5. 5

  Крок назад у вихідну позицію.

 6. 6

  Повторіть цей цикл рухів. У вас повинно вийти чотири зупинки, по дві на кожній з двох паралельних ліній.

 7. 7

  Додайте викидів і підтримок. Ви можете урізноманітнити ці базові елементи танцю за допомогою цікавих рухів. Почніть підкачуватися, виконуючи кожен рух. Потім при кожному кроці викручуйте ступню всередину і назовні. Після починайте робити викиди ногою вперед. Тепер Ви дійсно танцюєте чарльстон!

 8. 8

  Разом з партнером. Ви можете танцювати поодинці, як описано вище, або з партнером. Ви можете танцювати обличчям до обличчя так, щоб друга людина повторював за провідним в танці. Також чарльстон виконується, коли один з партнерів стоїть спиною до особи іншої, вони виконують одні й ті ж рухи. Під час виконання будь-якого з варіантів тримайтеся за руки.


Поради

 • Цінуйте свого партнера і дякуйте його після кожного танцю!
 • Веселіться! Саме для цього люди танцюють свінг!
 • Продовжуйте рухатися, навіть якщо Вам здається, що Ви переплутали руху.
 • Краще рухатися Ви будете у взутті з невеликим підйомом.
 • Дивіться в очі своєму партнеру, а не на його / її ноги.
 • Для всіх трьох танців тіло повинно бути у вільній позиції, що не схоже на звичайний бальний танець. Коліна повинні бути злегка зігнуті, а тулуб трохи нахилений вперед. Якщо Ви танцюєте з партнером, руки повинні бути в положенні, характерному для безлічі танців. Злегка натискайте на свого партнера, щоб вести танець.
 • У Вас має бути ідеальна постава, тримайте спину прямо і розслабте плечі. Рух тіла і руки повинні бути взаємозалежні.
 • Перенесіть вагу тіла на пальці ніг, а п`ята повинна бути злегка піднята, щоб краще обертати ступнями під час танцю.

Попередження

 • Якщо ведучий в танці відпускає руку свого партнера, партнер повинен опустити свої руки.
 • Підняття і кидки виглядають чудово, але, крім того, це відмінний спосіб поранити себе. Будьте обережнішими і включайте подібні рухи в танець тільки тоді, коли досягнете майстерності в елементарних речах.
 • Не будьте занадто манірні, трохи згинайте коліна.
 • У той час як Ви хочете поворушити тілом або руками, не перестарайтеся, інакше Ваш партнер буде збитий з пантелику.