Як створити рекламу, не маючи грошей

Існує багато способів, як безкоштовно зробити рекламу, не має значення рекламуєте ви підприємство, якийсь товар або себе. Якщо у вас є бажання вкласти час і енергію в вашу рекламу, тоді цілком можливо залучити потенційних клієнтів, не витративши при цьому ні копійки. Дотримуйтесь цих порад, щоб здійснити таку рекламу.

Кроки

 1. 1

  Користуйтеся перевагами інтернету. Існує багато способів, як використовувати інтернет, щоб зробити безкоштовну рекламу:
  • Створіть веб-сайт. Використовуйте безкоштовні платформи для створення веб-сайтів, пропоновані такими безкоштовними хостингами, як, наприклад, Heliohost або AwardSpace. Такі сайти також надають безкоштовні субдомена, так що у вас не буде необхідності купувати доменне ім`я, і ви зможете використовувати URL субдомена в електронних повідомленнях, блогах, у спілкуванні на форумах і каталогах.
  • Стати автором блогу. Існує багато безкоштовних сайтів, де можна вести блоги і які дозволяють створювати блоги та керувати ними, а також самостійно спілкуватися з відвідувачами. Ведення блогів на теми, які мають відношення до того, що ви пропонуєте (намагаєтеся прорекламувати) - це не тільки відмінний спосіб зробити безкоштовну рекламу, але також і можливість зробити собі репутацію фахівця в певній сфері.  • Створіть акаунти в соціальних мережах. Збільште число прихильників і фанів, створивши сторінки в соціальних мережах. Зв`яжіть ваші акаунти між собою, з вашим блогом і веб-сторінкою, щоб збільшити можливість поширення безкоштовної реклами в інтернеті.
  • Внесіть вашу інформацію в каталог користувача. Якщо вам цікаво, як зробити онлай-рекламу, яка не вимагатиме регулярного технічного обслуговування, тоді каталог користування - це відмінний варіант. Просто пошукайте в інтернеті певні сайти, наприклад, SICCODE.com, виберіть відповідну категорію і додайте свою інформацію.
  • Робіть публікації в блогах і на форумах, які мають відношення до того, що ви рекламуєте. Не ведіть себе так, щоб було надто очевидно, що ви хочете зробити безкоштовну рекламу. Навпаки, давайте корисні поради / інформацію щодо предмери розмови, а потім надайте посилання на ваш сайт. 2. 2

  Складіть рецензії щодо того, що рекламуєте. Відправте їх для публікації в газети, професійні видання, блоги, рекламні проспекти, щоб стати експертом у цій сфері і зробити безкоштовну рекламу. Наприклад, якщо ви є агентом з продажу нерухомості, можливо, ви напишіть статтю про кон`юнктуру ринку, вигідною для покупця, і запропонуйте опублікувати її місцевим журналу про нерухомість.

 3. 3

  Опублікуйте вашу рекламу на сайтах оголошень в інтернеті. Багато з цих сайтів, наприклад, Крейгліст (Craigslist), дозволяють безкоштовно поміщати рекламні оголошення.

 4. 4

  Слідкуйте за оголошеннями конкурентів, які розміщені на сайтах, дошках оголошення і так далі. Існує ймовірність того, що багато їх них вже не актуальні. Зв`яжіться з телефонними компаніями, з метою дізнатися номери телефонів цих людей, щоб домовиться про перенаправлення потенційних клієнтів до вас.


Поради

 • Економте час на публікації інформації, її адмініструванні на сайтах соціальних мереж, використовуючи такі програми, як Atomkeep, яка синхронізує вашу інформацію профілю з усіх сайтів, а також дозволяє робити зміни і оновлення з одного інтерфейсу.
 • Коли ставите рекламу на сайтах безкоштовних оголошень, майте на увазі, що у вас може бути багато конкурентів. Хороша ідея використовувати привертають увагу заголовки і чіткі зображення.