Як змусити груші дозріти

Улюблені, починаючи з часів Стародавнього Риму, груші - чудові фрукти! Але якщо вам трапилося з`їсти не зовсім стиглий екземпляр, ви, можливо, не погодитеся з цією думкою. Груші необхідно їсти стиглими, щоб відчути всю красу їх соковитого приголомшливого смаку. Тому якщо у вас є миска незрілих груш, розповімо, як ви можете це виправити.
Метод 1 з 5: Чому в магазині зазвичай продаються незрілі груші

 1. 1

  Зауважте, що груші зазвичай збирають недозрілі. Поясненням цьому служить те, що вони погано дозрівають на дереві і краще їх помістити в прохолодне місце для дозрівання. В дійсності, термін дозрівання груші досить короткий і вона може дозріти і навіть зіпсуватися в лічені години!
  • Якщо ж ви купуєте груші, які були зібрані вже стиглими (мули ви самостійно зібрали їх такими), їх необхідно з`їсти відразу.

Метод 2 з 5: Дозрівання груш

 1. 1

  Прискорте дозрівання груш одним із таких способів:
  • Вийміть груші з холодильника і залиште при кімнатній температурі (18.3? C - 23.8? C). Не знаходячись в прохолоді, вони швидко дозріють за 1-7 днів. Зауважте, що чим довше груша пробула в прохолодному місці, тим швидше вона дозріє при кімнатній температурі.
  • Помістіть груші в коричневий паперовий пакет із стиглим бананом або яблуком, щоб скористатися властивостями етилену, що виділяється цими фруктами (це хімічна речовина, що прискорює дозрівання фруктів). Будьте дуже обережні, так як груші можуть встигнути дозріти і зіпсуватися до того, як ви повернетеся їх перевірити (в такому випадку, читайте нижче інформацію про те, як використовувати перестиглі груші). В якості альтернативи просто розташуйте груші поруч зі зв`язкою бананів. Будьте готові швидко з`їсти все груші.

 2. 2

  Знайте сорт груш. Якщо ви знаєте сорт груш, то процес їх дозрівання при кімнатній температурі може мати свої особливості:
  • Груші Bartlett дозрівають за 4 - 5 днів
  • Груші Bosc і Comice дозрівають за 5 - 7 днів


  • Груші Anjou дозрівають за 7 - 10 днів

Метод 3 з 5: Перевірка зрілості груші

 1. 1

  Перевірте плодоніжки. Як уже зазначалося вище, груші дуже швидко проходять стадію своєї зрілості, коли вона досягнута. Груша вважається зрілою і готової до поживу, коли плід в підставі її плодоніжки став м`якшим і його м`якоть злегка піддається вашому дотику.

Метод 4 з 5: Уповільнення дозрівання

 1. 1

  Зберігайте груші в холодильнику. Це відстрочить дозрівання.

Метод 5 з 5: Що робити з перезрілими і зіпсованими грушами

 1. 1

  Приготуйте перестиглі груші. Просто очистіть їх і наріжте скибочками, щоб додати в пиріг, торт або іншу випічку, яка буде містити в собі цей фрукт. Так як груша є солодким фруктом, то в випічку можна додати менше цукру, ніж того вимагає рецепт.
  • Ось, що можна спробувати приготувати: шоколадний грушевий торт, вегетаріанський грушевий торт і грушевий пиріг.

 2. 2

  Тушкуйте перестиглі груші. Перестиглі груші відмінно гасяться, так як вони розсипаються і не зберігають свою форму. Тим не менш, при цьому вони все також смачні, а при додаванні до них деяких ягід або яблук виходить чудовий десерт. Закінчите оформлення десерту топпінгом з крему або вершків і дрібкою кориці або мускатного горіха.

Що вам знадобиться

 • Паперовий пакет (не обов`язково)
 • Кімнатний термометр, щоб знати температуру в кімнаті або в місці зберігання груш