Як створити зображення аркуша Excel

Створення файлу зображення з електронної таблиці Microsoft Excel може бути корисним в деяких ситуаціях, таких як створення підручника чи графічного представлення діаграми або графіка. Є безліч способів створити файл зображення з Excel таблицею, діаграмою або просто таблицею. Вибір найбільш ефективного методу буде залежати від того, для чого вам потрібен файл зображення. Ця стаття містить інструкції для декількох способів створити файл зображення з таблиць Excel.
Метод 1 з 3: Використання Microsoft Word для створення файлу зображення з таблиці Excel

 1. Як створити зображення аркуша Excel

  1

  Перетворіть таблицю Excel в файл зображення. Відкрийте робочий лист Excel, виділіть всі елементи таблиці, потім клацніть правою кнопкою миші на виділених осередках. Скопіюйте комірки і вставте їх у документ MS Word. У новому документі Word натисніть на меню "Варіанти вставки", яке розташоване в правому нижньому кутку таблиці і із запропонованих варіантів виберіть "Малюнок". Клацніть правою кнопкою миші на новому файлі зображення і у випадаючому меню виберіть "Зберегти як малюнок". Тепер зображення таблиці Excel створено і збережено на вашому комп`ютері.

 2. Як створити зображення аркуша Excel

  2

  Збережіть діаграму або графік Excel у вигляді файлу зображення, використовуючи MS Word. Клацніть правою кнопкою миші на діаграмі або графіку і у випадаючому меню виберіть Копіювати. Відкрийте новий документ Word і вставте зображення. Натисніть на меню "Варіанти вставки", яке розташоване в правому нижньому кутку таблиці і із запропонованих варіантів виберіть "Малюнок". Клацніть правою кнопкою миші на новому файлі зображення і із запропонованих варіантів виберіть "Зберегти як малюнок". Тепер зображення діаграми або графіка Excel збережено на вашому комп`ютері.

 3. Як створити зображення аркуша Excel

  3

  Перетворіть групу об`єктів Excel в файл зображення з використанням MS Word. Виділіть комірки, що містять групу об`єктів, які потрібно перетворити в файл зображення. Клацніть правою кнопкою миші на виділених осередках. Скопіюйте дані і вставте їх у новий документ Word. Натисніть на меню "Варіанти вставки", яке розташоване в правому нижньому кутку таблиці і із запропонованих варіантів виберіть "Малюнок". Клацніть правою кнопкою миші на новому файлі зображення і в меню виберіть Зберегти як малюнок. Тепер зображення групи об`єктів Excel збережено.

 4. Як створити зображення аркуша Excel

  4

  Перетворіть файл Excel в формат PDF. Виділіть комірки, які потрібно зберегти файл зображення. У меню Файл виберіть пункт "Зберегти як". У графі Тип виберіть "PDF" і натисніть "Зберегти". Залежно від поточної орієнтації та розмітки аркуша можливо доведеться поміняти його орієнтацію, щоб у новому PDF-файлі була видна вся робоча область аркуша. Тепер робочий лист перетворений у формат PDF.

Метод 2 з 3: Використання функції знімка екрана (скріншот) Windows і перетворення зображення в програмі MS Paint

 1. Як створити зображення аркуша Excel

  1

  Зробіть скріншот робочого документа Excel. Відкрийте документ Excel і розгорніть вікно програми. Якщо необхідно, змініть масштаб аркуша так, щоб всі копійовані дані були видні у вікні програми. Натисніть і утримуйте "Alt" і натисніть на клавіатурі клавішу "Print Screen".

 2. Як створити зображення аркуша Excel

  2

  перетворіть зображення в програмі Microsoft Paint. Відкрийте програму MS Paint, яка знаходиться в меню "Програми" в папці "Службові". У меню "Редагувати" виберіть пункт "Вставити". У вікні програми з`явиться зображення об`єкта Excel. Виберіть вкладку Файл і у випадаючому меню натисніть "Зберегти як". У полі "Тип файлу" виберіть JPEG і натисніть OK. Тепер JPEG-файл зображення листа, діаграми або таблиці збережений на вашому комп`ютері.

Метод 3 з 3: Збереження у форматі PDF і перетворення в малюнок

 1. Як створити зображення аркуша Excel

  1

  Збережіть ваш файл Excel у форматі PDF. Відкрийте робочий лист Excel, натисніть на меню або вкладку "Файл" і виберіть "Зберегти як". У нижній частині діалогового вікна натисніть на меню, що випадає "Тип файлу". У списку варіантів виберіть "PDF". 2. Як створити зображення аркуша Excel

  2

  Знайдіть сервіс для перетворення PDF в JPG. Є велике число сайтів, які дозволяють завантажити ваш PDF-файл і перетворити його в файл зображення, який ви потім можете завантажити. Найбільш популярні з них:
  • pdf2jpg.net
  • Zamzar.com
  • PDFBurger
  • SmallPDF

 3. Як створити зображення аркуша Excel

  3

  Завантажте ваш файл. Спосіб завантаження може відрізнятися у різних сервісів, але зазвичай ви можете завантажити файл на головній сторінці сайту. Після закінчення завантаження файлу почнеться процес перетворення. Це може зайняти декілька хвилин залежно від того, наскільки зараз завантажений сервіс.

 4. Як створити зображення аркуша Excel

  4

  Скачайте перетворений файл. Після завершення процесу перетворення вам буде дано посилання на перетворений файл, або файл буде відправлений вам по електронній пошті. Скачайте файл і відкрийте його, щоб переконатися, що перетворення було успішним.