Як вставити малюнок в Word

Додавання зображень (малюнків) в документ Word може зробити його більш барвистим і інформативним. Є кілька способів вставити малюнок в документ (залежно від ситуації). Дотримуйтесь цього керівництву, щоб додавати зображення в документ будь-якої версії Word.
Метод 1 з 3: Використання функції Вставити

 1. Як вставити малюнок в Word

  1

  Помістіть курсор туди, куди ви хочете вставити зображення. Виберіть вкладку Вставка. У Word 2007 і пізніших версіях, виберіть Малюнок, щоб потім вибрати файл картинки. У Word 2003 і більш ранніх версіях, виберіть "З файлу ..." в підміню Малюнок.
  • Якщо ви хочете вибрати малюнок з встановлених зображень Word, виберіть Кліп (замість Малюнок). Це відкриє нове вікно, де ви зможете переглянути і вибрати попередньо встановлені малюнки.

 2. Як вставити малюнок в Word

  2

  Виберіть файл зображення. Відкриється вікно, яке дозволить вам переглядати файли на вашому комп`ютері. Виберіть зображення та натисніть Вставити. Зображення з`явиться в тому місці, куди був поміщений курсор.

 3. Як вставити малюнок в Word

  3

  Переміщення і зміна зображення. Після того, як малюнок був вставлений, можна перетягнути його по документу і змінити його розмір за допомогою рамки навколо малюнка.
  • Ви можете повернути зображення, клікнувши на зелений круг.
  • Можна додавати ефекти, рамки і т.п. за допомогою вкладки Формат.

 4. Як вставити малюнок в Word

  4

  Обтікання тексту навколо зображення. У Word 2007 і пізніших версіях, клацніть правою кнопкою на зображенні і виберіть Обтікання текстом. Виберіть таке, яке помістить Ваш малюнок у документі найкращим чином.
  • У Word 2003, клацніть правою кнопкою на зображенні і виберіть Формат малюнка. Виберіть стиль обтікання на вкладці Макет вікна Формат. Змініть стиль вирівнювання для вашого зображення на лівий, центральний, правий або інший.

 5. Як вставити малюнок в Word

  5

  Помістіть зображення саме там, де вам потрібно. Якщо ви вставили малюнок, то це може виявитися нетривіальним завданням помістити його саме там, де ви хочете. Є кілька способів зробити це простіше:
  • Включити обтікання текстом. У Word 2013 натисніть кнопку Макет поруч із зображенням і виберіть обтікання текстом, що дозволить вам переміщати зображення навколо. Найпростіший спосіб - вибрати "Квадрат" (Навколо рамки), де текст буде розташований навколо зображення незалежно від того, де воно знаходиться.


  • Виберіть зображення і потримайте Ctrl. Натиснувши і утримуючи цю клавішу, використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення зображення по документу.

Метод 2 з 3: Перетягування

 1. Як вставити малюнок в Word

  1

  Знайдіть зображення на Вашому комп`ютері. Відкрийте браузер і знайдіть зображення, яке ви хочете вставити. Виділіть файл і перетягніть його в документ Word. Ви можете помістити малюнок там, де хочете. Відпустіть кнопку миші, щоб розмістити зображення.

 2. Як вставити малюнок в Word

  2

  Переміщення і зміна зображення. Після того, як малюнок був вставлений, можна перетягнути його по документу і змінити його розмір за допомогою рамки навколо малюнка.
  • Ви можете повернути зображення, клікнувши на зелений круг.
  • Можна додавати ефекти, рамки і т.п. за допомогою вкладки Формат.

Метод 3 з 3: Копіювання і вставка

 1. Як вставити малюнок в Word

  1

  Скопіюйте зображення, яке ви хочете вставити. Ви можете зробити це з зображеннями на комп`ютері або зображеннями з веб-сайтів. Щоб скопіювати зображення з веб-сайту, клацніть правою кнопкою миші і виберіть Копіювати зображення. Щоб скопіювати зображення на вашому комп`ютері, виберіть його і натисніть Копіювати в меню Правка або клацніть правою кнопкою на ньому і виберіть Копіювати або натисніть Ctrl + C.

 2. Як вставити малюнок в Word

  2

  Наведіть курсор туди, куди ви хочете вставити зображення. Виберіть Вставити в меню Правка, натисніть Ctrl + V, або клацніть правою кнопкою і виберіть команду Вставити. Ваше зображення з`явиться там, де знаходиться курсор.

Поради

 • Ви можете перетягнути зображення і помістити його в будь-якому місці в тексті, якщо обраний Інший стиль вирівнювання.
 • Ви можете створити кольорову рамку різної товщини і стилю для надання більшої виразності вашому малюнку.

Попередження

 • Не намагайтеся змінити розмір зображення в Word, потягнувши одну з його чотирьох сторін. Це призведе до розтягнутого або стиснутому зображенню. Змінити розмір або потягнувши за кут малюнка, або скориставшись вкладкою Розмір у вікні Формат.