Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

Зв`язавши об`єкт Excel з презентацією PowerPoint, ви можете уявити складні дані в більш простій і зрозумілій формі. Це дуже зручно у випадку наукових або корпоративних презентацій. До того ж, такий зв`язок дозволить вам змінювати дані таблиці без необхідності редагувати презентацію.
Частина 1 з 2: Відкриваємо файли

 1. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  1

  Відкрийте файл Excel, об`єкт (таблицю) з якого ви хочете пов`язати з презентацією PowerPoint. Для цього запустіть Excel і або відкрийте існуючий файл Excel, або створіть новий.
  • Якщо ви вирішили створити новий документ, збережіть його у форматі файлу Excel.

 2. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  2

  Відкрийте файл PowerPoint. Для цього запустіть PowerPoint і або відкрийте існуючу презентацію, або створіть нову.

Частина 2 з 2: Зв`язуємо файли

 1. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  1

  У презентації PowerPoint встановите курсор туди, куди ви хочете вставити таблицю Excel. Потім відкрийте вкладку «Вставка».

 2. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  2

  Натисніть «Об`єкт». Відкриється вікно «Вставка об`єкта».

 3. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  3

  Відзначте опцію «Створити з файлу», щоб вставити таблицю Excel в презентацію.

 4. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  4

  Натисніть «Обзор», в провіднику знайдіть потрібний файл Excel, виділіть її та натисніть ОК. 5. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  5

  У вікні «Вставка об`єкта» відзначте опцію «Зв`язати». Таким чином, будь-які зміни в таблиці Excel автоматично вносяться в презентацію.
  • Натисніть ОК.
  • Таблиця Excel буде відображатися на слайді презентації. Ви можете перемістити таблицю на інший слайд, а також відрегулювати її висоту і ширину.

 6. Як зв'язати об'єкт Excel з PowerPoint

  6

  Переконайтеся, що зв`язок працює. Відкрийте Microsoft Excel і змініть будь-які дані в таблиці. Потім поверніться в PowerPoint. Дані в таблиці на слайді презентації повинні змінитися відповідним чином.

Поради

 • Вам не потрібно зберігати файл Excel, щоб внесені зміни відобразилися в презентації. Зміни в таблиці в PowerPoint відображаються в процесі редагування таблиці в Excel.
 • Щоб зв`язати об`єкт Excel з презентацією PowerPoint в ранніх версіях Microsoft Office Suite, необхідно зберегти файл Excel у форматі, який підтримується ранньою версією програми PowerPoint.