Як редагувати файл JPG в GIMP

GIMP може викликати складності у початківця користувача, але трохи попрактиковавшись, ви побачите, що редагувати зображення не так вже й важко.

Кроки

 1. Як редагувати файл JPG в GIMP

  1

  Відкрийте малюнок у GIMP. Припускаючи, що ви вже встановили GIMP, ви можете натиснути правою клавішею по зображенню і вибрати `Редагувати зображення в GIMP`. Або ж відкрийте GIMP і в меню, розташованому вгорі ліворуч, виберіть `Файл` і `Відкрити`. Клацніть двічі по вибраному малюнку.
 2. Як редагувати файл JPG в GIMP

  2

  Створіть копію файлу. Вона з`явиться у форматі Gimp, а оригінал залишиться недоторканим. Скопіюйте зображення за допомогою комбінації клавіш CTRL C, а потім клацніть Редагування>> Вставити як>> Нове зображення, щоб почати працювати з ним. Виберіть вихідний файл.

 3. Як редагувати файл JPG в GIMP

  3

  За допомогою інструментів відредагуйте файл потрібним вам чином. В GIMP є безліч інструментів - наприклад, кисті, заливки, шари, інструменти для обрізання і визначення кольору та інші. 4. Як редагувати файл JPG в GIMP

  4

  Збережіть зображення. Клацніть `Файл` і виберіть `Зберегти як`. Збережіть зображення в бажане місце розташування як JPEG. Якщо воно спочатку було JPEG-файлом, при збереженні цей формат буде обраний автоматично. Якщо ж ні, у випадаючому меню вибору формату файлу клацніть по JPEG image.

Поради

 • Завдяки використанню формату файлів Gimp (XCF) ви зможете працювати з шарами та іншими інструментами, які недоступні в JPG. Пам`ятайте, що JPG-зображення не можуть бути прозорими, тільки PNG і GIF.