Як грати в картковий пасьянс Гольф

Гольф - це не тільки гра з м`ячиками на полі - це також весела, карткова гра, в яку можуть грати двоє і більше осіб. Знадобляться дві колоди (їх можна не перемішувати) і, надалі, якщо в гру вступатимуть ще гравці - можна додати більше карт.


Дотримуйтесь цих інструкцій, і ви навчитеся грати в картковий пасьянс Гольф!

Кроки

 1. 1

  Запишіть імена гравців на листку паперу. На ньому потрібно буде записувати очки, зароблені кожним гравцем. Далі перетасуйте ваші карти. Якщо ви використовуєте кілька колод можна перетасувати кожну окремо, а потім об`єднати їх. Виберіть того, хто буде роздавати карти. Кожному гравцеві необхідно видати по дев`ять карт. Не дивіться на карти під час роздачі.

 2. 2

  Кожен гравець повинен розкласти карти в три ряди, по три карти в кожному ряду. Попросіть кожного перевернути три будь-які (на його вибір) карти (зверніться до розділу «Поради» для більш докладної інформації). Тепер переверніть верхню карту колоди і покладіть її поряд з нею.

 3. 3

  Людина, ліворуч від здає карти, починає першим. Мета гри полягає в тому, щоб набрати найменшу кількість очок. Туз - це 1 очко, двійка - це 2 очки, трійка - це 3 очки і так далі. Валет дорівнює 11 очками, королева - 12 очками, король - це 13, а Джокер дорівнює -3. Раунд закінчується тоді, коли хтось із гравців перевертає вверх всі свої карти. Серед решти гравців проводиться ще один раунд, перш ніж всі вони перевернути свої карти. Коли гра закінчується, підраховуються очки.
 4. 4

  Гра починається з того, що перший гравець, подивившись на карту, яка лежить горілиць в колоді скидання, вирішує замінити її на одну зі своїх чи ні, в тому числі з тих карт, які лежать сорочкою вгору. Робиться це таким чином: береться карта, яку гравець хоче замінити з числа своїх карт, на її місце кладеться карта з колоди скидання. Своя ж карта, кладеться поверх колоди скидання горілиць. Гравець не може дивитися свої карти до закінчення раунду, або до тих пір, поки не замінить всі карти. Наступний гравець робить теж саме. Якщо захоче, може взяти скинуту попереднім гравцем карту з колоди скидання. Інший варіант взяти верхню карту, яка лежить сорочкою вгору із загальної колоди, подивившись на карту зрозуміти, чи підходить вона чи ні. Якщо ж підходить - замінити на одну зі своїх карт, якщо ні, покласти в колоду скидання і продовжити.

 5. 5

  Ще одним важливим пунктом є те, що потрібно прагнути зібрати три карти однієї гідності. Якщо гравець набрав 3 таких карти, то він збирає їх в купку і кладе вниз колоди скидання. Таким чином позбавляючись від одного ряду карт і заробляючи 0 очок. Це найлегший шлях для того, щоб набрати якомога менше очок.

 6. 6

  Після того як один з гравців перевернув всі свої карти лицьовою стороною вгору, інші грають ще один раунд. Після чого, починається підрахунок очок. Якщо гравець, який перевернув всі свої карти першим не набирає мінімальної кількості очок, то він отримує штрафні 15 очок до вже наявної у нього сумі.

 7. 7

  Окуляри записуються на лист, загальна кількість навпроти імені гравця. Гра продовжується до тих пір, поки хтось із гравців не набере 100 або 200 очок. У даній ситуації переможець той, у кого на цей момент очок найменше.

Поради • Якщо на початку гри у вас великі карти - намагайтеся якомога швидше поміняти їх на дрібні. Ця рада доречний, якщо ви не збираєте в ряду 3 однакові по масті карти.
 • Не рекомендується збирати в ряд одних тільки джокерів. Якщо до вас прийшов джокер з колоди, не кладіть його в той ряд, в якому хочете набрати 3 карти одного достоїнства.
 • На початку гри, коли ви обираєте карти, які збираєтеся перевернути горілиць - найкраще перевертати по одній з ряду.

Що вам знадобиться

 • 2 або більше колоди по 52 карти в кожній (якщо граєте в четвером, краще приготуйте 3 колоди)
 • Папір
 • Ручка або олівець