Як грати в Блеф

Блеф - це карткова гра, в якій потрібно позбутися всіх своїх карт, щоб виграти. Коли ви блефуєте, намагайтеся це не показувати. Ми розповімо, як навчитися грати в Блеф і навіть розповімо кілька секретів.

Кроки

 1. 1

  Нехай гравці сядуть у коло. Приберіть з колоди джокерів. Покладіть пікового туза обличчям до верху по середині столу.

 2. 2

  Перемішайте колоду і роздайте гравцям всі карти. Гравці повинні тримати карти в руках.

 3. 3

  Виберіть гравця, який почне гру. У нього повинні бути двійки, які він повинен покласти зверху на туз сорочкою догори. Ніхто з тих, хто сидить за столом не знає, які карти насправді поклав гравець на стіл. Гравець може дійсно покласти двійки або блефувати.

 4. 4

  Наступний гравець може покласти на двійки тільки трійки, а наступний - тільки четвірки і так далі. Після королів знову йдуть тузи.
 5. 5

  Якщо в будь-який момент гри гравець подумає, що кладе карти на стіл гравець блефує, він повинен сказати "Блеф!", Відразу ж після того, як сидить перед ним гравець покладе карти на стіл. Тоді цей гравець повинен показати належні їм на стіл карти. Якщо він дійсно блефував, він забирає всі карти зі столу, а якщо ні, то ви забираєте їх (так як не вгадали його блеф).

 6. 6

  Гра закінчується, коли у одного з гравців закінчуються карти.

Поради

 • Коли ви блефуєте, найкраще кладіть одну або дві карти на стіл, так як навряд чи у вас знайдеться всі 4 двійки, наприклад. Вам ніхто не повірить.


 • Якщо гравець говорить "Два валета", а у вас на руках є три - значить, він блефує!
 • Хороший спосіб позбавитися від карт - скинути всі непотрібні карти, видаючи їх за ті карти, які у вас є насправді, щоб ніхто не зрозумів, що ви блефуєте. Потім можна буде використовувати ті ж карти, вам вже ніхто не повірить - і дарма!
 • Якщо на столі немає карта - блефуйте. Втрачати нічого!
 • Щоб змусити інших думати, що ви блефуєте, зробіть вигляд, що нервуєте. Швидко покладіть карти на стіл і тихо промимрив "три двійки", наприклад.
 • Блефувати - це не погано. У цьому весь сенс гри. Блефувати легше, коли у вас на руках багато карт.

Попередження

 • Не турбуйтеся, якщо програєте.
 • Чи не заглядайте в карти інших гравців.