Як грати у війну (карткова гра)

Вам завжди посміхалася Пані Удача? Замість ризику в азартних іграх Лас-Вегаса, чому б вам не спробувати пограти в Війну? Війна це азартна гра, в яку грають по всьому світу. Побережіть гроші і присядьте з одним, або друзями і проведіть Війну.
Частина 1 з 3: передустановки Війни

 1. 1

  Дізнайтеся предмет гри. Мета гри - у підсумку виграти всі карти. Війна зазвичай грається між двома людьми, але грати можуть аж до чотирьох. Розподіл карт по значущості у Війні від вищої до нижчої таке: Т К Д В 10 9 8 7 6 5 4 3 2 Ніщо не б`є туз, а двійка не б`є нікого.

 2. 2

  Перетасуйте карти. Це повинна бути стандартна колода з 52-х карт. Спробуйте перетасувати їх якнайкраще, особливо, якщо це свежераспакованная колода.

 3. 3

  3. Здайте карти. Здавайте туди-сюди між собою і вашим опонентом, поки у кожного з вас не буде однакове число карт. У вас повинно вийти по 26 карт на кожного. Ніхто з вас не повинен дивитися свої карти. 1. 1

  • Якщо ви граєте втрьох, дотримуйтесь тим же способом. Здавайте кожному однакове число карт. Якщо вас троє, кожен гравець повинен отримати по 17 карт. Для чотирьох гравців кількість карт для кожного дорівнюватиме 13.

Частина 2 з 3: гра у війну

 1. 1

  Покладіть карти сорочкою вгору на стіл. Гравцям не дозволяється дивитися свої карти. Так само ваш суперник не повинен бачити ваші карти. Ви можете розгорнути їх віялом, відклавши від себе.

 2. 2

  Долічіть до трьох і розкрийте карту. Гравці повинні дорахувати і розкрити по одній карті одночасно. Ви можете розкривати тільки верхню карту вашої стопки.

 3. 3

  Порівняйте свої карти, щоб побачити, чия старше. Гравець із старшою картою перемагає в раунді і забирає обидві карти, додаючи їх в свою колоду.

 4. 4

  Якщо розкриті карти рівні, Воюйте. Наприклад, кожен з вас розкрив карту, і це виявилася 6. У цьому випадку пора Воювати. Щоб провести війну, кожен гравець повинен покласти на стіл сорочкою вгору ще по три карти. Розкрийте четверту карту, як би розкрили її поза стану «Війни». У кого четверта карта старше, той забирає всі 10 карт раунду. Якщо у гравця не вистачає карт на ведення війни, гравець повинен розкрити свою останню карту. Ця карта буде вести війну.


  • Якщо у двох або більше гравців карти рівної гідності, кожен гравець кладе карту сорочкою вгору. Наступну карту все розігрують сорочкою вниз, як при раунді без війни. Гравець із старшою картою перемагає. Якщо знову виникає паритет між двома або більше гравцями, Війна триває.

 5. 5

  Грайте, поки хтось не виграє всі карти колоди. Це повинно зайняти якийсь час, так як Війна азартна гра, але коли нічим зайнятися, це відмінно допоможе вам скоротати час.

Частина 3 з 3: варіації війни

 1. 1

  Додайте в колоду два Джокера. Використовуйте їх як старші карти в колоді. Вони б`ють будь-яку карту і дадуть гравцям, які отримали їх, хороший розклад сил.

 2. 2

  Грайте по-румунськи. Розбій (Razboi) це румунська версія Війни. У розбити кількість карт, покладених сорочкою вгору у «війні» визначається кількістю карток, які почали «війну».
  • Приклад: Якщо обидва гравці розкривають 6, кожен гравець повинен покласти сорочкою вгору п`ять карт протягом війни та розкрити шосту. Всі розкриті карти мають гідність десяти, таким чином, кожен гравець повинен викласти 9 карт під час війни і розкрити десяту.

 3. 3

  Грайте половиною колоди для скороченого варіанту Війни. Візьміть по дві карти кожного гідності (два тузи, два королі, дві трійки і т. Д.) І покладіть їх окремо від іншої половини колоди. Перетасуйте і користуйтеся тільки цими 36-ма картами для гри. Так гра піде набагато швидше.

 4. 4

  Розробіть спеціальні правила для карт. Наприклад, на початку гри виберіть непереможну карту.
  • Приклад : Визначте 2 хробаків або 3 бубон як непереможні карти. Навіть туз не зможе чинити опір непереможною карті.

 5. 5

  Грайте в 52-х карткову війну. Покладіть в ряд всі ваші 36 карт сорочкою вгору навпроти 36-і карт суперника. По черзі відкривайте карти одночасно із суперником. Забирайте пари карт, виграні вами, і продовжуйте. Грайте, поки один гравець не виграє всі карти.