Як грати в Skip Bo

Skip-Bo - це карткова гра, схожа на гру Солітер. Мета - позбутися своїх карт раніше, ніж інші гравці. Skip-Bo - це гра, підходяща всій родині. Адже в неї може грати будь, що досяг віку 7 років. Пропонуємо прочитати докладну інструкцію про те, як грати в Skip-Bo.
Частина 1 з 3: Основні правила

 1. 1

  Знати мету. Колода карт в Skip-Bo налічує 144 карти, номіналом від 1 до 12 і 16 джокерів, які можуть замінити будь-яку іншу карту. Кожен учасник отримує стопку з 10-30 карт (це залежить від кількості гравців). Стопка карт у гравця називається запасом. Головне завдання Skip-Bo - використовувати кожну карту в запасі в цифрової послідовності. Перший гравець, який позбутися цих карт - переможець.

 2. 2

  Знати як використовувати різні стопки. Окремо від кожної стопки гравців, існує три інших типу стопок для різних цілей. Потрібно зрозуміти, як їх використовувати, перш ніж почати гру.
  • Після роздачі всіх карт, що залишилися карти кладуть на середину столу, де відбувається гра. Ця стопка називається магазином. Карти з цієї стопки витягуються спочатку кожної черги гравця і використовуються для створення стопки.
  • Коли починається гра, учасники позбавляються від карт, починаючи будувати стопки на середині столу. Існує чотири стопки і кожну потрібно починати з 1 або карти Skip-Bo (джокер).
  • Наприкінці кожної черги гравці викидають карту в колоду для скидання. У кожного гравця може бути до чотирьох «викидних» карт, які кладуться мастю вгору. Карти в колоді для скидання можна використовувати для того, щоб закінчити створення своєї стопки.

 3. 3

  Знати, як можна виграти. У процесі гри основне завдання - позбутися всіх карт на руках якомога швидше, утворюючи з них стопки. Перший, хто використовував всі свої карти - стає переможцем.
  • Можна будувати стратегії проти гравців, щоб вони не змогли так швидко позбутися своїх карт як ви. Для того, щоб заблокувати ходи противникам, можна використовувати знання про їх картах, які знаходяться в стосі для скидання.
  • Можна позбутися від карт швидше, якщо використовувати карти з запасний стопки, перш ніж використовувати стопку скидання.

Частина 2 з 3: Підготовка до гри

 1. 1

  Грати потрібно за великим столом. Так як Skip-Bo вимагає місця для різних стопок, найкраще грати за великим круглим столом. Таким чином, у кожного гравця буде простір для запасних стопок і для чотирьох стопок для скидання карт, а також простір посередині столу для «магазину» і для утворення нових стопок. Якщо грати за маленьким столиком, то стопки можуть перемішатися.

 2. 2

  Перемішати і роздати картки. Так як місця достатньо, можна перемішати колоду більш ретельно. Роздавати карти в залежності від того, скільки гравців задіяно. Якщо учасників від двох до чотирьох, то роздавати потрібно по 30 карт кожному. Якщо гравців від п`яти до семи, то вони отримують по 20 карт.

 3. 3

  Кожен гравець повинен зробити запасну стопку. Кожен гравець повинен розташувати її перед собою сорочкою вгору. Це запасні стопки учасників.

 4. 4

  Зробити «магазин». Додаткові карти мастю вниз покласти посередині столу (ці карти і будуть «магазином»).

Частина 3 з 3: Процес гри 1. 1

  Розпочати перший раунд гри. Перший учасник перевертає верхню карту в запасний стопці. Потім він викидає п`ять карт з магазину. Залежно від везіння, учасник вибирає один з наступних варіантів:
  • Якщо у гравця є 1 або «джокер» в наявності або ж у запасний колоді, то можна починати складати стопку. Кожна складена стопка - це початок ряду, і стопка, яка складається при додаванні карт в логічному порядку - 2, 3, 4 і т.д. Пропуски можна заповнювати джокерами. Гравець продовжує складати ряд, поки у нього не залишиться відповідних карт для його складання. У самому кінці своєї черги учасник викидає карту в стопку для скидання.

  • Якщо у гравця немає 1 або джокера, то він викидає карту, щоб зробити початкову стопку для скидання. У наступних чергах можна зробити до чотирьох таких стопок.

 2. 2

  Черга наступного гравця. Другий гравець перевертає верхню карту в запасний колоді, витягає п`ять карт з магазину і продовжує той же порядок, що описувався раніше, щоб скласти новий ряд (можна додати карти до вже існуючого або просто скинути карту).

 3. 3

  Продовжувати робити це по черзі. У наступних чергах учасники скидають досить карт, але на руках повинно залишатися не менше п`яти. Якщо учасник грає всіма п`ятьма картами в одну чергу, то він скидає п`ять наступного разу. Якщо у гравця після ходу залишається три карти, то він або вона викидає дві під час наступного ходу.
  • Після першого ходу гравці можуть користуватися картами з «магазина», щоб складати ряди.
  • Коли споруджуваний ряд досягає 12, то його складають і залишають, щоб додати в стопку для скидання (коли вона закінчується). Новий ряд можна почати на цьому ж місці з 1 або джокера.

 4. 4

  Грати потрібно до тих пір, поки чиясь запасна колода не закінчиться. Той, у кого вона закінчилася, виграє в Skip-Bo.

Що вам знадобиться

 • Колода карт Skip-Bo
 • Тверда поверхня для гри
 • Від 2 до 6 гравців