Як виграти в гру вірю - не вірю

Стратегія популярної гри «вірю-не вірю» дуже проста. Зрозуміло, для початку вам слід ознайомитися з правилами гри і трохи пограти, щоб звикнути до процесу.


Наступні кроки запобіжать можливість залишитися з однією картою і мати необхідність брехати про неї.


Кроки

 1. 1

  Будьте чесні. Якщо вам потрібно покласти 9-ку, а ви кладете 4-ку, не дивлячись на те, що 9-ки у вас є - ви можете створити собі потенційну кризу, якого можна було б уникнути, скажи ви правду. Зрозуміло, далеко не завжди є можливість сказати правду, однак якщо вона є - користуйтеся.

 2. 2

  Розподіліть свої картки не від туза до короля, а в тому порядку, в якому будуть приходити вам карти. Наприклад, якщо ви граєте втрьох - подумки порахуйте від туза до короля, звертаючи увагу на кожну 3-ю Карту: "Туз 2 Березня 4 5 червня 7 9 серпня 10 валет дама король туз 2 3... І так далі. Виділені карти - ті, що вам слід використовувати, інші будуть використовувати інші гравці. Можна легко помітити, що карти прийдуть вам наступним чином: Туз 4 10 Липня Король 3 6 9 Дама 2 8 травня Валет - і знову туз.

 3. 3

  Для різної кількості гравців порядок, зрозуміло, буде різний. Так для чотирьох гравців це буде Туз 9 травня Король 8 квітня Дама 7 березня Валет 2 Червня 10, для п`яти - Туз 6 Валет 8 березня Король 10 травня 2 липня Дама 4 9. Ви повинні або запам`ятати цей порядок, або мати можливість прорахувати його як було описано вище.

 4. 4

  Коли вам потрібно брехати, беріть останню карту зі списку. Наприклад, за столом чотири гравці, вам випала 9-ка, а в руці тільки Тузи, 6-ки і Королі. Що потрібно зіграти? Подивіться послідовність для чотирьох гравців. Королі в ній йдуть наступними, так що їх слід залишити, щоб не довелося брехати (дивись крок 1). Ні 6-ки ні Тузи не повинні з`явитися незабаром, однак 6-ки з`являються трохи раніше, так що буде розумніше позбутися Тузов. Хто знає, можливо до моменту коли вам прийде 6-ка, у вас вже майже не буде карт.

 5. 5

  Отже, ви збираєтеся зіграти Тузов. Скільки? Передбачається, що ви граєте 9-ки, так що згадайте, де вони знаходяться. Особливо це важливо в кінці гри, коли є вірогідність, що у когось є всі чотири. Якщо так, то не важливо, що ви зробите - вам все одно скажуть «не вірю», якщо, звичайно ця людина ще не спить. Так що ви в складній ситуації. Якщо ви впевнені, що у когось є дві 9-ки і у кого-то другого ще дві - ви можете зіграти до двох-9ок. Якщо у когось їх три - ви можете зіграти лише одну. Це всього лише рада. Конкретна кількість карт залежить від кількох обставин, наприклад, чи говорить наступний гравець «не вірю» постійно або дуже рідко, як велика колода по середині, на скільки ви близькі до перемоги і т.д.

 6. 6

  Якщо хтось тільки що зіграв свою останню карту, ви повинні сказати «не вірю», якщо тільки не впевнені на 100%, що гравець сказав правду. В іншому випадку ви дозволите йому виграти, коли можна змусити його продовжити гру. Якщо ви граєте на вибування, ви можете дочекатися щоб це зробив хтось інший і убезпечити себе.
 7. 7

  Якщо ви будете слідувати цій стратегії, швидше за все саме ви опинитеся людиною, що кладе свою останню карту. Коли всі сидять за столом закричать «не вірю!» - Не забудьте зобразити зневажливу посмішку, перевертаючи карту, і показуючи всім, що ви перемогли.

 8. 8

  Якщо у вас чотири однакових карти - постарайтеся скинути п`яту, яка вам не знадобиться (дивись крок 2). Заплануйте це до вашого ходу. Якщо ви будете занадто довго возитися з картою, вас запідозрять. Кладіть ваші карти стопкою так, щоб ніхто не зміг сказати, скільки карт ви поклали. Не забудьте покласти додаткову карту під 4 однакових, щоб якщо хтось скаже «не вірю» ви могли викрутитися, піднявши тільки верхні чотири. Якщо вас все одно зловили - скажіть, що зробили помилку і збиралися покласти чотири. Цей трюк може спрацювати і з трьома і навіть двома однаковими картами, але чим менше карт ви кладете, тим більше помітна буде додаткова.

 9. 9

  Якщо ви ось-ось програєте, а купа карт велика і лежать вони абияк - постарайтеся засунути свої карти між інших, так що якщо хтось скаже «не вірю», ви могли перевернути верхню карту і сказати, що вона не ваша і вони перемішалися. Не спрацює, якщо у когось є конкретна карта, яка дає впевненість, що ви брешете.

 10. 10

  Якщо ви граєте з новачками і один з них зловив вас, посмійтеся і посуньте карти в їх сторону з гордовитим виглядом. Це працює з легковірними людьми і вони дійсно забирають стопку. Однак якщо вас зловили, ніхто не буде вам більше довіряти до кінця гри.

 11. 11

  Завжди тримайте свої карти так, щоб ніхто не зміг їх порахувати. Якщо вони помітять, що у вас менше карт, то вас звинуватять в шахрайстві.

 12. 12

  Якщо стопка вже велика і ваші шанси смухлевать малі - звинуватили в шахрайстві іншого гравця, який, як ви думаєте, шахраює. Таким чином, якщо ви виявитеся праві - вам не доведеться забирати все, а якщо ні - просто заберете те, що і так довелося б забрати. 13. 13

  Дотримуйтеся одного виразу на протязі всієї гри.

 14. 14

  Якщо ви граєте з новачками, спробуйте кілька разів зробити наступне: коли стопка карт вже велика і у вас є потрібна карта - покажіть легку посмішку або інший підозрілий жест, коли кладете карту. Це змусить інших людей думати, що ви брешете. Обережно: це спрацює тільки якщо в перебігу всієї гри ви зберігали серйозний вираз обличчя. Крім того, так само як і з іншими трюками для цієї гри - не повторюйте цей занадто часто.

 15. 15

  Завжди тримайте в умі гідність карти, яка знадобиться вам у наступному ходу і її наявність у вас. Дуже легко почути «не вірю», якщо ви дивитеся в свою руку і у вас прослизають слова, які можуть шокувати інших гравців.

 16. 16

  Якщо ваша черга зіграти Вальта і він у вас є - скажіть «одна одинадцять, в сенсі, Валет». Люди вирішать, що ви блефуєте і забули, що після 10-ки йде Валет. Досить імовірно, що хто-небудь скаже «не вірю». Два рази на це ніхто не поведеться, так що притримайте цю хитрість до потрібного моменту.


Поради

 • Якщо на столі нічого немає і хтось кладе карту гідності, яке у вас вже є - завжди говорите «не вірю», тому що вам не завадить ще одна карта того ж достоїнства.
 • Намагайтеся зберігати незворушний вираз обличчя, коли брешете - так вас не зможуть зловити.
 • Тримайте в розумі принаймні 3 або 4 карти з послідовності і розташовуйте їх по порядку в руці, якщо є можливість.
 • На початку гри, коли пачка невелика, постарайтеся зібрати карти зі своєї послідовності, кажучи «не вірю» в надії, що помиляєтеся! Тоді вам не доведеться викладати послідовність.
 • Якщо у вас є чотири карти однієї гідності і ваша черга викладати їх - покладіть чотири інші карти (Небезпечно) це працює тільки якщо ви граєте з невеликою кількістю людей і зможете рано чи пізно викласти 4 справжніх карти.
 • Також, якщо ви дуже добре запам`ятовуєте, вважайте які карти були викладені і в яких кількостях, так щоб якщо в наступному ходу хтось скаже одна 4-ка, а ви знаєте, що чотири 4-ки вже були покладені, ви могли б сказати «не вірю».

Попередження

 • Якщо ви граєте на вибування, коли переможець вибуває, а інші продовжують гру, ваша послідовність буде несподівано змінюватися. Будьте готові!
 • Під час гри часто будуть допускатися помилки в тому, що хтось повинен покласти, так що будьте уважні при рахунку, інакше все переплутаєте.