Як грати в "нісенітницею"

"Дурниця" - це карткова гра для компанії. У цій грі учасник повинен проявити відвагу, хитрість і постаратися позбутися від усіх карт. Але постарайтеся не попастися на брехні! Якщо ви хочете дізнатися, як грати в цю гру, прочитайте статтю. "
Метод 1 з 2: Правила гри "Дурниця"

 1. 1

  Перетасуйте і роздайте колоду з 52-х карт. Роздайте всю колоду карт учасникам гри. Найкраще кількість граючих - від 3-х до 6-и, але ви можете грати і від 2-х до 10-и. Перед початком гри важливо, що б все усвідомили, що мета гри - першим позбутися всіх своїх карт.

 2. 2

  Визначте, хто ходить першим. Це може бути той, хто роздавав карти, гравець з піковим тузом на руках або той, у кого більше карт, ніж у решти (якщо при роздачі так вийшло). Ця людина кладе карту (або відразу декілька) сорочкою вгору на стіл і говорить іншим, що це була за карта. Гру обов`язково починають з тузів.

 3. 3

  За годинниковою стрілкою продовжуйте класти карти в послідовному, наростаючому порядку. Продовжуйте викладати карти по зростанню. Наприклад, якщо перші гравці виклали тузи, ви кладете двійки, наступний гравець або доповідає ще двійки, або ходить трійкою. Коли ви ходите - ви в слух повинні називати карту, але не обов`язково говорити правду! Наприклад, за вашою черги, вам потрібно ходити п`ятіркою, а у вас її немає, тоді ви ходите будь-який інший картою, але всім говорите, що це п`ятірка.
  • Будьте обережні. Якщо у вас немає трьох карт одного рангу, не варто викладати їх і називати одним рангом, оскільки у кого-небудь може виявитися дві такі карти і тоді цей гравець закричить "Дурниця"!
  • Ваша мета - зробити так, щоб люди вірили вам, коли ви брешете і не вірили, коли говорите правду. Грайте і позбавляйтеся від карт.

 4. 4

  Кричите "Дурниця", коли ви підозрюєте когось у брехні. Якщо ви відчуваєте, що людина бреше або ви знаєте це напевно, кричіть "Дурниця"! Після цього, гравець, звинувачений у брехні, повинен привернути карти і оголосити, якими вони були насправді. Так всі дізнаються брехав гравець чи ні.
  • Якщо людина, що кричав "Дурниця", був правий, то той, хто брехав бере всі зіграні карти собі.
  • Якщо карти відповідають тому, що сказав гравець, і обвинувач помилився, всі карти бере собі обвинувач. Якщо відразу кілька людей крикнули "Дурниця" і були неправі, карти розділяються між ними порівну.

 5. 5

  Продовжуйте гру після того, як було вигукнути "Дурниця". Наступний раунд починається з того, хто повинен був класти карту у попередньому. У процесі гри буде все складніше не брехати, тому все буде залежати від того, наскільки майстерно ви вмієте брехати і не видавати себе. Тому постарайтеся не робити зайвих рухів і кричите "Дурниця" тільки тоді, коли впевнені в тому, що гравець обманює.

 6. 6

  Перемагає той, у кого не залишилося карт. Звичайно, багато хто буде кричати "Дурниця" в останньому раунді, але ви можете позбутися колоди карт, що лежить на столі тим, що будете грати швидко і делікатно, або якщо "завалите" людини перед вами, сказавши йому "Дурниця" (але тільки якщо ви впевнені, що у нього немає потрібної карти) і тоді в наступному раунді ви походите і, ймовірно, виграєте.
  • Грайте до переможного кінця, щоб залишився один гравець з колодою карт.
  • Якщо у вас залишилася одна карта, постарайтеся не показувати це всім і не кричати про це.
  • Можете скористатися іншою облудної тактикою, якщо у вас залишилася одна карта: зробіть вигляд, що перераховуєте свої карти і говорите "Чудово, у мене три підходящі карти". Звичайно, ви ризикуєте. Але постарайтеся обманювати так, щоб виграти.

Метод 2 з 2: Варіації гри 1. 1

  Грайте більше, ніж з однією колодою. Це підходить якщо ви граєте вп`ятьох і більше. Більша кількість карт дозволить грі тривати довше.

 2. 2

  Грайте не по зростанню, а по спадаючій рангу карти. Починайте з двійок і закінчуйте тузами. Так само ви можете грати з правилом наступній вищої або наступної нижчої карти. Так, наприклад, після вісімки, ви можете класти як сімки, так і дев`ятки.
  • Перед початком гри домовтеся про правило, яке дозволяє брехати про кількість викладаються карт. Наприклад, гравець говорить, що виклав дві сімки, а насправді він підсунув туди ще якісь карти і виклав, приміром три або чотири карти. Якщо хтось за столом помітив це, "Дурниця" повинна бути вигукнути.


Поради

 • Не забувайте, що ця гра, по-перше, дозволяє повеселитися, тому не соромтеся, жартуєте, смійтеся, звинувачуйте.
 • Завжди тримайте кількість своїх карт в секреті, це допоможе вам виграти.
 • Дуже хороша тактика - це відволікати інших гравців перед вашим ходом. Це абсолютно чесно і допомагає вам виграти.
 • Якщо у вас дуже багато карт, спробуйте тактику "тільки правди" або "тільки брехні", т.е постарайтеся або не брехати зовсім, або тільки брехати.
 • ЗАВЖДИ кричите "Дурниця" на гравця, який виклав останню карту. Найчастіше, остання карта не та, що потрібна, тому краще крикнути "Дурниця", раптом ви виявитеся праві?

Попередження

 • Будьте готові до того, що ця гра займає багато часу, особливо, якщо гравців більше 5-ти.
 • Не бійтеся брехати, все ж таки, це гра!

Що вам знадобиться

 • Колода з 52-х карт
 • 3 або більше гравця