Як грати в Божевільні вісімки

Божевільні Вісімки - це карткова гра, популярна у всьому світі. Гра існує в безлічі варіантів під різними назвами: «фараон», «пентагон», «крокодил», «дурень англійська», «дурень китайський» і «101». Зрозуміти суть цієї гри вам допоможе покрокова інструкція.
Метод 1 з 3: Підготовка до Божевільним вісімок

 1. 1

  Розберіться в чому суть гри. Щоб перемогти, треба позбутися всіх своїх карт. Скидаються карти тієї ж масті або того ж достоїнства, що і верхня карта в колоді скидання.

 2. 2

  Перетасуйте колоду. Якщо гравців менше п`яти, використовуйте стандартну колоду з 52 карт. Якщо ж у грі беруть участь більше п`яти чоловік, тоді об`єднайте дві колоди.

 3. 3

  Виберіть роздає. Якщо грають три людини і більше, то кожен отримує по п`ять карт. Якщо грають удвох, тоді роздають по сім карт.

 4. 4

  Покладіть залишилися карти в центрі ігрового поля, обличчям вниз. Це буде колода банку. Переверніть верхню карту і покладіть її поруч (горілиць) - це буде початком колоди скидання. Якщо ви відкрили вісімку, поверніть її назад в колоду, перетасуйте і переверніть ще одну карту.

Метод 2 з 3: Правила гри Божевільні вісімки

 1. 1

  Першим ходить той гравець, який сидить зліва від роздає. Гравець повинен покласти в колоду скидання підходящу карту. Якщо у нього немає потрібної карти, тоді він тягне з колоди банку до тих пір, поки не витягне карту, якою зможе походити. Якщо колода банку закінчилася, перетасуйте скидання і продовжуйте витягати знову. Карти, якими можна походити:
  • Якщо верхня картка не вісімка, потрібно покласти карту того ж достоїнства або масті. Наприклад, якщо верхня карта - сімка черв`яків, тоді ходити треба або інший сімкою, або чирвовий королем, двійкою і т.д.

 2. 2

  Запам`ятайте, якщо гравець був схожий вісімкою, вона діє як універсальна карта. Гравець, який кладе вісімку може поміняти масть на будь-яку. Тоді той, хто ходить наступним, повинен покласти карту названої масті або іншу вісімку. Якщо у цього гравця немає відповідної карти, він, згідно з правилами, тягне з колоди банку.
  • Тактична хитрість: Якщо у вас є вісімка, не використовуйте її, поки можна зіграти іншими картами. Прибережіть її для крайнього випадку, адже вісімку можна покласти абсолютно на будь-яку карту.

 3. 3

  Продовжуйте грати за годинниковою стрілкою, поки у одного з гравців не закінчаться карти. Це і буде переможець!

Метод 3 з 3: Різновиди Божевільних вісімок

 1. 1

  Знайте, є багато варіантів Божевільних вісімок. Не бійтеся змінювати основні правила і додавати до них щось своє. 2. 2

  Змініть правила, що визначають, хто може тягнути карти. Наприклад, в основних правилах говориться, що гравець може тягнути карти з колоди банку, навіть якщо у нього є карта, якою він може зіграти.
  • Створіть правило, в якому буде сказано, що якщо є необхідна карта, її обов`язково треба скинути.
  • Створіть правило, яке дозволить негайно зіграти, не чекаючи наступного ходу, якщо витягаєте підходящу карту.
  • Створіть правило, за яким з колоди банку можна тягнути тільки певна кількість карт під час кожного ходу. Якщо потрібна карта так і не була витягнута, то хід переходить до наступного гравця.

 3. 3

  Ускладніть завдання для гравця з однією картою. Додайте правило, згідно з яким, гравець у якого залишилася одна карта, повинен попередити про це інших. Якщо гравець цього не зробить, він повинен буде тягнути дві карти.

 4. 4

  Зробіть гру більш складною, придумавши для карт різні значення. Це зробить гру схожою на УНО. Вкажіть, карта якої масті або якого гідності означатиме «пропустити хід», «піти у зворотний бік» або «взяти дві карти».
  • Наприклад: Четвірка - буде карта для пропуску ходу. Якщо поклали четвірку, наступний гравець пропускає свій хід. Дама - змінює напрямок ходу гри. Якщо поклали даму, тоді всі повинні ходити в зворотному напрямку. Король - треба тягнути дві карти. Якщо поклали короля, наступний гравець повинен взяти дві карти.


Відео

Поради

 • Походивши вісімкою, вибирайте масть виходячи з того, яких карт у вас найбільше.

Що вам знадобиться

 • Стандартна колода (або дві) карт.