Як вкоротити міні жалюзі

Багато набори міні-жалюзі, що продаються в роздрібних магазинах, виготовляються для стандартних розмірів вікон. У той час, як ціна на ці види жалюзі використовується дуже розумно, значну кількість додаткової довжини може надати жалюзі непридатний для вікна вид. На щастя, можна вкоротити міні-жалюзі з відносно невеликим зусиллям.
Частина 1 з 2: Укорочування жалюзі

 1. 1

  Виміряйте висоту вікна. Це необхідно, щоб визначити точну довжину для міні-жалюзі. Почніть з внутрішньої верхній частині корпусу, де пластини жалюзі будуть встановлені, і виміряйте всю висоту до підвіконня.

 2. 2

  Помістіть міні-жалюзі на плоскій поверхні і розтягніть на всю довжину. Виміряйте від верхньої частини кріпильної планки до останньої пластини жалюзі, яке найбільш близько відповідає розмірам вікна. Переміщення вниз 1 додаткову планку, щоб допустити мінімальну кількість помилок. Відзначити маркером або ручкою першу планку для видалення.

 3. 3

  Видалити заглушки. Міні-жалюзі забезпечені пластиковими кришками на нижній стороні нижньої напрямної. Більшість наборів жалюзі будуть мати 3 пробки на всій довжині пластини. Видалення пробки дозволяє отримати доступ до підіймального шнуру та 3 струнних сходів на міні-жалюзі.
  • Зазвичай, ви можете просто взяти і вийняти заглушки без необхідності робити що-небудь додатково.

 4. 4

  Розв`яжіть вузол на підйомних шнурах, і потягніть вгору. Так, ви простягніть підйомні шнури через отвори в нижній направляє і пластині безпосередньо над направляє. Продовжуйте тягнути шнури вгору, поки зазначена планка не визволиться від шнурів.

 5. 5

  Посуньте нижню напрямну з струнних сходів. Це дасть вам більш широкий доступ до пластин жалюзі.

 6. 6

  Зніміть необхідну кількість пластин. З підйомних шнурів, що не простягнутих через планки, стягніть кожну з планок з 3 струнних сходів.

Частина 2 з 2: Завершення

 1. 1

  Встановіть нижню напрямну. Вставте направляючу назад в струнні сходи відразу під рештою пластинами жалюзі. Акуратно відріжте невикористовувані ділянки сходів. 2. 2

  Підключіть підйомних шнурів, і зав`яжіть новий вузол на кожному з 3-решт. Використовуйте рулетку, щоб переконатися, що вузли знаходяться в ідеальному положенні, так що шнури мають однакову довжину, і пластини жалюзі буде висіти рівно.

 3. 3

  Встановіть пробки, переконавшись, що всі три надійно закріплені, а потім повісьте укорочені жалюзі в отворі вікна. Приділіть хвилину, щоб підняти і опустити жалюзі, а також відкрити і закрити їх, і переконатися, що вони працюють нормально.

Video

Поради

 • Збережіть віддалені пластини жалюзі в безпечному місці. Ви завжди можете використовувати їх, щоб замінити планки, які можуть пошкодитися з часом.
 • Хоча цілком можливо скоротити міні-жалюзі, не знімаючи їх з вікна, просто визначивши довжину на око, укорочення жалюзі на плоскій поверхні дає можливість застосовувати точні вимірювання і часто є набагато швидким процесом.
 • Якщо пробки важко вставити в напрямну, використовуйте гумовий молоток, щоб м`яко забити їх назад на місце. Чим м`якше молоток, тим менше ймовірність вм`ятин та інших пошкоджень.

Попередження

 • Переконайтеся, що ви не втратите пробки, поки ви працюєте, інакше ви не зможете закрити отвори в нижній направляє.

Що вам знадобиться

 • Ножиці
 • Рулетка