Як встановити жалюзі

Замість того щоб витрачати гроші і наймати когось, хто встановить вам жалюзі, чому б не спробувати зробити це самому? З використанням правильних інструментів і при невеликій допомоги від wikiHow ви зможете повісити жалюзі в одну мить. Щоб почати, просто опустіться нижче до Кроку 1.
Частина 1 з 3: Вимірювання і визначення кріплень

 1. 1

  Виміряйте ваші вікна. Ви повинні зробити це, щоб купити жалюзі правильного розміру. Для того щоб зняти розміри вікна, використовуйте рулетку. Прикріпити жалюзі ви можете як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку корпусу. Якщо ви повісите жалюзі з зовнішнього боку, ваші вікна (і жалюзі) будуть здаватися більше. Повісивши жалюзі з внутрішньої сторони, ви додасте вікна більш витончений зовнішній вигляд. Крім того, прикріпивши їх з внутрішньої сторони, ви дозволите більшій кількості світла проходити по краях жалюзі
  • Вимірювання для зовнішнього кріплення: Вимірюйте уздовж зовнішнього краю віконної рами. Вимірюйте точну довжину від верхньої частини рами до її нижній частині (або до підвіконня, якщо він у вас є).

  • Вимірювання для внутрішнього кріплення: Прикладіть рулетку з внутрішньої сторони рами в тому місці, де скло зустрічається з рамою. Виміряйте ширину вікна зверху, посередині і внизу. Якщо є якась різниця в числах, використовуйте найменше значення.

 2. 2

  Замовте жалюзі відповідно до ваших вимірами. Існує безліч різних видів жалюзі - вінілові, пластикові, алюмінієві, дерев`яні - і ваш вибір повинен ґрунтуватися на особистих уподобаннях.
  • Якщо ви плануєте поставити алюмінієві жалюзі в дитячій, переконайтеся, що вони пофарбовані сертифікованої безсвинцевою фарбою.

 3. 3

  Зробіть монтажні мітки. Розпакуйте жалюзі і переконайтеся, що всі необхідні частини на місці. Якщо до комплекту жалюзі додається інструкція, чітко дотримуйтесь зазначених у ній кроків. Вам потрібно буде зробити позначки олівцем, щоб знати, де розмістити кронштейни.
  • Для зовнішнього кріплення: Тримайте жалюзі так, щоб їх верхня планка (верхня частина жалюзі) була оцентрована і вирівняна з віконною рамою (з двома вертикальними планками, які формують віконну рамку). Зробіть позначки олівцем безпосередньо під верхньою планкою і з кожного боку рами. Також ви повинні зробити позначки через кожні півсантиметра від обох кінців верхньої планки.
  • Для внутрішнього кріплення: Розташуйте верхню планку усередині віконної рами. Вона повинна бути вирівняна за рівнем - тримайте рукою планку рівно, навіть якщо ваше вікно не зовсім рівне. Зробіть олівцеві позначки під верхньою планкою з кожного її кінця.

Частина 2 з 3: Кріплення кронштейнів

 1. 1

  Відкрийте затиск кронштейна і притисніть кронштейни до місця, де вони повинні бути. Додайте їх між олівцевими відмітками, які ви зробили. Є дві відкриті сторони у кронштейну - одна з них повинна дивитися на вас, а інша - бути звернена до центру вікна. Затиск кронштейна повинен бути звернений до кімнати.
  • Якщо ваш зажим для кронштейна занадто складний у використанні, спробуйте відкрити його за допомогою пальців і викрутки.

 2. 2

  Зробіть позначки там, де будете свердлити отвори. За допомогою олівця поставте точки там, де вам потрібно буде просвердлити напрямні отвори (їх має бути два). Вам потрібно зробити два отвори по діагоналі, щоб кронштейни трималися міцно. Приберіть кронштейни і тримайте рівень, щоб отвори були на одній лінії.
  • Для зовнішнього кріплення: кронштейни повинні знаходитися на зовнішній стороні віконної рами з двох сторін.
  • Для внутрішнього кріплення: Кронштейни повинні знаходитися навпроти внутрішнього верхнього кута з кожного боку вікна.

 3. 3

  Просвердлите отвори для болтів. У комплекті з кожним кронштейном йде по два болта. Якщо ви свердлите діри в дереві, використовуйте дриль з діаметром свердла 0,16 см, щоб отвори були трохи менше болтів, які ви будете використовувати, щоб убезпечити кронштейни. Помістіть кронштейни на місце і вкрутіть болти.


  • Якщо ви свердлите отвори в гіпсокартону, штукатурці, бетоні, плитці, камені або цеглі, використовуйте відповідні болти, кріплення або стопори і дотримуйтесь інструкції, що додається.

Частина 3 з 3: Установка верхньої планки і декоративного карниза.

 1. 1

  Зафіксуйте затискачі декоративного карниза на місці. Затискачі використовуються для того, щоб прикріпити верхню планку до карнизу. Декоративний карниз - це те, що покриває верхню планку і надає їй більш привабливий вигляд. Затискачі карниза повинні бути зафіксовані на передньому краї планки до того, як вона буде вставлена в кронштейни.
  • Ваші жалюзі можуть бути зроблені у вигляді «сходинок» - ламелей. Якщо це так, зафіксуйте кожен зажим карниза на місці поруч з верхньою частиною кожної ламелі - не безпосереднє на вершині. Якщо вони ставляться безпосередньо над кожною ламелью, в затискачі декоративного карниза можуть потрапити шнури від жалюзі.

 2. 2

  Помістіть верхню планку в кронштейнах. Коли ви закінчили прикручувати на місце кронштейни, переконайтеся, що їх затискачі широко відкриті, і потім вставте в них верхню планку. Коли ви встановили верхню планку, закрийте затискачі. Ви повинні почути характерне клацання.

 3. 3

  Прикріпіть карниз. Розташуйте його на верхній планці так, як ви хочете його бачити. Залиште декоративний карниз поверх затискачів. Коли ви встановите його так, як вам подобається, акуратно натисніть, щоб затискачі закріпили карниз.

 4. 4

  Закріпіть ручку управління жалюзі. Якщо ваші жалюзі укомплектовані ручкою для закривання і відкривання, і вона не була встановлена заздалегідь, встановіть її зараз. Підніміть пластиковий затвор гачка поворотного механізму, вставте ручку управління в гачок, потім опустіть пластикову кришечку.


Поради

 • Завжди читайте інструкцію, якою оснащені жалюзі.
 • Попросіть кого-небудь допомогти вам і потримати жалюзі. Якщо до цього ви ніколи не працювали з дрилем, знайдіть того, хто знає, як її використовувати, і зможе допомогти вам.

Що вам знадобиться

 • Жалюзі (з кронштейнами, верхньою планкою, декоративним карнизом і зажимами для нього)
 • Рулетка
 • Рівень
 • Олівець
 • Дриль
 • Болти