Як прибрати запах цвілі з автомобіля

Запах цвілі з`являється, коли волога проникає в поверхню і залишається там на протязі певного часу. Як тільки цвіль починає рости, починається неприємний мускусний запах, який може зробити водіння автомобіля важкоздійснюваним завданням. Якщо ви не хочете їздити з опущеним склом в холодні зимові місяці, найкраще знайти рішення цієї проблеми. У той час, як контакт з цвіллю не небезпечний, вплив випарів цвілі впродовж тривалого періоду можуть викликати проблеми зі здоров`ям. Постійний вплив випарів цвілі може стати причиною мігрені, проблем з диханням і алергії. Ось чому важливо точно визначити джерело запаху і усунути його. Існують різні способи позбавлення від запаху грибка і цвілі в автомобілі. Використання різних методів обробки не тільки відмінний, але і ефективний спосіб вирішення проблеми. У вас буде пахне свіжістю автомобіль без цвілі, якщо ви будете слідувати цим корисним інструкціям, які допоможуть вам нейтралізувати неприємні запахи.

Кроки

 1. 1

  Огляньте повністю салон і внутрішні частини автомобіля. Пошукайте під килимками. Витягніть килимки і подивіться, чи є які-небудь докази наявності плям цвілі усередині автомобіля. Якщо килимки вологі, помістіть їх в сушарку, обробивши пом`якшувачем тканини, або висушіть їх на сонці.

 2. 2

  Перевірте під сидіннями. Пощупайте рукою килимки під сидіннями. Подивіться, чи не здаються килимки на дотик вологими. Якщо так, то візьміть чисту ганчірку, щоб промакнуть зайву вологу. Потім візьміть фен і направте його на це місце всередині автомобіля. Висушіть потоком гарячого повітря це місце під сидінням.

 3. 3

  Огляньте оббивку передніх і задніх сидінь. Переконайтеся, що на них немає цвілі і вони сухі на дотик. Якщо ні, то висушіть його феном.

Усунення запаху цвілі з автомобіля
 1. 1

  Залишайте відкритими двері автомобіля в сонячні дні. Цей корисний рада допоможе вам вирішити проблему із зайвою вологою всередині вашого автомобіля. Сонячне тепло прогріє автомобіль всередині і волога почне випаровуватися з сидінь, статі та інших місць, звідки виникає запах цвілі.

 2. 2

  Насипте харчової соди на вологі місця і туди, де утворилася цвіль. Дайте час, щоб вона проникла в килимки. Десь через 2 години зберіть надлишки соди за допомогою пилососа.

 3. 3

  Обробіть оброблені місця освіжувачем повітря. Розпилювати його на кожне пляма кілька разів, даючи час, щоб він вбрався у всі місця, де був запах цвілі. Це допоможе прибрати запах цвілі з вашого автомобіля.

Поради

 • Хоча використовувати освіжувачі повітря в автомобілі дуже заманливо, однак вони тільки маскують запахи і нічого не роблять, щоб їх нейтралізувати або запобігти їх повторній появі. Ось чому дуже важливо знайти їх джерело і усунути його.


 • Торкатися до цвілі чи не небезпечно. Після дотику до цвілі рукою, скористайтеся антибактеріальним милом з водою, щоб ретельно вимити руки.

Що вам знадобиться

 • Фен для волосся
 • Чистий ганчірка
 • Харчова сода
 • Ручний пилосос
 • Освіжувач повітря