Як додати оцет в білизні

Додавання білого дистильованого оцту в білизні - це відмінний спосіб тримати білизна чистим і зберегти його кольору. Білий дистильований оцет може навіть виступати в якості пом`якшувача для тканини, запобігати скочування тканини і бути засобом для зниження алергії при додаванні в пральну машину протягом конкретного циклу. Читайте наступні поради, щоб дізнатися найбільш поширені способи використання білого дистильованого оцту в пральні.
Метод 1 з 5: Прання з оцтом

 1. 1

  Налийте 1/2 склянки білого дистильованого оцту до білизни для захисту кольору від вицвітання. Використання білого дистильованого оцту з темними тканинами також може захистити білизну від тьмяності.

 2. 2

  Використовуйте 1/2 склянки білого дистильованого оцту, щоб випрати новий одяг і видалити жорсткість і виробничі хімікати, пов`язані з нею.

 3. 3

  Додайте 1/2 склянки білого дистильованого оцту до останнього циклу полоскання, він буде діяти як природний кондиціонер для білизни.

 4. 4

  Додайте 1/4 склянки білого дистильованого оцту до останнього полоскання білизни для боротьби з «смачними» плямами і статичним чіплянням.

 5. 5

  Використовуйте 1 склянку білого дистильованого оцту на кожен літр води в пральній машині, щоб видалити сліди миючого засобу.
  • Особи, у яких алергічна чутливість до миючих засобів, можуть отримати вигоду від використання білого дистильованого оцту в пральні, так як він вимиває геть подразники в миючих засобах.

 6. 6

  Використовуйте з харчовою содою. Харчова сода змащує ваш одяг, щоб бруд зсковзувала від неї. Вона також змінює кислі масла тіла на більш основні масла. Оцет, будучи кислотою, далі нейтралізує масла тіла і бруд, а також виполіскує її. Я робив це протягом декількох місяців без будь-яких зберігаються запахів на тілі або плям, хоча є активним, потіють людини, які проживають на півдні.
  • Насипте в машину 2 склянки харчової соди для великого завантаження.
  • Налийте 2 склянки (повільно) білого оцту, де зазвичай наливають відбілювач. Він вийде перед останнім полосканням.

Метод 2 з 5: Відбілювання

 1. 1

  Використовуйте білий дистильований оцет в якості натурального відбілюючого агента.
  • Додайте 1 1/2 склянки в цикл полоскання, щоб зберегти всі білі речі білими.
  • Для відновлення білизни конкретної одягу, замочіть окремі елементи на ніч в гарячій воді, в яку доданий білий дистильований оцет. Цей процес можна повторити для особливо стійких плям.

Метод 3 з 5: Видалення плям 1. 1

  Дістаньте білий дистильований оцет, щоб видалити плями.
  • Натріть плями від дезодоранту і поту невеликою кількістю білого дистильованого оцту, щоб видалити їх з одягу. Білий дистильований оцет може навіть видалити особливі плями, такі як від дьогтю.

Метод 4 з 5: Знищення запаху

 1. 1

  Дезодоруючі одяг, додавши білий дистильований оцет в білизні. Додайте 1 склянку білого дистильованого оцту до останнього циклу полоскання для нейтралізації неприємних запахів.

Метод 5 з 5: Очищення

 1. 1

  Очистіть пральну машину і труби, використовуючи білий дистильований оцет.
  • Запустіть порожній цикл прання, дозволяючи пральній машині наповниться водою і крутити барабан без присутності одягу та миючих засобів в ній. Додайте 1 склянку білого дистильованого оцту в воду в пральну машину і дозвольте пральній машині працювати як звичайно. Білий дистильований оцет допоможе очистити труби і шланги від мильної піни і накопичень бруду в ній.
  • Використовуйте білий дистильований оцет як засіб, щоб очистити машину, зменшити жорсткий водний наліт і знизити запліснявілі.

Поради

 • Білий дистильований оцет - натуральний і екологічно чистий спосіб для прання білизни. Використання білого дистильованого оцту для прання білизни допоможе вам заощадити гроші і зберегти навколишнє середовище. Він також є натуральним дезодоратором.
 • Додайте білий дистильований оцет до останнього полоскання, щоб позбутися запаху цвілі або цвілі на вашому одязі.

Попередження

 • Надмірне використання білого дистильованого оцту в пранні може призвести до пошкодження одягу з натуральних волокон. Вироби з шовку, віскози, ацетату і триацетату особливо чутливі до білого дистильованої оцту.
 • Чи не комбінуйте білий дистильований оцет з відбілювачем. Пари, що виходять з цієї суміші, небезпечні для здоров`я.

Що вам знадобиться

 • Білий дистильований оцет