Як повернути блиск ламінату

Дуже часто буває, що блиск просто прихований під нальотом від використання неправильних засобів по догляду.

Кроки

 1. 1

  Змочіть ганчірку звичайним столовим оцтом і потріть підлогу, поки блиск не повернеться. Якщо блиск повернувся, вам треба буде просто правильно доглядати за ламінатом. Якщо блиск пропав через зношеність ламінату, необхідно буде використовувати спеціальні засоби для відновлення блиску підлоги.

 2. 2

  Для початку, гарненько підметіть або пропилесосьте підлогу. Будь порошинки і частинки бруду на швабрі можуть подряпати ламінат.

 3. 3

  Візьміть відро гарячої води і додайте в нього 200-250 мл столового оцту, залежно від площі підлоги.
 4. 4

  Занурте швабру або ганчірку для миття підлоги в розчин води та оцту, гарненько відіжміть швабру, щоб швабра була вологою, але не мокрою.

 5. 5

  Змочуйте швабру в оцтовому розчині якомога частіше, щоб змити з неї будь-який бруд від підлоги.


Поради • Якщо наліт занадто сильний, вам доведеться повторити описані вище кроки кілька разів, поки не досягнете потрібного результату
 • Не використовуйте для догляду за ламінатом універсальні засоби для миття підлог, призначені для лінолеуму або плитки для підлоги. Якщо підлога не сильно брудний, просто підмітайте / пилососьте його частіше і протирайте простий гарячою водою.
 • Якщо ви помітите плями на ламінаті, просто потріть їх вологою ганчіркою або зволоженим паперовим рушником. Жирні плями видаліть ганчіркою, змоченою в оцті.

Попередження

 • Ніколи не залишайте калюжі води на ламінат. Вод може затекти в щілини між дошками ламінату, і спровокувати набухання і деформацію. Завжди віджимайте ганчірку або швабру дуже ретельно.
 • Якщо ви купуєте засіб для відновлення блиску, вибирайте засоби, призначені спеціально для ламінату, а не для лінолеуму або плитки для підлоги.

Додаткові статті

полагодити ламінатний підлогу різати ламінат уникнути поширених проблем при укладанні ламінату