Як видалити супер клей з ламінату

Попадання супер клею на підлогу не означає кінець світу. Щоб видалити супер клей з ламінату, виконайте ці прості кроки.


Кроки

 1. 1

  Візьміть ацетон. Ви можете використовувати рідину для зняття лаку, бажано прозору і без запаху, або купіть чистий ацетон в господарському магазині, де він зазвичай продається в пляшках.

 2. 2

  Перевірте ацетон на залишення плям, крапнувши його в дискретної області статі. Дайте йому повністю висохнути, перш ніж оцінити, чи з`явилися які-небудь ушкодження.
 3. 3

  Капніть кілька крапель ацетону на супер клей і залиште. Дайте йому достатньо часу, щоб розм`якшити клей.

 4. 4

  Використовуйте м`який пластиковий шпатель, щоб видалити клей. Крім того, ви можете обернути щільною чистою ганчіркою тонкий ніж і використовувати його для очищення підлоги, не пошкодивши при цьому ламінат. Незалежно від того, який інструмент ви використовуєте, будьте дуже обережні, щоб не шкребти занадто сильно, інакше можуть залишитися сліди. 5. 5

  При необхідності повторно нанесіть ацетон і соскребіте клей.

 6. 6

  Перевірте, потерши пляму паперовим рушником. Незважаючи на те, що ацетон розчинив клей, і ви його видалили скребком, на підлозі ще можуть залишитися сліди. Якщо відтирати його паперовим рушником, що залишилися тверді частинки застряють в підлозі, утворюючи пляма, тому сильніше змочуйте ацетоном паперовий рушник або ганчірку, щоб його відтерти.

 7. 7

  Після видалення клею висушіть ділянку підлоги паперовим рушником.


Попередження

 • Найкраще перевіряти ацетон на залишення плям на збережених шматках залишків ламінату.