Як очистити бамбуковий підлогу

Бамбукові підлоги відомі своєю міцністю. Навіть враховуючи той факт, що бамбукові підлоги дуже міцні, догляд за ними дозволить їм виглядати відмінно ще довше. Читайте, як очистити бамбуковий підлогу, щоб трохи дізнатися про його обслуговуванні і передбачливості в профілактичному догляді.

Кроки

 1. 1

  Видаліть бруд і пил. Бруд затуляє блиск. Використовуйте м`яку щітку або швабру для пилу, щоб прибрати з підлоги будь-який бруд. Підтримуйте підлогу сухим, щоб можна було зібрати пил. Постійний рух на брудній підлозі діє як пісок на наждачним папері і може залишити маленькі подряпини на особовому покритті підлоги.

 2. 2

  Помийте підлогу. Оцтово-водна суміш у співвідношенні 1: 4 - хороше миючий засіб для підлоги. Також можете використовувати миючий засіб для бамбукових підлог. Використовуйте губковий швабру. Не дозволяйте, щоб швабра була дуже вологою. Негайно висушіть підлогу за допомогою рушника. Якщо на підлозі залишається занадто багато води, можна пошкодити підлогу.
 3. 3

  Використовуйте ганчірку, щоб прибрати розлучення. Наповніть побутової розпилювач оцтовим розчином, і окропити підлогу, перед тим як витерти його, або можете злегка змочити ганчірку. Не забудьте відразу ж висушити мокрі місця за допомогою рушника.

 4. 4

  Відполіруйте розводи. Сушка підлоги за допомогою рушники допомагає відполірувати підлогу і видалити всі сліди, залишені вологою шваброю або ганчіркою. Не використовуйте миючі засоби на масляній основі, які залишать на підлозі плями і смужки.

 5. 5

  Не тріть підлогу. Переконайтеся, що піднімаєте речі і ставите. Покладіть під меблі повсть або підставки, щоб не пошкодити підлогу при їх переміщенні. Обрізайте пазурі домашнім тваринам. Не використовуйте пилосос з насадкою для килимів, щоб очистити підлогу. 6. 6

  Зверніть увагу на взуття, в якому ходите по бамбукового підлозі. Сліди від взуття можуть залишити бруд і подряпини на підлозі. Будьте обережні з взуттям на підборах. Покладіть килими або килимові доріжки на місця з інтенсивним рухом, щоб захистити підлогу від накопичення бруду, подряпин і потертості. Також покладіть килимки біля кожної вхідних дверей, щоб менше бруду заносилося в кімнату. Регулярно чистите або вибивайте килими.

 7. 7

  Швидко і як слід подбайте про плями. Використовуйте тільки вологу тканину і відповідний миючий розчин. Активна чистка або натирання зашкодить лак і дерево. Плями, які в`їлися, слід спочатку відшліфувати, а замет повторно покрити лаком.

 8. 8

  Прийміть заходи, щоб запобігти знебарвлення статі. Повісьте на вікна штори або жалюзі, щоб запобігти тривалий вплив сонця і вицвітання підлог. Також можна поставити тоновані вікна, які обмежать потрапляння ультрафіолетових променів сонця і захистять бамбуковий підлогу.

 9. 9

  Якщо підлога стає тьмяним, відполіруйте дерево за допомогою шліфувальні машини для підлоги, щоб відновити блиск. Не фарбуйте підлогу воском і не використовуйте маслянисті чистячі засоби. Додаткову інформацію про догляд за бамбуковим підлогою і покриттям можна отримати у виробника статі.