Як почистити вініловий підлогу

Вінілові підлоги були популярні в кухнях і ванних кімнатах протягом багатьох років. Вініл - недороге покриття на підлогу, яке добре виглядає, по якому більш комфортно ходити, також таке покриття - більш тепле, ніж плитка або дерево. При належному догляді і чищенні, ваш вініловий підлога буде прекрасно виглядати, і зберігати свій первісний блиск протягом багатьох років.

Кроки

 1. 1

  Пилососьте або часто підмітайте вінілові підлоги. Маленькі камені, грязь та інші тверді частинки дряпають поверхню вінілу і зменшують блиск.

 2. 2

  Протріть шваброю підлогу сумішшю гарячої води та оцту або гарячої води і нашатирного спирту в пропорції 50 на 50. Уникайте використання миючих засобів, які можуть пошкодити поверхню вінілу або залишити липкі сліди.
 3. 3

  Якщо вінілові підлоги сильно брудні, чистите їх гарячою водою і засобом для миття посуду. Засіб для миття посуду не залишає слідів. Накапати на підлогу трохи мильної води і залиште її на кілька секунд, щоб пом`якшити грязь. Потім насухо протріть підлогу чистою тканиною.

 4. 4

  Віск можна видалити за вінілового підлоги за допомогою розчину ізопропілового спирту та води. Змішайте одну частину спирту і три частини гарячої води і добре вимийте підлоги. Уникайте потрапляння воску на підлогу, а також миючих засобів, що містять віск. 5. 5

  Натріть потертості і подряпини вінілового статі чистою білою тканиною, змоченою в невеликій кількості рідини для запальничок або розчиннику для фарби. Вимийте цю область гарячою водою після того, як видаліть подряпини.

 6. 6

  Щоб видалити стійкі плями, намочіть чисту білу ганчірку в розчині відбілювача і гарячої води в співвідношенні 1: 3. Покладіть ганчірку на пляму і залиште на годину. Вимийте область гарячою водою після того, як помиєте просочену відбілювачем ганчірку. Якщо плями все ще залишаються, почекайте ще один-два дні, а потім повторіть процедуру. Деякі плями неможливо видалити з вінілових покриттів.

Поради

 • Використовуйте м`яку нейлонову серветку або щітку з м`якою щетиною для очищення вінілового статі, коли недостатньо тканини або швабри. Ці інструменти можуть допомогти видалити залишки розсипаної і пролитої їжі, помади і олівців.

Попередження

 • Вініл - покриття для підлоги, тому воно може відірватися від основи підлоги і викликати появу міхурів і складок. Цього можна уникнути, піклуючись про поле при переміщенні меблів або техніки.