Як почистити кахельну підлогу

Якщо не чистити кахельну підлогу регулярно і правильним чином, він досить швидко забрудниться і втратить свій блиск. Наведені в цій статті прості кроки дозволять вам зберегти кахельну підлогу в ідеальній чистоті, так що він буде виглядати як новий.

Кроки

 1. 1

  Завжди заряджайте в пилосос новий пакет для сміття. Ви ж не хочете, щоб пилосос залишав за собою пил і частинки сміття. Пропилососьте підлогу двічі, рухаючись щоразу в іншому напрямку. Це кращий спосіб зібрати тверді частинки бруду.

 2. 2

  Приготуйте очищуючий розчин, що підходить для вашої плитки. Замініть стару мочалку на вашій швабрі на нову і ретельно вимийте підлогу, видаливши з нього весь бруд.

 3. 3

  Як тільки підлогу просохне, пропилесосьте його ще раз, рухаючись в різних напрямках.

 4. 4

  Таким чином ви зберете з підлоги всю пил і бруд.
 5. 5

  Використовуйте для миття підлогомиючу машину з обертається обдирного щіткою і спеціальний розчин, пройшовши по підлозі два рази в різних напрямках. Здійснюйте короткі енергійні рухи з боку в бік, очищаючи плитку від покриває її жовтуватого шару, що містить тріщини і перешкоджає блиску плитки.

 6. 6

  Ще раз замініть мочалку на швабрі і нанесіть на підлогу лак. Перший шар лаку розмажте рівномірно по підлозі за допомогою мочалки. Перед тим, як приступити до кроку 6, дайте лаку повністю просохнути.

 7. 7

  Після того, як лак висох, повторіть крок 5, завдавши на підлогу другий шар лаку, але на цей раз не міняйте мочалку на швабрі. Це забезпечить 100-відсоткове покриття підлоги лаком. Знову почекайте, поки лак не просохне повністю, перш ніж перейти до кроку 7. 8. 8

  Тепер можна нанести на підлогу шар воску. Це додасть вашому кахлю прекрасний блиск, який, як здається, висвітлює все приміщення. Не шкодуйте часу і зробіть все як слід. Існує два види воску: один після нанесення на поверхню вимагає додаткової поліровки для надання йому блиску, другий же така полірування не потрібна. Обидва види воску дають хороші результати. Різниця між ними полягає в тому, що віск, що вимагає поліровки служить декілька довше. Після вибору типу воску існує безліч способів його нанесення на підлогу. Ось лише деякі з них: швабра з валиком, машина для навощіванія підлоги (рекомендується), проста мочалка. Якщо ви застосовуєте останній метод, використовуйте нову мочалку і змочуйте її в суміші воску і води в пропорції 1: 1. Це полегшить натирання підлоги і дозволить нанести на нього рівний шар воску. За один прохід покривайте невелику площу підлоги малою кількістю воску. Розмажте віск рівномірно по цій площі, стежачи, щоб на плитці не залишилося ніяких плям. Продовжуйте, поки не покриєте воском всю підлогу. Перш ніж перейти до кроку 8, переконайтеся, що віск повністю висох.

 9. 9

  Тепер можна нанести другий шар воску. Дотримуйтесь процедури, описаної в кроці 7, але на цей раз не міняйте мочалку.
  • Подальші дії необхідні лише для воску, що вимагає поліровки
  • Переконайтеся, що підлога повністю висох.
  • Замініть обдирне насадку на поломоечной машині на поліруючу.
  • Поліруйте підлогу доти, поки не досягнете необхідного блиску.


Поради

 • Якщо ви не задоволені результатами чистки кахлю, зверніться в компанію, що спеціалізується на чищенні приміщень.