Як позбутися від червоних слідів після вугрів

Рубці після вугрів - це поглиблення в шкірі, які іноді з`являються в результаті сковиріванія прища, що перетворює слід після вугра в шрам. Вицвіле пляма (або гіперпігментація) після спалаху вугрової висипки набуває колір залежно від типу вашої шкіри. Якщо у вас бліда шкіра, то, як правило, такі сліди мають рожевий, червоний або пурпурний колір. Якщо ж у вас темна шкіра, то в місцях, де були вугри можуть бути коричневі або чорні плями. У разі пошкодження глибоких шарів шкіри, сліди пігментації (або плями) з`являються в процесі загоєння. Вони можуть тривати протягом декількох місяців. Спробуйте наступні методи, щоб мінімізувати або позбавитися від червоних слідів після вугрів.
Метод 1 з 2: Лікування червоних слідів в домашніх умовах

 1. 1

  Використовуйте вітамін А у вигляді гелю або крему. Це може запобігти утворенню рубців і очистить пори, допомагаючи запобігти подальшим спалаху. Наносите засіб два рази на день після того, як очистіть обличчя.

 2. 2

  Використовуйте антиоксидантний крем (містить вітамін С). Це може допомогти захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Зверніться до фармацевта або лікаря перш, ніж почати таке лікування.

 3. 3

  Щодня наносите на вашу шкіру бета-гідроксикислоту. Вона містить саліцилову кислоту. Кислота потрапляє в пори, розчиняє бруд і відлущує шкіру. Вугрові сліди зникнуть швидше і спалахів вугрової висипки буде менше.

 4. 4

  Захистіть вашу шкіру за допомогою сонцезахисного крему. Ваша шкіра буде гоїтися швидше, якщо буде захищена від сонячних променів.

Метод 2 з 2: Професійне лікування червоних слідів

 1. 1

  Ретельно вивчіть наступні методи. Деякі з них є більш екстремальними, ніж інші.
  • Хімічний пілінг. Кислота, яка наноситься лікарем на шкіру, буде видаляти верхній шар і допомагати зі змінами кольору шкіри.
  • Лазерні процедури. Аблатівная лазери на деякій відстані обпалюють рубцеві тканини, здійснюються такі процедури, як правило, пластичним хірургом. Протягом деякого часу після лікування, а може бути і до року, ваша шкіра може придбати червоний колір. Важливо доглядати за шкірою після лікування, щоб запобігти інфікуванню.


  • Дермабразія. Після знеболювання шкіри, дротяна щітка, яка обертається, видаляє верхні шари шкіри. Це має ефект шліфування. На місці видаленої шкіри буде формуватися нова. Така процедура виконується пластичним хірургом або дерматологом.
  • Контурна пластика за допомогою ін`єкцій. Колаген вводиться під шкіру. Це допоможе зробити шрами від вугрової висипки менш помітними, але такий ефект триває тільки кілька місяців. Цю процедуру може здійснювати косметолог.
  • Лазерна система лікування. Такі процедури, як правило, здійснювані дерматологами, створюють нову шкіру і не ушкоджують її зовнішній шар. Сліди від вугрів будуть зникати.
  • Хірургічне втручання. У крайніх випадках використовується хірургічне втручання, щоб видалити рубці після вугрів.

Поради

 • Не відкладайте лікування на потім. Чим раніше ви почнете лікування, тим менше ймовірність того, що червоні плями переростуть в вугрові рубці.
 • Майте терпеніе- червоні плями зрештою все ж зникнуть.

Попередження

 • Будьте обережні при використанні кремів, що додають блиск і освітлюючий ефект. Не використовуйте їх в будь-який період часу або ваша шкіра може придбати вицвілий сірий колір.