Як прибрати шрами від вугрової висипки

Угри є найбільш поширеною проблемою, з якою стикаються підлітки. Більшість людей ігнорують проблеми вугрів, думаючи, що це всього лише етап, і вони пройдуть самі по собі. Люди не розуміють, що якщо вугри не лікувати вчасно, можуть залишитися сліди на обличчі, які будуть псувати красу вашого обличчя. Багато хто з нас соромляться вийти і зустрітися з людьми через вугрової висипки, думаючи, що вони посміються над вами. Це, безумовно, відбирає впевненість. Так, якщо у вас схильна до вугрів шкіра, слідуйте цим простим крокам і порад для позбавлення від невеликих прищів і рубців!

Кроки

 1. 1

  Візьміть трохи меду і нанесіть його на розрив або вугри на ніч. Робіть це протягом двох-трьох днів для видимого дії і після одного тижня ваші прищі зникнуть, не залишивши шрамів.

 2. 2

  Поєднання апельсинових кірок з водою створює ефективне лікування вугрів. Застосовуйте до постраждалих районів і спостерігайте результати. Це дійсно допоможе вам прибрати шрами, прищі і інші проблеми шкіри.

 3. 3

  Нанесіть лимонний сік, щоб зменшити розміри та інтенсивність прищів.
 4. 4

  Спробуйте використовувати тертий огірок для обличчя, шиї та очей для лікування прищів і вугрів. Цей процес займе всього 15-20 хвилин вашого часу.

 5. 5

  Паста з сандалового дерева і рожевої води може бути використана в якості маски для обличчя та нанесена безпосередньо на травмовану область. Залиште пасту більше години. Наносите на ніч, якщо можете. Повністю змийте водою. Це ефективний метод лікування шрамів від вугрової висипки, так як сандалове дерево заспокоює і охолоджує шкіру. Це також допоможе вам отримати чисту, блискучу шкіру обличчя без рубців.

 6. 6

  Оливкова олія є воістину чарівним речовиною. Воно не тільки покращує смак їжі, але також покращує стан шкіри і зменшує шрами від вугрової висипки. Наносите масло на уражені ділянки шкіри щодня. Воно має зволожуючі властивості пом`якшувати текстуру шкіри і зменшувати видимість шрамів від вугрової висипки. Робіть це вранці і ввечері перед сном з очищеною шкірою обличчя. 7. 7

  Свіжий томатний сік сповнений антиоксидантів і, отже, допомагає зникнення шрамів від вугрової висипки. Застосування суміші томатного соку, огіркового соку і сухого молока також корисно при видаленні шрамів від вугрової висипки і значних слідів прищів.

 8. 8

   Застосування соку м`яти, вичавленого з 10-15 листків, служить ефективним природним засобом, щоб позбутися від шрамів від вугрової висипки.

Поради

 • Нанесіть гель і сік з алое вера.
 • Потріть вугри кубиками льоду.

Попередження

 • Пийте багато води.
 • Не їжте багато жирної їжі.