Як вибрати інструмент для видалення вугрів

Коли перед вами постає завдання вибрати хороший засіб для видалення вугрів, важливо підібрати саме той засіб, який найкраще підходить для вашого виду вугрової висипки і надовго захистить вашу шкіру від утворення рубців. Деякі засоби для видалення вугрів краще працюють для великих вугрових образованій- в той час як інші інструменти можуть більше підійти, якщо у вас, як правило, утворюються вугри в області навколо носа. На сьогоднішній день, на ринку представлені різні засоби для видалення угрей- такі як петлі для видалення комедонов і косметологічна ложка, апарати для вакуумного чищення обличчя, і очищаючі смужки для видалення вугрів.Кроки

 1. 1

  Купуйте смужки для видалення вугрів, якщо ваші вугри в основному знаходяться на або навколо області носа. Смужки містять клей, який буде витягувати вугри з ваших пір, а також всі існуючі в тій же області масла і бруд, мертві клітини шкіри.
  • Якщо у вас чутлива шкіра, клей на смужках для видалення вугрів може викликати роздратування після зняття смужок з шкіри.

 2. 2

  Купуйте апарат для вакуумного видалення для найбільш безпечного способу видалення вугрів без утворення рубців. Апарат для вакуумного видалення вугрів використовує всмоктувальну трубку для безпосереднього вилучення вугрів з ваших пір, не пошкоджуючи шкіру.
  • Апарати для вакуумного видалення вугрів доступні як з акумуляторними батареями, так і в електричній версії і, як правило, їх можна придбати в аптеці або магазині, які спеціалізуються на оздоровчої та косметичної продукції.
 3. 3

  Купуйте косметологічну ложку для видалення комедонов, якщо у вас великогабаритні вугри або кілька вугрів в одній області. Косметологічна ложка для видалення комедонов є інструментом, як правило, зробленим з нержавіючої сталі, який можна поміщати на шкіру і використовувати для видалення вугрів з коренем.
  • Шукайте косметологічну ложку для видалення комедонов, отвори в якій достатньо великі, щоб підійти до вашого типу вугрів.
  • Якщо ваші вугри варіюються в розмірах, придбайте ложку для видалення комедонов, в якій містяться численні отвори різних розмірів. 4. 4

  Купуйте петлю для видалення комедонов, якщо у вас невелика кількість вугрів. Петля для видалення комедонов працює аналогічно косметологічної ложці і розташовується навколо одного вугра за один раз для процесу видалення.
  • Придбайте петлю для видалення комедонов, яка має маленьку петлю на одному кінці і велику петлю на іншому кінці, якщо потрібно витягувати білі вугри і звичайні вугри.
  • Петля для видалення комедонов може назавжди залишити шрам на вашій шкірі, якщо ви не надаєте акуратне тиск на інструмент в процесі видалення вугрів або навіть якщо використовуєте, як годиться.

 5. 5

  Купуйте інструменти для видалення вугрів в аптеках або магазинах роздрібної торгівлі, які спеціалізуються на медичних або косметичних продуктах.
  • Ви також можете пошукати в Інтернеті спеціальні продукти, які ви не можете знайти за блізості- такі як апарати для вакуумного чищення особи або косметологічну ложку для видалення комедонов.


Поради

 • Для отримання найкращих результатів під час видалення вугрів, перш ніж скористатися будь-яким з інструментів, распарьте обличчя, щоб пом`якшити і підготувати ваші пори. Тримайте ваше обличчя над пароваркою або раковиною, наповненою гарячою водою, безпосередньо перед витяганням ваших вугрів.

Попередження

 • Інструменти для видалення вугрів не відвернуть появу вугрів у майбутньому. Всі інструменти для видалення вугрової висипки ідеально підходять для покупки, якщо ви просто хочете видалити існуючі вугри з вашої шкіри.