Як сподобатися впертою дівчині

Не турбуйтеся, ці рекомендації не від одного з тих бабіїв, що не порадять нічого хорошого.

Кроки

 1. 1

  Не ставтеся до такої дівчини легковажно. Деяким впертим дівчатам подобаються славні хлопці, бо у таких дівчат складний характер і їм більше до душі хлопці, яких можна контролювати - адже вони люблять командувати! Впертою дівчині також подобається, коли хлопець раніше залишається "поганим хлопцем", тому що поряд з ним можна бути поганою дівчинкою. Їй подобається, коли хлопець піддається контролю, але це не так вже й погано, тому що їй також подобається, коли хлопець бере в потрібний момент все в свої руки!

 2. 2

  Займайтеся тим же, що подобається дівчині. Якщо вона любить баскетбол - вступите в баскетбольну команду.

 3. 3

  Намагайтеся бути скромним і смішним. Дівчатам це подобається. Особливо будьте скромними щодо своїх недоліків - у вас не саме мускулисте тіло? Покрутити навколо і пожартуйте з цього приводу.

 4. 4

  Не перестарайтеся. Це змусить вашу дівчину думати, що ви в розпачі. PS: іноді дівчині це подобається, тому що створюється враження, що ви готові заради неї на все !!!

 5. 5

  Пам`ятайте ИНОГДА вперті дівчата люблять, коли їх називають красивими, тому що вони чують це дуже рідко (через їх "неприступності"). Хлопці часом не хочуть цього говорити, бо побоюються негативної реакції з її боку. Іноді дівчина може відчувати себе досить дивно, якщо вона насправді не подобається вам в першу чергу. Скажіть щось на зразок: "Вау, ви дійсно добре граєте у футбол!"
 6. 6

  Переконайтеся, що у неї немає хлопця, інакше вас чекає велика драма, якщо він щось дізнається.

 7. 7

  Намагайтеся бути доброзичливим і добрим під час спілкування.

 8. 8

  Не плутайте дівчину зі складним характером з «поганою дівчинкою» і не дійте як «поганий хлопець».

 9. 9

  Приділяє велику частину уваги ЇЙ серед інших дівчат, не розмовляйте з її подругами або з іншими дівчатами, НАПРИКЛАД, з вашою колишньою, більше, ніж з нею, бо їй буде здаватися, що ви її використовуєте, щоб спілкуватися з її друзями або, що ви насправді її не подобаються. Дівчині це не сподобається. Отже, вона до вам не причепиться (і не спробує), бо не захоче плутатися з ким попало!

 10. 10

  ВИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ КРОК. Таким дівчатам не подобається, коли хлопці занадто бояться запрошувати їх на побачення. Для впертою дівчата ваша нерішучість - це показник того, що ви не любите її так, як це НАСПРАВДІ. До того ж їй може бути, набридло завжди проявляти ініціативу першого ... Усім дівчатам дуже подобається, коли їх запрошують на побачення!

Поради • Якщо вам є що сказати, тоді особливо не церемоньтеся. Будьте чесним і прямолінійним, але не грубим. Просто говорите те, що ви маєте на увазі і не перебільшуйте.
 • Непростим дівчатам подобаються хлопці, які відрізняються внутрішнім самовладанням, діють впевнено і без агрессіі- хлопці, які рідко помиляються і ніколи не перестають виглядати круто. Вперті дівчата не хочуть зганьбитися (особливо на публіці) поруч з хлопцем, який не здатний себе контролювати, вчасно промовчати або здається менш емоційно стійким, ніж сама дівчина. Їм дуже подобаються хлопці, які дійсно ведуть себе по-чоловічому, тому що часто вперті дівчата насправді в душі дуже жіночні. Мужній хлопець поруч з такою дівчиною - це ідеальний баланс.
 • Не забувайте про те, ким ви є насправді. Завжди будьте зібраним і прямим в розмовах. Дівчата ненавидять, коли хлопець часто змінює тему розмови і ухиляється від правди. Говоріть конкретно і не використовуйте в своїх повідомленнях і бесідах такі короткі фрази, як "ок" або "добре" без подальших роз`яснень. Це дратує дівчину.

Що вам знадобиться

 • Щира посмішка
 • Відкрите серце
 • Готовність мінятися
 • Пристойна одяг
 • Справжня особистість
 • Прекрасна особистість.