Як збільшити шанси знайти дівчину

Є хлопці, які завжди цікаві дівчатам, і у яких немає проблем з пошуком коханої. Це не завжди найпривабливіші, багаті або популярні хлопці (хоча все це не завадить!). Ця стаття допоможе вам дізнатися, що потрібно зробити, щоб збільшити можливість знайти супутницю життя.


Кроки

 1. 1

  Будьте в доброму гуморі і з хорошим почуттям гумору. Всі (включаючи дівчат) хочуть, щоб поряд був хтось, з ким можна посміятися. І ніхто (чоловіка або жінки) не хочуть бути з тим, хто постійно в депресії і зневірі.

 2. 2

  Ставтеся з розумінням до дівчат, з якими ви розмовляєте. Це не можна недооцінювати. Дівчата дуже люблять, коли їх розуміють. Деякі чоловіки ложно вважають, що жінкам подобаються холодні погані хлопці. Але можна з упевненістю сказати, що більшості жінок такі хлопці не подобаються. Ставтеся до дівчини з розумінням, якщо вона звертається до вас з проблемою, навіть якщо це просто виконання домашнього завдання! Не смійтеся над нею і не будьте грубим, просто сядьте поруч і слухайте.
 3. 3

  Будьте ввічливі. Дівчина буде приємно здивована, якщо ви будете вести себе ввічливо, так як небагато чоловіків так роблять. Відкривайте двері перед дівчиною, пропонуйте їй присісти і пропускайте її вперед. Все це відкладеться в підсвідомості дівчини. 4. 4

  Будьте в хорошій або, принаймні, досить хорошій фізичній формі. Не кожна дівчина хотіла б бути з атлетом, але ви повинні бути досить струнким і фізично здоровим. Дівчатам також подобається, коли чоловіки усвідомлюють той факт, що заняття спортом і правильне харчування допоможуть у підтримці форми і здоров`я.

 5. 5

  Розмовляйте з великою кількістю дівчат. Чим з великою кількістю дівчат ви будете говорити, тим більше шансів, що ви знайдете дівчину, якій сподобаєтеся. Також ви звикнете в цьому з практикою. Читайте відповідну статтю. Але ви також ризикуєте справити враження бабія, якщо ви постійно будете спілкуватися з дівчатами. Розмовляйте з ними, коли дозволяє ситуація. Розмова повинна бути невимушеним.

 6. 6

  Більше гуляйте. Будьте в оточенні великої кількості людей, включаючи дівчат. Чим більше часу ви проведете з людьми (особливо з тими, з ким у вас є щось загальне), тим більше шансів зустріти дівчину, якій ви придивиться.