Як змусити дівчину думати, що ви класний хлопець

Вам подобається дівчина і ви хочете привернути її увагу, але не знаєте як зробити це через свою боязкості? Стати класним хлопцем і тоді зможете завоювати її серце.

Кроки

 1. 1

  Жартуєте. Дівчатам подобаються веселі хлопці. Якщо ви пожартували і все навколо сміються, погляньте на дівчину, щоб переконатися сміється вона чи ні.

 2. 2

  Переконайтеся, що дівчина, на яку ви поклали око, завжди дивиться на вас. Пам`ятайте, вам потрібно зробити перший крок.

 3. 3

  Якщо ви впевнені, що дівчина вам симпатизує, запросіть її на побачення.

 4. 4

  Не забувайте про хороші манери. Чи не видивляйтеся на дівчину і не дратуйте її. Якщо вона не впевнена в тому, що ви їй подобаєтеся, вона, скоріше всього, злякається і буде вас уникати.

 5. 5

  Ставтеся до дівчини з усією повагою. Не тисніть на неї і не вживайте лайки в її присутності. Дівчатам це не подобається.

 6. 6

  Не обговорюйте вподобаних вам дівчат в її присутності. Ви не викличте цим ревнощі, швидше неприязнь.

 7. 7

  Не забувайте про особисту гігієну. Намагайтеся виглядати охайно. Дівчатам не подобаються хлопці, від яких погано пахне, особливо якщо це запах з рота або неприємний запах тіла.

 8. 8

  Будьте унікальні. Трохи дивацтва ніколи не завадить. Спробуйте сказати щось випадкове, забавне, придумане на порожньому місці.
 9. 9

  Ведіть себе трохи нерозважливо. Але існує тонка грань між «милим безглуздям» і «О Боже, що це з ним». Не забувайте про це!

 10. 10

  Спробуйте легкі дотики. Це буде мило і кумедно з вашого боку. Використовуйте ситуацію в своїх інтересах. Але, будьте обережні, якщо у дівчини поганий настрій і вона не хоче, щоб її чіпали, не робіть цього.

 11. 11

  Не бійтеся попросити свою подругу про допомогу. Однак, переконайтеся в тому, що ваша подруга не знайома з дівчиною, на яку ви хочете справити враження. В іншому випадку, ситуація може прийняти негативний відтінок.

 12. 12

  Будьте собою. Це, мабуть, найважливіший рада, оскільки, якщо дівчина не любить вас таким, яким ви є, вона не варта того, щоб ви витрачали на неї свій час!

Поради

 • Кілька порад від дівчини: при розмові з дівчиною, підтримуйте зоровий контакт.
 • Дуже важливо: Завжди ставтеся до неї однаково! У компанії своїх або її друзів не здумайте вести себе якось інакше! Не важливо, наскільки страшно вам заговорити з дівчиною, яка вам подобається (особливо, якщо вона в оточенні своїх друзів).
 • Пам`ятайте, що дівчата - це не прибульці з іншої планети. У них такі ж інтереси та захоплення. Розмовляйте з нею, як ніби це ваша подруга. Як би відреагували ваші друзі, якщо в один прекрасний день ви б стали ігнорувати їх без особливої причини? Це емоційна маніпуляція і проста грубість.
 • Переконайтеся в тому, що ваші жарти безневинні. Не звертайтесь до неї зі словами «Ей ти!»


 • Одна справа не спілкуватися з дівчиною на протяг дня, але зовсім інше, коли ви припиняєте спілкування на довго. Все залежить від дівчини, але в основному, така поведінка не вітається.
 • Дотримуйтесь хорошу репутацію. Дівчатам не подобаються актори. Дівчата віддають перевагу поганих хлопців, але до певної міри. Також, дівчата люблять соромливих хлопців, вони вважають їх милими.
 • Переконайтеся в тому, що дівчина не веде так себе з усіма.
 • Якщо дівчина поводиться скромно, це не означає, що вона приховує свої почуття до вас. Можливо, ви їй просто не подобаєтеся. У кінцевому рахунку, ця ситуація може заподіяти вам емоційний збиток, а дівчина може розцінити вашу увагу, як приставання, якщо ви будете тиснути на неї. Ні значить немає. Шукайте когось іншого, у світі багато самотніх дівчат.
 • Подбайте про те, щоб сподобатися її друзям. Якщо ви їм не сподобалися, вони можуть обливати вас брудом і залишити вас без шансів на перемогу. З цієї ситуації два виходи:
 • 1. Якщо ви їй подобалися раніше, вона може почати сумніватися
 • 2. Ви ніколи їй не сподобаєтеся, якщо вона буде чути тільки погане про вас.
 • Ніжно доторкніться до неї: її руці або спині. Не торкайтеся до таких місць як груди або попа. Чи не обіймайте її за талію, повірте на слово, дівчатам не подобається це. Так вони відчувають перевагу над собою.
 • Будьте самим собою.
 • Якщо ви знайомі, підійдіть ззаду, не кажучи ні слова і пощекотіте її. У той час, як вона буде намагатися відбитися від вас, обхопіть її обома руками і продовжите лоскотати. Потім зупиніться, але не випускайте її зі своїх рук. Нехай вона відчує ваші дотики. Через кілька хвилин відпустіть її і посміхніться. Скажіть щось на зразок «Твої волосся розтріпалося, дай поправлю». Спершу переконайтеся в тому, що у дівчини не болить спина, нету забиття або у неї гарний настрій.
 • Якщо ви помітили, що вона на вас дивиться, прикусіть свою губу і посміхніться. (Якщо у вас довгий чубок, ви можете дивитися на дівчину з-під неї, прикусити губу і посміхнутися). Це дуже мило і дівчатам дуже подобається. Тільки не ведіть себе як дівчина, коли струшуєте волоссям.
 • Дівчата люблять лоскотати хлопців, які їм подобаються. Це хороший знак! Ви майже виграли!

Попередження

 • Не грайте в мовчанку на протяг тижнів, інакше дівчина втратить до вас інтерес.
 • Не дивіться на дівчину в подиві. Досить поглянути на неї мигцем. Якщо ви будете витріщатися, вона подумає, що ви ведете себе дивно і буде вас уникати.
 • Не будуйте з себе того, ким ви не є насправді. Якщо вона дізнається, що ви брехун, ви в прольоті!