Як відремонтувати свій автомобіль (основи)

Щоб не платити високу ціну за ремонт авто, вивчіть секрети основ ремонту. Ремонтуйте свій транспортний засіб власними руками!

Кроки

 1. 1

  Перевірте двигун, чи горить лампочка роботи двигуна? Перш ніж витрачати багато грошей, спробуйте це - зніміть бензинову кришку і затисніть її, прокладка на кришці може бити пухкої або поганий. Можете налаштувати код EVAP (систему вентиляції бензобака) у вашому автомобілі, ECU (ЕБК, електронний блок управління) або ECM (вид ЕБК, управляє приладами на двигуні внутрішнього згоряння), які перевіряють стан і сигналізують за допомогою світла (лампочки).

 2. 2

  Вимкніть негативну клему на акумуляторі протягом 2 або 3. хвилин, потім підключіть назад до акумулятора. Це скине настройки ECM або PCM, якщо немає серйозної проблеми, то при перевірці двигуна або стану двигуна лампочка залишиться виключеною. Якщо лампочка буде горіти, то у вас є інші проблеми, найбільш поширеною причиною є засмічення або неробочий стан клапана системи циркуляції відпрацьованих газів.

 3. 3

  Ви також можете перезавантажити (скинути) ЄСМ / ECU після установки продуктивних частин для них, вивчіть нові деталі, в іншому випадку вони не будуть працювати на 100%.
 4. 4

  Інший спосіб перезавантаження - відкрийте блок запобіжників двигуна і зніміть ECM / ECU запобіжник, іноді це основний запобіжник. Після скидання запустіть двигун машини і нехай вона простоює 10 хвилин, тільки нічого не чіпайте в цей період.

 5. 5

  Блок управління двигуна, або ECU. Насправді з введенням OBD-II (On-Board Diagnostics Parameter Identification - ідентифікатор параметра, який використовується для запиту діагностичної інформації автомобілів) назва була офіційно змінено на ECM (модуль керування двигуном). Але всі ще знають його як ECU, так що давайте називати його так, щоб всі розуміли, про що йдеться.

 6. 6

  Сьогодні ECU - дуже складні комп`ютерні чіпи, які контролюють всі дані, записані різними датчиками на двигуні. Вони не тільки контролюють двигун, вони можуть також внести зміни, засновані на даних, які були записані, щоб двигун продовжував працювати з максимально можливою ефективністю.

 7. 7

  ПРИМІТКА: Я не кажу, що це єдиний спосіб скинути ECU. Я розумію, що є багато інших способів, але я вважаю цей спосіб найпростішим і, головне, найбезпечнішим. Подивіться в керівництві з експлуатації правильне розташування запобіжників. Якщо у вас досі є старе радіо, вам знадобиться код безпеки, даний вам дилером або (сподіваюся) людиною, яка продав вам машину. 8. 8

  Переконайтеся, що автомобіль вже прогрівається до нормальної робочої температури і вимикається. Підніміть капот і знайдіть блок запобіжників. Він буде на боці пасажира поруч з акумулятором, як ви можете бачити на першій картинці. Зніміть кришку і витягніть обидва запобіжника, як зображено на другому малюнку.

 9. 9

  Витягніть запобіжники на кілька хвилин, щоб всі старі дані стерлися. Вставте запобіжники назад. Не важливо підключіть ви їх догори ногами чи інакше, вони не мають ніякої полярності. Просто перевірте, вставили ви запобіжники в потрібні місця, і все буде добре. Переконайтеся, що правильно поставили кришку блоку запобіжників.

 10. 10

  Запустіть машину і дайте їй попрацювати на холостому ходу протягом десяти хвилин. Не натискайте на педаль газу протягом цього часу. Це час дозволить вашому ECU записати нові дані на основі того, скільки надходить повітря він бачить. Використовуйте цей час, щоб перезавантажити свої радіостанції і годинник. Після закінчення 10 хвилин вимкніть автомобіль.

 11. 11

  Це все, ви впоралися. Як тільки ви заведете автомобіль знову, ECU буде в курсі змін в двигуні. Добре провести час!

Попередження

 • Як і з будь-яким транспортним засобом, використовуйте здоровий глузд. Крім того, ви втратите ваше радіо та інші встановлені прилади на вашому автомобілі, якщо відключіть акумулятор ...
 • Деякі автомобілі мають протиугінні пристрої на своїх радіосистемах, які активуються, коли батарея або запобіжник відключені від автомобіля. Ви повинні знати, цей код для того, щоб ваше радіо працювало після перезавантаження. Чи не перезавантажуйте ECM / ECU якщо у вас немає цього коду для систем радіозв`язку!