Як втихомирити сирену автосигналізації, якщо вона не вимикається

Існує кілька причин, за якими сирена автомобільної сигналізації відмовляється вимикатися звичайним чином. Якщо репетує сигналізація сусідської машини, то це просто настирливий звук, але якщо подала голос ваша сирена, то це може викликати мороз по шкірі. У даному короткому посібнику описано кілька способів того, як можна втихомирити зациклені сирену автосигналізації і уникнути страшних емоцій.

Кроки

 1. 1

  Вивчіть керівництво по експлуатації. Якщо вам точно відомий спосіб виключення сигналізації, то можна уникнути поспішних спроб розібратися, чому ж не замовкає сирена - може, через якийсь помилки?

 2. 2

  Якщо у вас є брелок дистанційного керування, то стежте, щоб в ньому завжди була свіжа батарейка. За командою з брелока сирена повинна виключіться- це може відбутися тільки в тому випадку, якщо батарея в брелоку досить свіжа.
  • Надійним знаком того, що батарейка в брелоку проситься на заміну, є ситуація, коли для відкриття або закриття дверей вам доводиться кілька разів натискати на відповідну кнопку брелока.

 3. 3

  Отомкніте водійські двері своїм ключем. Дана дія відключає сирену більшості заводських сигналізацій (і багатьох інших, встановлених самостійно або в майстерні).  • Якщо замок дверей водія вже відкритий, але сирена не змовкає, то спробуйте замкнути двері і відімкнути її знову.

 4. 4

  Запустіть двигун. Сирена будь сигналізації, заводський чи встановленої після покупки автомобіля, при включенні запалення деактивується.

 5. 5

  Знайдіть запобіжник, через який сигналізація підключена до акумулятора. Якщо ваша сигналізація встановлена на заводі, то в більшості випадків її запобіжник буде знаходитися в загальній коробці запобіжників, розташованої в корпусі рульової колонки або зліва-знизу від неї. Якщо ж ваша сигналізація встановлена після покупки автомобіля, то, швидше за все, шукати запобіжник треба під капотом.


  • У разі заводської сигналізації інформацію про розташування запобіжника сирени ви зможете знайти в керівництві з експлуатації автомобіля. Якщо сигналізація встановлена після покупки машини, і у вас є до неї керівництво, то вивчіть його. У деяких випадках запобіжник може бути розташований близько позитивної клеми акумулятора.

 6. 6

  Вийміть запобіжник пассатижами з тонкими губами. Крім того, в коробці запобіжників може бути присутнім спеціальний знімач для плавких вставок. Зрозуміти, чи не помилилися ви з вибором, дуже просто - після зняття правильного запобіжника звук сирени негайно стихне.
  • Якщо ви зняли запобіжник, а сирена НЕ замовкла, то вставте його на місце і спробуйте наступний. Зняття-встановлення запобіжників не нанесе ніякої шкоди електросистемі вашого автомобіля.

 7. 7

  Від`єднайте клему проводки від негативного висновку акумулятора. Так ви повністю знеструмити електросистему вашого автомобіля.
  • Відключення акумулятора обнулить пам`ять усіх електронних пристроїв вашого автомобіля, але також це призведе до того, що запустити двигун стане неможливо.

 8. 8

  Почекайте принаймні 30 секунд і потім знову підключіть клему проводки до негативного висновку акумулятора. Якщо сирена більше не кричить, то ви впоралися із завданням. Якщо ж це не допомогло, і сирена включилася знову, то знову зніміть клему з негативного висновку акумулятора і зв`яжіться з автосалоном або монтажником вашої сигналізації.

Що вам знадобиться

 • Пассатижи з тонкими губками