Як самостійно зробити різдвяні прикраси

Різдвяні прикраси є відмінною ідеєю скрасити будь-який стіл у вашому будинку і надати будь-якій кімнаті святковий вигляд і дух Різдва. Навчання майстерності з виготовлення різдвяних прикрас може заощадити вам гроші і дозволити вам висловити ваші унікальні та креативні ідеї, використовуючи свята в якості натхнення. Різдвяні прикраси можуть стати відмінним завершальним штрихом для теми вечірки, а також вони є прекрасним подарунком для кожної людини з вашого списку. Існує декілька простих порад, які можуть допомогти вам зробити різдвяні прикраси в якості подарунків, декорацій для вечірки або просто для створення різдвяного настрою в домі.

Кроки

 1. 1

  Об`єднайте всі п`ять почуттів при створенні ваших прикрас.
  • Різдвяні прикраси є гарними на вигляд, але краще додайте трішки унікальності, щоб створити також і інші відчуття.
  • Додайте цільні палички кориці і гвоздики, прив`язані святковими стрічками до прикрас для створення більш домашнього і гостинного аромату.
  • Коли будете робити різдвяні прикраси, використовуйте вічнозелені гілочки або шишки з вашого двору для створення сільського настрою, і щоб вони пахли як різдвяна ялинка.
  • Зробіть для сім`ї та гостей прикраси навколо маленької тарілки з цукерками або тарілки з печивом і додайте трохи святкових ласощів до прикрас.  • Такі музичні штрихи, як дзвіночки є відмінним доповненням до різдвяних прикрас, які можуть сподобатися всім членам сім`ї і які можуть рухатися.

 2. 2

  Використовуйте традиційні кольори.
  • Обов`язково включіть в ваші прикраси такі традиційні різдвяні кольори, як червоний, зелений, срібний і золотий. Використання таких різдвяних кольорів допоможе оживити дух Різдва.
  • Виберіть один або два основних кольори, а потім додайте відповідні кольори для додаткових дрібних деталей. Це допоможе позбавити прикрасу від занадто нудного або безладного вигляду.

 3. 3

  Будьте уважні до вашим гостям.
  • Коли ви робите різдвяні прикраси, то важливо пам`ятати про те, хто їх побачить або хто їх буде отримувати в якості подарунка. Дотримуються не ароматизованих свічок і штучних рослин для людей з сезонною алергією в ім`я запобігання виникнення алергічної реакції, і використовуйте тільки великі декорації в прикрасах для сімей з маленькими дітьми або тваринами, тому як може виникнути ризик задухи.


  • Ставте різдвяні прикраси, які включають в себе свічки або б`ються елементи подалі від маленьких дітей, коли ви кличете гостей на різдвяну вечерю.

 4. 4

  Використовуйте вже наявні у вас деталі і декорації.
  • Надихнетеся вашими ялинковими декораціями, коли будете робити різдвяні прикраси і включати в них лампочки, орнаменти та гірлянди, які ви вже не будете використовувати на ялинці для створення замість цього різдвяні прикраси. Це дозволить вам заощадити гроші і час.
  • Додайте фотографії друзів і членів сім`ї, які святкують минуле Різдво для персоналізованого різдвяного прикраси або як відмінного подарунка.
  • Заощаджуйте гроші, створивши свічники або основи для різдвяних прикрас з банок від супу або інших побутових предметів при цьому прикрасивши їх або обернувши в святкові стрічки.
  • Будьте простіше і використовуйте вже наявні деталі в якості основи до вашого прикрасі. Вирізаний у формі кола картон прекрасно підходить в якості основи, також гарні загорнуті в стрічку кавові банки або банки з-під супу, а шишки з пінопласту або вклейки з магазину матеріалів для виробів можуть бути куплені за недорогою ціною і використані для створення будь-яких інших потрібних вам елементів для прикраси.
  • Різдвяні прикраси також можуть бути використані в якості подарунків, а різдвяна коробка в красивій обгортці може стати відмінною основою для вашого прикраси. Ви можете залишити кришку від коробки притулятися до однієї з її сторін, а саму коробку заповнити різдвяними іграшками чи шишками і різдвяними цукерками.

 5. 5

  Нехай ваші прикраси будуть своєрідними і унікальними.
  • Додайте персоналізовані, спеціальні штрихи до кожного різдвяні прикраси, які ви використовуєте в якості подарунка. Прикрасьте м`ячик для гольфу в зелений і червоний колір і використовуйте його в різдвяному прикрасі для вашого схибленого на гольфі зятя або знайдіть орнамент у формі високих каблуків для використання його в прикрасі для вашої подруги-любительки туфель або співробітниці. Персоналізовані акценти зроблять кожна прикраса унікальним, і кожен одержувач відчує себе коханим.

 6. 6

  Готово.