Як зробити паперову різдвяну ялинку

Створення новорічних і різдвяних декоративних ялинок з паперу - простий і недорогий спосіб створити новорічний настрій та святкову атмосферу вдома або в офісі. Новорічні ялинки з паперу не тільки красиві, їх ще й весело прикрашати! У нашій статті ми розповімо вам, як зробити два різних види ялинки з паперу. Обидва методи можуть бути використані для групових занять як з дітьми, так і з дорослими. Фантазуйте і розважайтеся!
Метод 1 з 2: Об`ємна 3D різдвяна ялинка з паперу

 1. 1

  Приготуйте необхідні матеріали. Ялинка може бути простою, без прикрас, а може бути і прикрашена за допомогою фарб, блискіток, наклейок, вирізаних з паперу прикрас і всього того, на що вистачить вашої фантазії. Це чудова ідея для групового заняття. Приготуйте картон і матеріали для прикраси, нехай ваші друзі творять!
  • Зелений картон (або не обов`язково зелений, а який хочете).
  • Ножиці.
  • Маркер.
  • Прозорий скотч.
  • Прикраси для ялинки - найбільш популярні блискітки, наклейки, стрічки, кольоровий папір, конфетті і так далі.
  • Клей або самоклеющиеся точки (самоклеючі двосторонні клейові точки на підкладці призначаються для закріплення різних предметів) для приклеювання прикрас.
  • Термо-клей або клей-олівець для закріплення верхівки (не обов`язково).

 2. 2

  Виріжте з картону дві абсолютно однакові фігури у формі ялинки. Покладіть два аркуші картону один на одного і складіть їх навпіл. За допомогою маркера намалюйте половину ялинки, згин повинен бути серединою майбутньої фігури. Виріжте фігуру по лінії. Вирізуйте обидва листа картону одночасно, і у вас вийдуть дві однакові фігури у формі ялинки.
  • Ви можете зробити ялинку більшого розміру, якщо намалюєте фігуру на великих аркушах картону.

 3. 3

  Зробіть прорізи на одержані фігурах, щоб з`єднати їх. Для початку знайдіть центральну точку кожної фігури, склавши їх навпіл вертикально (прикладіть верхівку ялинки до її основи) і поставте невелику позначку. Потім зробіть надріз по центральній вертикальної лінії, на одній з деталей від верхівки до середини, на іншій деталі про заснування до середини.

 4. 4

  З`єднайте дві деталі, щоб вийшла об`ємна ялинка. Вставте деталі одна в іншу через прорізи так, щоб їх середини зустрілися. Розправте вийшло дерево так, щоб воно могло стояти на будь-якій поверхні самостійно.

 5. 5

  А тепер займіться творчістю і прикрасьте вашу ялинку. Можливості безмежні, ви можете придумати що завгодно! Використовуйте фарби, блискітки, шматочки тканини. Виріжте прикраси з кольорового паперу за допомогою ножиць або дироколу, приклейте їх на ялинку. Зробіть гірлянду з кольорових блискучих ниток або стрічок, не забудьте про маленьку зірку або ангеда для верхівки.
  • Таким же способом ви можете зробити об`ємну 3D зірочку або ангела для прикраси верхівки ялинки.
  • Термо-клей найбільш підходить для закріплення деталей на верхівці декоративного дерева.

Метод 2 з 2: Різдвяна ялинка з паперового конуса

 1. 1

  Підготуйте необхідні матеріали. Ця новорічна ялинка складається з простого паперового конуса і прикрас, а прикраси залежать від вашого бажання. Подібні ялинки можуть бути будь-якого розміру, візьміть будь-який папір для творчості, яка у вас є.


  • Папір для творчості. Використовуйте зелений картон для традиційної ялинки, або будь-яку іншу папір для творчості або пакувальний папір, навіть з візерунками, для створення модного сучасної ялинки. Не беріть тонкий папір.
  • Обідня тарілка, миска або будь-який великий круглий предмет, який послужить вам шаблоном для вирізання кола.
  • Канцелярський клей, самоклеючі точки, термо-клей або клей-олівець.
  • Ножиці.
  • Прикраси для ялинки.

 2. 2

  Зробіть конуси. Візьміть велику тарілку, миску або інший круглий предмет, покладіть його на обраний вам лист картону, обведіть контур олівцем, потім виріжте коло по вийшла лінії. Складіть коло вчетверо, спочатку навпіл, потім ще раз навпіл, розгорніть. Розріжте коло на 4 сектори по утворився згинах. З одного кола у вас вийде 4 конуса.
  • Щоб вийшли конуси різної висоти, беріть тарілки різних діаметрів.
  • Дуже велике коло можна зробити за допомогою олівця, прив`язаного до нитки. Довжина нитки дорівнює радіусу вашого кола. Прив`яжіть олівець до нитки, прикріпіть вільний кінець нитки в центр майбутнього кола скотчем, степлером, шпилькою. Натягніть нитку і намалюйте ідеальний коло.

 3. 3

  Сформуйте конуси. Візьміть сектор і скрутіть з нього конуси. Заклейте шов клеєм або прозорим скотчем.
  • Тримайте шов досить довго, щоб клей висох і папір добре склеїлася.
  • Ви можете також використовувати прозорий скотч, або навіть степлер, але вигляд у ялинки буде вже не такий акуратний.

 4. 4

  Прикрасьте конуси. Прикрасьте поверхню фломастерами, фарбами, клеєм з блискітками, штампики. За допомогою самоклеючих точок або клею прикріпіть до ялинки інші прикраси.
  • Такі новорічні ялинки будуть виглядати особливо ошатно, якщо їх прикрасити об`ємними фігурками або елементами, тому використовуйте ґудзики, паєтки, намистини, бісер, стрази та інші декоративні предмети.
  • Ви можете зробити прикрасу для верхівки ялинки з красивого металевого шнура, або прикріпити на верхівку блискучий бант. Термо-клей найбільш підходить для закріплення деталей на верхівці декоративного дерева.

 5. 5

  Розставте новорічні ялинки по всьому будинку, ваша родина буде рада і вдячна вам за створене святковий настрій. Різнобарвні ялиночки різного розміру будуть по-растоящему радувати око і ваших близьких, і ваших гостей!