Як прикрасити будинок до Різдва

Прикраса будинку в очікуванні Різдва приносить таке ж задоволення, як і подарунки під ялинкою різдвяним вранці. Ви очікуєте гостей на святкову вечірку? А може, ви хочете привнести в будинок затишок і відчуття родинного свята? Наша стаття допоможе вам створити дух Різдва за допомогою традиційних прикрас, вуличних гірлянд і милих дрібничок, які прикрасять ваш будинок.
Метод 1 з 3: Традиційні прикраси

 1. 1

  Придбайте Різдвяну ялинку. Багато хто вважає, що новорічне деревце - найважливіше прикраса до свята. Якщо ви нічим не зайняті, займіться деревцем! Виберіть живе або штучне дерево. Поставте його в кімнаті, де ваша сім`я буде відкривати подарунки в день свята. Нарядите дерево так, як вам подобається. Ось кілька святкових порад:
  • Повісьте на ялинку вогні. Дерево, освітлене білими або кольоровими вогниками, являє собою прекрасне видовище. Невеликі вогники білого кольору дуже популярні, але також можна купити блакитні, червоні або різнокольорові вогні, щоб повісити їх на ялинку. Почніть вішати вогники з верхівки. Слідкуйте за тим, щоб довгі кінці гірлянди діставали до найближчої розетки. Оберніть вогники навколо дерева довгими спіралями. Помістіть інший кінець гірлянди на саму верхівку дерева.
  • Нарядите ялинку прикрасами. Можна прикрасити дерево саморобними іграшками, зліпленими з тіста, зробленими з гудзиків або кристалів, щоб ваше деревце було унікальним. Можна купити класичні дрібнички і кульки в магазині ялинкових іграшок. Рівномірно розподіліть прикраси по всій ялинці. Намагайтеся не залишати порожніх місць.
  • Повісьте на дерево верхівку. Традиційно на верхівку дерева вішають зірку, що стала символом Зірки Давида, яка привела трьох мудрих волхвів до новонародженого Ісуса. На верхівку можна повісити ангела, сніжинку або інше різдвяне прикраса.
  • Прикрасьте нижню частину дерева. Можна купити тканину, щоб обернути її навколо дерева. Можна розсипати білі блиски на тканину, щоб вони символізували щойно випав сніг. У Різдвяні свята красиво прикрашена ялина є сигналом до того, що ви хочете залишити під деревцем подарунки для рідних людей.

 2. 2

  Повісьте панчохи. Повісьте саморобні або магазинні панчохи уздовж каміна, над облицюванням, або на іншому місці в тій же кімнаті, де стоїть Різдвяне дерево. Використовуйте червоні або зелені стрічки / шнурки, щоб підвісити панчохи. У кожного члена сім`ї має бути свій панчіх.

 3. 3

  Не забудьте про різдвяну омелі. Свіжу омелу можна знайти в теплиці, вашому дворі або окрузі. Також можна придбати штучні пагони омели, щоб повісити на вхідних дверях. Повісьте різдвяне прикраса на невеликий гачок в дверному отворі. Прив`яжіть на гвоздик червону стрічку, щоб надати прикрасі святкового вигляду. Воно повинно надихати ваших гостей на поцілунки, коли закохана пара виявиться прямо під гілкою омели.

Метод 2 з 3: Вуличні прикраси

 1. 1

  Повісьте на вхідні двері Різдвяний вінок. Його можна купити або зробити своїми руками зі свіжих пагонів гостролиста або приємно пахне хвої. Повісьте вінок на вхідні двері. Вінок створить сприятливу атмосферу для гостей і продемонструє перехожим, що у вашому будинку витає дух Різдва.
  • Якщо у вас є вінок, який ви використовуєте більшого одного сезону, зробіть новий із соснових шишок. Хвоя в такому випадку вам не знадобиться.
  • Можна купити Різдвяний вінок, зроблений з дроту або пластику. Цей вінок багаторазового використання.

 2. 2

  Повісьте вуличні гірлянди. Якщо у вашому дворі є невеликі кущики або дерева, можна прикрасити їх парою ниток гірлянд. Можна купити гірлянди у вигляді сітки - їх легше вішати на кущі і обплести ними зелені насадження. Також можна використовувати вогні для декору дверей або вікон.
  • Можна купити декоративні вогні у формі бурульок, щоб повісити над дверима.
  • Деякі гірлянди продаються з вбудованими таймерами, тому вони автоматично вимикаються після певного періоду часу. 3. 3

  Створіть Різдвяну сценку. Якщо ви захочете зробити це у дворі, можна купити пластикових або надувних персонажів, щоб поставити їх у дворі. Коли люди будуть йти чи їхати повз вашого будинку, вони зупиняться, щоб помилуватися красою вашого двору. Можна продумати такі варіанти:
  • Створіть сцену Народження Христа. Можна поставити фігурки Діви Марії, Йозефа, новонародженого Ісуса або реалізувати складну задумку, додавши фігурки волхвів, тварин і ангелів.
  • Створіть сценку з Санта Клаусом і північними оленями. Купуйте пластикового або надувного Санту і посадіть його в сани. Щоб додати колориту, купіть фігурки восьми полярних оленів і Рудольфа з яскраво-червоним носом.
  • Створіть веселий зимовий пейзаж. Купуйте пластикового або надувного сніговика, Гринча або іншого Різдвяного персонажа і поставте у дворі. Зовсім недавно в моду увійшли надувні снігові кулі.

Метод 3 з 3: Унікальні деталі

 1. 1

  Поставте свічки у вікнах. Якщо ваш будинок в строгому і скромному стилі, можна поставити в кожному вікні електричну свічку. Вночі запаліть свічки, щоб їх могли бачити перехожі. Свічки - це прекрасне і дешеве Різдвяне прикраса, які допомагає обійтися без громіздких прикрас.

 2. 2

  Зробіть сніжинки з паперу. Дітям подобається вирізати хитромудрі візерункові сніжинки з паперу. Щоб сніжинки мали святковий вигляд, їх можна намазати шаром клею, а потім всипати блискітками. Коли сніжинки висохнуть, приклейте їх на стіни і вікна за допомогою двостороннього скотча.

 3. 3

  Робіть акцент на червоні та зелені кольори. Це відтінки Різдва, тому всі прикраси в даній колірній гамі принесуть свято у ваш будинок. Креативно використовуйте предмети червоного і зеленого кольору, які знайдуться у вашому господарстві, або долучіть дітей. Попросіть їх зробити підвісні прикраси з кольорового паперу червоного і зеленого кольору. Ось кілька ідей для червоно-зелених акцентів:
  • Замініть звичні диванні подушки на подушки червоного і зеленого кольору на час свят.
  • Прив`яжіть червоні й зелені бантики на дверних ручках по всьому будинку. До них можна прикріпити Різдвяні дзвіночки.
  • Використовуйте рушники червоного і зеленого кольору, щоб надати святковості вашій кухні.
  • Купуйте новорічний квітка під назвою «пуансеттия», щоб додати натуральні червоні та зелені кольори в приміщення.
  • Розставте червоні і зелені свічки на столах і книжкових полицях.

Поради

 • Якщо ви хочете, щоб Різдво у вашому будинку носило релігійний дух, використовуйте вогники білого кольору. Якщо душа бажає свята, використовуйте різнокольорові вогні!