Як підготуватися до Різдва

Ви завжди любили Різдво, але не знали, як приготуватися до нього? Це легко, коли ви робите це в організованій і методичної манері. Ось кілька порад, які допоможуть полегшити святкове напругу.

Кроки

 1. 1

  За два місяці почніть складати список різдвяних подарунків. Запишіть попередні подарунки для родини і друзів.

 2. 2

  Відкрийте рахунок Різдвяний клуб в банку або кредитній спілці. Зберіть гроші для різдвяних подарунків, а потім витратьте в кінці листопада або початку грудня перед ажіотажним загостренням різдвяних покупок.

 3. 3

  У листопаді купите і почніть підписувати різдвяні листівки. Напишіть різдвяну розсилку. У США перевірте [1] дату розсилки. В цілому, більшість листів і посилок має бути відправлено до кінця грудня для пошти першого класу внутрішніх місць розташування. Військові листівки повинні бути відправлені на початку грудня.

 4. 4

  Прикрасьте будинок святковими прикрасами на початку грудня. Деякі люди люблять ставити різдвяні прикраси до кінця листопада, але якщо ви зробили також, постарайтеся зберегти оформлення стриманим. Додайте більше різдвяних прикрас до початку свята.

 5. 5

  Прикрасьте свій будинок. Повісьте багато вогнів всередині і зовні. Використовуйте покупні або ручні прикраси в будинку, особливо в області вітальні, де всі зберуться. Не нехтуйте їдальні - тут повинні бути такі речі, як свічники і гірлянди на різдвяну тематику.

 6. 6

  Спечіть печива в міру необхідності. Краще зробіть це вручну. Поділіться печивом з друзями.

 7. 7

  Сплануйте обмін печивом у грудні.

 8. 8

  Приблизно за один тиждень до Різдва купіть швидкопсувні продукти. Залиште достатньо часу для розморожування індички, якщо будете її готувати.

 9. 9

  Поставте різдвяне дерево. Деякі люди вважають за краще ставити дерево в переддень Різдва, а деякі ні. Все залежить від сімейних традицій.
 10. 10

  Прикрасьте ваше дерево візерунками, мішурою і гірляндами, поставте спеціальну зірку на вершині дерева.

 11. 11

  Розбризкайте штучний сніг на вікна з внутрішньої сторони.

 12. 12

  Пошукайте в інтернеті або бібліотеці ноти для різдвяних пісень. Придбайте музику на СD або завантажте через інтернет для практики напеванія різдвяних пісень у Святвечір.

 13. 13

  Підіть колядувати. Напередодні Різдва використовуйте вашу практику співу для того, щоб порадувати сусідів. Будьте обережні і не співайте не тим людям.

 14. 14

  Приготуйте різдвяні спечені ласощів. Печива, різдвяний пиріг, пряники та інші смаколики.

 15. 15

  Заморозьте кілька пряникових чоловічків з сім`єю і / або друзями.

 16. 16

  Купуйте різдвяний календар. Використовуйте його з 1 грудня.

 17. 17

  Запросіть друзів на святкову вечерю або вечірку.

 18. 18

  Залиште тарілку з печивом біля каміна в переддень Різдва.

 19. 19

  Пийте Егг-ніг з ромом або без!

Поради • Розміщуйте тендітні прикраси на вершині дерева, біля зірки і в недоступному для дітей і домашніх тварин місці, щоб не залишитися без улюблених різдвяних прикрас.
 • Упаковуйте прикраси, гірлянди і обгортковий папір дуже добре для наступного року.
 • Купуйте святкову обгортковий папір, різдвяні вогні та прикраси на розпродажі відразу після різдва. Купуйте їх з сусідами для масових покупок.
 • Змолотіть дерево, якщо воно було зрізано, а також всю папір і коробки.
 • Робіть речі вручну, наскільки це можливо, наприклад, листівки, прикраси, банти або навіть обгортковий папір (роблячи малюнки на звичайному папері).
 • Виспіться, коли у вас буде час!
 • Незважаючи на те, що живі дерева є традиційними, подумайте про менш вогненебезпечному синтетичному дереві, щоб зменшити ризик виникнення пожежі, яка погубить ваше Різдво.
 • Ви можете знайти різдвяні календарі в багатьох продуктових магазинах. Це картонні коробки з маленькими відкриваються вікнами, по одному на кожен день грудня до Різдва. У кожної з них є шоколад.
 • Підбадьорюйте своїх сусідів, щоб вони прикрашали їх будинки вогнями.

Попередження

 • Попросіть дорослого допомогти вам з прикрасою різдвяного дерева вогнями і з випічкою печива.
 • Ставте справжні різдвяні ялинки в воду.

* Перевірте різдвяні лампочки, проводи й т.д. для переконання, що вони безпечні.

 • Будьте обережні з палаючими свічками.
 • Якщо у вас є панчохи, які повішені з чимось важким, упевніться, що вони поза зоною досяжності дітьми, а на Різдво допоможіть їм зняти їх панчохи.
 • Не пийте занадто багато рому!
 • Підключіть гірлянди для різдвяного дерева до подовжувача. Вимикайте їх, коли залишаєте дерево без нагляду.
 • Не залишайте дерево з вогнями без нагляду.
 • Не залишайте нічого на останню хвилину.
 • Переконайтеся, що вимкнули різдвяні вогні перш, ніж іти спати.