Як привести м'язи рук в чудову форму

Хочете накачати м`язи рук так, щоб можна було пишатися ними? Ви можете знайти прекрасну форму рук, слідуючи цим простим крокам.

Кроки

 1. 1

  Піднімайте ваги. Ви можете купити їх, взяти їх напрокат або ж записатися в тренажерний зал. Якщо у вас немає можливості добути гантелі, то скористайтеся двома півторалітрову пляшками, наповненими водою.

 2. 2

  Робіть зручні для себе вправи. Випробуйте тренувати прес і трицепси, тримаючи гантелі в руках. В процесі тренувань вам вдасться набрати достатню м`язову масу для підйому більш важких гантелей.

 3. 3

  Тренуйте м`язи рук як мінімум три рази на тиждень. Робота з залізом більше трьох разів на тиждень призведе до перенавантаження. Якщо ви ще новачок, то вам слід вдатися до общеразвивающим вправ, таким як віджимання, підтягування, які зміцнять ваші трицепси і біцепси замість ізоляції певних груп м`язів (3 рази на тиждень). Якщо ви є досвідченим бодибилдером, то ви можете здійснювати інтенсивне тренування один або два рази на тиждень.

 4. 4

  Намагайтеся вживати здорову їжу. Їжте безліч фруктів і овочів протягом усього дня. Крім цього, вживайте від 0,75 до 1 грама білка на кожні 450 грамів вашого тіла кожен день (якщо вага вашого тіла становить 68 кілограмів, то вживайте від 115 до 150 грамів білка щодня).
 5. 5

  Добре висипайтеся вночі. Вашому тілу необхідно відпочивати, щоб відновити сили, не кажучи вже про нарощування м`язів. Намагайтеся лягати спати якомога раніше і прокидайтеся природно рано і без будильника. Якщо вам потрібно вставати о 6 ранку кожен день, то лягайте спати ще раніше. [Image: Get Your Arms in Great Shape Step 05.jpg | center | 550px]]

Поради

 • Будьте наполегливим і терплячим.
 • Тим, хто ніколи не займався тренуванням і не знають, яку вагу їм слід піднімати, слід починати з не сильно легкого і не сильно важкої ваги, щоб продуктивно тренувати і не надривати м`язи.
 • Якщо у вас немає досвіду в тренуваннях, то вам слід бути обережним в процесі тренувань. Якщо можливо, то найміть тренера або того, хто вам допоможе спочатку. Може, навіть покличте одного з собою, щоб було веселіше і легше займатися.


 • Вам не потрібно постійно тренуватися для отримання результатів, тому що в противному випадку ви тільки сповільніть свій прогрес. М`язам необхідний час на відновлення для здорового зростання.
 • Існує безліч відмінних вправ для рук: згинання рук зі штангою стоячи, згинання рук з гантелями стоячи, концентроване згинання рук, жими вниз з еспандером, вправи на біцепс "молоток", тріцепсовие екстензіі зі штангою лежачи, тріцепсовие екстензіі зі штангою стоячи, ізольовані згинання рук , зворотні підйоми штанг на біцепс, згинання кистей зі штангою в руках. Просто пошукайте в інтернеті, як виконувати ці вправи і вам вдасться накачати свою спину, плечі, груди, ноги і так далі. В ідеалі вам слід приділяти один день на тиждень на закачування м`язів рук, присвячуючи решту днів іншим групам м`язів.
 • На світі є і ще більше вправ, за допомогою яких ви придбаєте прекрасну і м`язисту фігуру.

Попередження

 • Ніколи не використовуйте стероїди. Намагайтеся не використовувати ніяких препаратів для росту м`язів.
 • Не перевантажуйте себе тренуваннями. Вашим м`язам необхідний час на відновлення. В іншому випадку ви ризикуєте отримати травму.
 • Підбирайте відповідний вашим параметрам вагу. Адже ви найменше хочете отримати травму під час тренувань. Тренування повинні приносити радість, а не біль, тому не перестарайтеся.

Що вам знадобиться

 • Ваги
 • Дві півторалітрових пляшки