Як тренувати своє тіло

Хочете почати тренувати своє тіло, але поняття не маєте з чого почати? Нижче вам представлено кілька порад про те, з чого і як слід починати комплекс оздоровчих фізичних вправ (проконсультуйтеся зі своїм лікарем на предмет виконання важких фізичних вправ).

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що у вас є час займатися спортом.

 2. 2

  Пийте достатньо води під час тренувань. Але не варто вживати занадто багато води, інакше ви ризикуєте отримати спазми.

 3. 3

  Завжди розігрівайтеся за 5-10 хвилин до початку тренування. Ви можете просто побігати або пострибати на місці, розмахувати руками, робити випади і присідання. Якщо вам до душі займатися на вулиці, то одягніть спортивний одяг та рушайте на прогулянку спортивним кроком або легку пробіжку. Біг підтюпцем не сприятиме накачати верхню частину тулуба, але він значно поліпшить вашу витривалість і міцність м`язів ноги і кора, а також даного роду заняття поліпшить загальний стан вашого здоров`я! Так що біг підтюпцем буде прекрасною знахідкою для людей, які вирішили займатися спортом. Ви можете поступово починати бігати по чуть-чуть кожен день, але не менше 3 разів на тиждень. Біг - це безкоштовно, а якщо порахувати, скільки ви заощадите на ліках і лікуванні згодом здорового способу життя, то ви навіть зможете заробити грошей.

 4. 4

  Віджимайтеся. Віджимання, як і біг, теж є простим видом вправ без всякого на це обладнання. Віджимання від підлоги зміцнюють м`язи тулуба, спини, рук і плечей залежно від розстановки рук на підлозі.

 5. 5

  Додайте і підйоми тулуба від підлоги в комплекс ваших вправ. Підйоми тулуба з положення лежачи є основним вправою на прес. Існує безліч різновидів цієї вправи. Виконання 3-5 підходів цієї вправи по максимальній кількості повторень дасть вам гарні результати (як тільки ви зможете робити більше 20 повторень вправи за підхід, ускладнив собі завдання, виконуючи підйоми тулуба поворотами вгорі або з додаванням гантелей або дисків для штанги).

 6. 6

  Ваші ноги переносять на собі весь вашого тіла, тому дуже важливо тренувати і цю область тіла. Якщо ви не можете бігати через загазованість міста, то просто пострибайте на місці або виконуйте присідання. якщо у вас вдома є велотренажер, то використовуйте і його.
 7. 7

  Важливо також закачувати і м`язи спини. Вправи "Супермен", "Кіт і верблюд" позитивно позначаться на зміцненні м`язів спини.

 8. 8

  Спробуйте виконувати підйоми гантелей на біцепси рук, якщо ви зацікавлені в розвитку і цієї групи м`язів.

 9. 9

  Знайте, що вам слід тренувати. А ось і головні області вашого тіла, які потребують регулярних тренуваннях: ноги, прес, груди, спина, плечі і руки. В інтернеті знаходиться безліч відео та письмових матеріалів щодо виконання вправ для цих видів м`язів.

 10. 10

  Відпочиньте. Відпочинок не менш важливий, ніж та сама тренування, тому не забувайте приділити уваги і цієї частини свого оздоровлення.

 11. 11

  Не забувайте робити розтяжку після закінчення силового тренування. Залишайтеся в кожній вправі по 15 секунд, а якщо ви хочете стати гнучким, то затримуйтеся по хвилині або трохи більше.

Поради • Тренуйтеся регулярно. Результати приходять не через день, а через час.
 • Займайтеся з іншими людьми або під музику, щоб підтримувати мотивацію.
 • Тренуйтеся помірно вначале- спочатку освоюйте правильну техніку.
 • Не порівнюйте себе з іншими. Кожен з нас був колись новачком.
 • Для спалювання жирових відділень займайтеся кардіо тренуванням по 15-30 хвилин кожен день.
 • Визначтеся для себе, що ви хочете більше всього розвивати: силу, витривалість, гнучкість або швидкість. Таким чином, вам вдасться більш продуктивно скласти графік своїх тренувань.
 • Вживайте здорову їжу у вигляді риби, фруктів і овочів замість таблеток і порошків. Їжте менше солодощів.
 • В інтернеті ви знайдете безліч підходящих ВАМ вправ.
 • Спробуйте набрати м`язову масу. Почніть з 50 віджимань, потім збільште до 55, 60 і так далі. Комбінуйте силове навантаження з кардіо.
 • Тренуйтеся кожен день, якщо ви хочете досягти позитивних зрушень.

Попередження

 • Якщо ви занадто сильно потієте, то ви можете пити воду з електролітами, інакше ви ризикуєте захворіти гипонатриемией внаслідок нестачі солей в організмі. Якщо електроліти не доступні, то додайте трохи солі в воду.