Як добре поводитися вдома

Хорошу поведінку - це те, чого всі батьки чекають від своїх дітей. Однак у питанні гарної поведінки іноді легше сказати, ніж зробити. Ці поради допоможуть вам заробити більше поваги з боку своїх батьків і братів / сестер, а також допоможуть вам взяти на себе більше обов`язків і поліпшити своє життя.

Кроки

 1. 1

  Не ведіть себе занадто різко. Ваші батьки можуть подумати, що ви себе добре вели тимчасово, лише щоб домогтися бажаного.

 2. 2

  Намагайтеся з усіх сил в школі. Ваші батьки хочуть бачити, як ви вчитеся. Зосередьтеся на навчанні, слухайте вчителів, виконуйте домашні завдання і добре готуйтеся до всіх контрольних робіт!

 3. 3

  Завжди виконуйте свої обов`язки, якщо ваші батьки говорять вам винести сміття або сходити в пральню - негайно робіть це! І підтримуйте порядок у вашій кімнаті: ви ж знаєте, як батьки ненавидять бардак.

 4. 4

  Робіть все, про що вас просять, навіть якщо вам цього не хочеться. Просто скажіть собі: "Я зроблю це і впораюся." З таким бойовим настроєм вам буде легше справлятися з будь-якими завданнями в подальшому житті.
 5. 5

  Чи не огризатися.

 6. 6

  Завжди даруєте оточуючим багато любові і готуйте подарунки. Будьте добрими і делікатними з усіма оточуючими, навіть якщо вони вас дратують. Якщо у вас є маленькі брати і сестри, ставитеся до них добре і не затівайте дурні, безглузді суперечки. Допомагайте їм виконувати домашні завдання, грайте з ними і слухайте, коли вони розмовляють.

 7. 7

  Дійте розумно. Не залишайте калюжі води у ванній кімнаті після купання, і не кидайте сміття, яке за вами доведеться прибирати іншим!

 8. 8

  Робіть гарні справи, навіть якщо вас ніхто про це не просить! Якщо ви бачите, що у вашій спальні бардак - зробіть прибирання. Якщо ви заздалегідь знаєте, що вас попросять, наприклад, завантажити брудний посуд в посудомийну машинку - зробіть це перш, ніж ваші батьки вам це скажуть. Вони будуть приємно здивовані. 9. 9

  Не вмикайте музику дуже голосно. Будьте уважні до оточуючих у вашому домі!

 10. 10

  Чи не галасуйте, і якщо до вас приходять в гості друзі - НЕ носитеся по будинку, як слони, не кричіть і не плачте.

 11. 11

  Будьте відповідальними! Наприклад, якщо ваші батьки ставлять перед вами завдання або вимоги, які потрібно виконати, ви повинні добре з цим впоратися. Не квапте події, і завжди думайте, перш ніж щось робити. Якщо батьки зможуть вам довіряти, вони почнуть бачити у вас більш відповідальну людину!

 12. 12

  Завжди ставитеся до своїх батьків ввічливо і з повагою. Це не означає, що ви не можете насолоджуватися життям, просто не забувайте думати, перш ніж робити або говорити речі, які можуть вплинути на те, як ваші батьки будуть сприймати вашу поведінку.

Поради

 • Поважайте своїх батьків, навіть якщо деякі їхні правила вам здаються несправедливими. Якщо вони кажуть, що ви повинні рано лягати спати, не кричіть і не плачте. Спокійно поговоріть з ними, спробуйте і подивіться, чи є у вас хоч маленький шанс лягати спати пізніше. Якщо вам все-таки кажуть "ні" - не влаштовуйте істерику. Ідіть у свою кімнату і почитайте книгу, або зробіть домашнє завдання.
 • Не кричіть на свою маму чи на тата, і не тікайте. Просто відповідайте "добре", розвертайтеся і йдіть спати.
 • Скажіть своїм батькам, як ви їх любите і говорите "будь ласка" і "спасибі".
 • День матері та день батька - це особливі свята. У ці дні ви можете зробити трохи більше корисного, щоб показати, як сильно ви любите своїх батьків і висловити, як позитивно ви ставитеся до добрих справ!