Як купити алкоголь для вечірки

Увага: дана стаття призначена для осіб старше 18 років.

Якщо це перший раз, коли ви влаштовуєте вечірку з алкоголем, можливо, ви думаєте, який алкоголь купити і скільки. Крім того, алкоголь може бути дорогим, так що вам захочеться купити достатню кількість напоїв, залишаючись в рамках вашого бюджету. Є кілька фундаментальних керівних принципів при купівлі алкоголю на вечірку, і як тільки ви пізнаєте їх, ви будете знати, як купувати алкоголь для вечірки в будь-який час.

Кроки

 1. 1

  Визначте розміри і тип вечірки, яку влаштовуєте. Чим масштабніший вечірку ви влаштовуєте, тим більше потрібно буде алкоголю. Тим не менш, для різних вечірок потрібен різний алкоголь. Наприклад, для звичайних посиденьок в середині дня не потрібно стільки ж алкоголю, скільки для коктейльної вечірки або весільного прийому.

 2. 2

  Складіть список гостей для вечірки. Якщо вона неформальна, тільки за запрошеннями, оцініть кількість людей, які як ви думаєте, з`являться. Так ви визначите скільки будуть пити, що допоможе зрозуміти скільки потрібно купити алкоголю.

 3. 3

  Вирішіть, як довго триватиме вечірка. Чим триваліший вечірка, тим більше потрібно забезпечити гостей алкоголем. Гарне правило для вечірок - запастися достатньою кількістю алкоголю, щоб на першу годину вечірки кожному гостю дісталося по 2 напою, а потім кожну наступну годину вечірки по одному.
 4. 4

  Виберіть максимально широкий вибір алкогольних напоїв, наскільки це можливо. Якщо ви точно знаєте, що жоден з ваших гостей не буде пити певний напій, то можете пропустити і не купувати його. Або ж, спробуйте запропонувати достатню поєднання пива, вина, і широкий вибір лікарів. Не забудьте про безалкогольних напоях.
  • Підрахуйте, скільки алкоголю кожного типу вам знадобиться, виходячи з кількості гостей і очікуваної тривалості вечірки. Якщо все, що ви можете зробити, це прикинути, то краще трохи переоцінити, ніж щоб під час вечірки алкоголь закінчився ..
  • Вільно спотворюйте співвідношення кількості пива, вина, і лікеру залежно від вашої аудиторії і випадку. Для вечірки з нагоди Кубка світу можете зосередитися більше на пиві і лікері, в той час як для офіційного обіду варто більше зосередитися на вині. 5. 5

  Купуйте алкоголь у місцевому винному магазині. Вино-горілчані магазини повинні бути в значній мірі заповнені різними алкогольними напоями від вина і пива до міцних напоїв

  .
  • Якщо ваша вечірка особливо велика, можливо вам буде краще купити його у оптового дистриб`ютора великими пляшками і ящиками за нижчою ціною. Попросіть друзів або членів сім`ї допомогти вам нести великий вантаж.


Поради

 • Коли розраховуєте, скільки алкоголю подавати, використовуйте наступне визначення "1 напою": один келих пива на 360 мл з 4% алкоголю, або келих вина на 150 мл з 11% алкоголю, або стопка міцних напоїв з 40% алкоголю (80 доказів).

Попередження

 • Розпивання алкоголю на порожній шлунок може призвести до нездорових гостям. Як господареві вечірки з алкоголем, вам завжди варто подавати їжу поряд з алкоголем, щоб їжа могла поглинати алкоголь у шлунку, запобігаючи хвороби. Не робіть продукти, багаті крохмалем, наприклад, Картопля-замість цього візьміть щось середнє між закусками і важкою їжею, наприклад, курячі крильця або хліб.
 • Переконайтеся, що гості забезпечені водою. Алкоголь викликає дегідратацію, а значить, гостям доведеться пити воду, щоб заповнити недолік рідини. Можете подавати інші напої на додаток до води, але заохочуйте гостей пити не тільки алкоголь.